Skocz do zawartości

Szukam warsztatu Tuningowego POMORZE


Daniel xD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zrobic tuning optyczny mojej bmce no i czipa mam E46 320d 150km po lifcie w automacie ,szukam w googlach jakiegos warsztatu ale niektóre warsztaty albo nie mają zadnej opini a jak mają to niezadawalające ,Chciałbym przerobic maske ( brewki ) zamontowac klocki i tarcze sport.. załozyc zdezaki od m pakietu , podwójny wydech itp.. jestem z Chojnic zna ktos jakis dobry warsztat ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki wraz z ospojlerowaniem możesz zrobić sam, wcale nie jest to aż tak trudne. Jak dla mnie brewki na maskę to lipa ale to juz są gusta, z tym uderz do dobrego lakiernika. Tlumik kup na alledrogo RM3 i zawitaj do warsztatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki mPakiet skompletuj sam, dostarcz wszystko blacharzowi, plastiki, spinki, tunele itd jeśli sam nie chcesz robić - wszytsko masz w realoem.pl

Rozrysuj na zdjęciu przodu blacharzowi jak chcesz mieć brewki zrobione, weź pod uwagę cofnięcie reflektorów na mocowaniach itd itd - chociaż moim zdaniem to ... ehh

Tarcze i klocki ... sport powiadasz, ale z nazwy czy rzeczywiście lepsze ... to zrobi każdy mechanik, jak również sam nie chcesz się babrać, dokup przewody w oplocie i wymień płyn na bardziej "sportowy" odpowiednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz moze zeczywiscie zrobie to sam w garazu co do brewek to sie zastanowie spodobał mi sie przód tej bumy http://scr.hu/16r9/0jy9h

 

A to moja http://scr.hu/16r9/7w0q8

 

mam jeszcze pytanie czy jak kupie zdezak Mpakietu to bedzie mi pasował ? chodzi mi o to czy mocowania i nie wiem co tam jest ,, gumy ,odbojniki ,moze jakies zatrzaski ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta bunia na zdjęciach to nie tylko tzw "brewki". Co do zderzaków od m pakietu to tematów o zmianie było naprawde sporo. :search:

Jak dla mnie to ori zostaw, kierunek pomarańcz imię ze 35 mm na dół z zawieszeniem . Czip kompa i juz bedziesz zadowolony . Na zderzaki i resztę wydasz kupę sałaty . Mija sie z celem , ale o gustach sie nie dyskutuje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te brewki to macie racje daruje sobie ale zdezak musze miec 800zł kosztuje a stan techniczny jest idealny na tą chwile co do zglebowania to nie wiem mam złe warunki z dojazdem do domu wiem przeswit jest duzy tez mi sie to nie podoba dzieki za rady :) a do alusów dam do zrobienia z preta kwasówki stozki zamiast kapsli cowy na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie masz na co poświęcić tych kilku godzin wolnego czasu? Nic w aucie nie masz do zrobienia? Wosk połóż dobry przed zimą, a nie brewki, badluki i inne gówna. I co, Mpasztet zalożysz kompletny? Czy jak reszta wieśtunerów tylko przedni, żeby szpan robić u tych co się nie znają?

 

Daj sobie spokój, a za kasę za zderzak zafunduj autku detailingowe mycie i konkretny wosk na zimę.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D M pasztet wiesz po czesci masz racje wiekszosc nie widzi różnicy M pakiet a zwykły nie wiem co ci odpisac ale myslałem ze na forum BMW nie spotkam takich obojetnych ludzi ja widze kazdy szczegół i nie robie tego dla innych tylko dla siebie , najgorzej sie tylko takie auto sprzedaje ale co tam bede duzo gadał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.