Skocz do zawartości

[F20] iphone 5 przez USB z ios7?


nawrot_f20

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 

jestem posiadaczem F20, chciałbym podłączyć swojego iphona za pomocą USB i odtwarzać z niego muzykę. I tutaj pojawia się problem= po podłączeniu do USB wyświetla się "nie obsługuje". Dodam, że próbowałem z iphonem z io6 i jest to samo. Ktoś wie co z tym fantem zrobić? :)

Dodam, że pobrałem oprogramowanie z strony BMW i jest aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przy konfiguracji musiala byc wybrana opcja rozszerzenie interfejsu audio o telefony komorkowe -smartfony-inaczej chyba nie pojdzie.No chyba ,ze masz bluetooth -ale tez rozszerzona opcje. Musisz wtedy w menu bluetooth samochodu zaznaczyc tez opcje muzyka i puszczac muze przez blluetooth.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iphona 5 i adapter Snap In-oraz nav pro. Muza działa (plus okładki) z adaptera jak i przez Bluetooth audio- wtedy bez okładek-także coś sciemniają... I nie radio ma być rozszerzone tylko w konfiguracji musiała być wybrana opcja" rozszerzenie interfejsu audio o telefony komórkowe/smartfony" Mimo , ze mam navigacje pro musiałem dopłacić do tego rozszerzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć wszystkim,

to mój pierwszy post na forum. Kupiłem w Niemczech BMW 116i 2012 rok.

Przeczytałem wiele wątków na forum - bardzo pomocne i precyzyjne opisy, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Posiadam Radio Proffessional, mam Bluetooth (ograniczony do rozmów), USB, AUXIN.

Oprogramowanie według BMW aktualne (008.013.120).

 

Zależy mi na sterowaniu Spotify i pełnej funkcjonalności (z wyświetlaniem playlist i sterowaniem) na ekranie BMW, albo minimalej opcji przełączania utworów w poziomu BMW a nie tak jak teraz po AUX w telefonie.

Z tego co wyczytałem nie wszystkie samochody mają taką możliwość nawet jeżeli mają najnowszy soft.

Czy jest szansa na 'odblokowanie' tych funkcji, dokupienie czegoś co pozwoli mi na zadziałanie Spotify w moim BMW?

Może są jacyś magicy, którzy to potrafią...?

 

Posiadam telefon iPhone 6.

VIN: E919785

 

Bardzo dziękuję, za odpowiedź :)

Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.