Skocz do zawartości

GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

To wtedy mówimy o sytuacji perfekcyjnego runa. 458 nie wystartowało idealnie z tego co widać na filmiku.

 

Choć bezpiecznie można powiedzieć, że skoro ten egzemplarz M6 Competition robi 100-200 w 7-7,5s to w zasadzie jest tak szybki jak przeciętna Italia.

 

Są Italie co robią 100-200 w ok 6,5s, ale to są egzemplarze z opcjami lekkimi.

 

Generalnie ta M6 to prawdziwy potwór. Duże, bardzo wygodne, ciężkie coupe co w serii 100-200 robi w low 7s ? Kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

najwiekszy wplyw mial pasazer na 100-300, minimum 2 sekundy straty

 

Mowisz ze Italie niektore robia 6.5s, tylko ze to jakies tuningi, a my tu piszemy o aucie ktore wychodzi serynie z fabryki. Jest tez pomiar 100-200 z wykresem na 6.2s przy korzystnych warunkach pogodowych

 

Widzialem pomiar 100-300 gazetowy 458 Speciale 605PS i nawet ta wersja nie ma podejscia do M6 Competition z tego samego zrodla gazetowego 100-300

 

AutoBild Sportscars:

100-300km/h

36.5s - Audi R8 V10 Plus 550KM

32.6s - Nissan GTR Black Edition 550KM

29.9s - Ferrari 458 Speciale 605KM

29.4s - Chevrolet Corvette ZR1 (C6) 647KM

26.9s - Porsche 911 Turbo S (991) 560KM

26.7s - Lamborghini Huracan LP610 610KM

26.5s - BMW M6 Competition (F13) 575KM

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Porsche 911 turbo s słabiej od M6 C 100-300km/h?????

 

Coś tu jest dziwne

 

Widziałem na oczy oba te auta na torze jak przyspiesza od około 80km/h do jakieś 240-270 i porsche poleciało jak głupie do przodu .....zostawiając m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo S 991 szybkie auto do 100. Od 100 do 200 tez niezle ale powyzej 200, a zwlaszcza ponad 250 juz gorzej.

Nie wiem jaka wersje m6 widziales. Pewnie dodatkowo trakcja ja zjadla

 

"A" mierzyłeś już swoją Omegę ?

 

Tak. Na razie licznikowo. Dynamicze auto. 100-200 w 28 sekund. Moze kiedys uda zdobyc mi sie magiczne urzadzenie zwane racelogic to wtedy zmierze

Edytowane przez A
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A -olej te pomiary, nie ma się co frustrować. Nie dogonisz tego M6, nawet ten cały Race Logic nie pomoże.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wujek ty masz ceramikę czy zwykłe hamulce?. Widziałem w bawari nowe m6 i z tyłu zwykle te hamulce wyglądają bardzo słabo chyba m1 ma lepiej wyglądające.

Ostatnio przy odbiorze 220i widziałem używane m6 c w kolorze szary mat 45000km 2013r za 400000pln ale w takim stanie ze nawet za 200 000pln bym to nie kupił. Wujek miałaś dużo szczęścia ze swoją m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.