Skocz do zawartości

klosz do reflektora depo


arigold7

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam wielki problem. Mam stluczona tylko szybke od reflektora i od 3 dni nie moge nigdzie znalezc. Nawet nie wiem dokladnie jaki model reflektora mam.... Jest napewno firmy depo, nr na szybce reflektora 444-1119 z tym ze kierunkowskaz nie jest ani bialy ani dymiony, cala szybka jest jednolita, przezroczysta. Juz 3 dzien szukam klosza i nie moge znalezc... jak kupowalem auto juz byly te reflektory depo z ksenonami, ksenony wywalilem bo mi sie nie podobaja i wstawilem zarowke H7. czy to jest model swiatlowodowy? na postojowych swieci sie tylko okragle obramowanie (o-ring?), w zadnym sklepie w gdansku nie moglem dostac takiego klosza a tylko w jednym powiedzieli mi ze sa w stanie zamowic caly reflektor... jakos nie chce mi sie wierzyc ze samego klosza nie dostane, macie jakies pomysly? z gory dzieki za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jakos nie chce mi sie wierzyc ze samego klosza nie dostane

 

Coś mi się wydaje, że trzeba w to uwierzyć, jeśli chodzi o lampy depo takie, jakie są oferowane na Alledrogo.

Kloszy do tych śmiesznych depo z ringami raczej nie dokupisz.

Klosze depo można dokupić tylko do ori lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moze jakas petycje do depo trzeba wyslac zeby sprzedawali tez same klosze...

 

 

Hehe, no poprawiłeś mi humor po ciężkim dniu.

Jakbyś nie wiedział, to Depo jest chińskim producentem tanich, czasami bardzo tandetnych zamienników.

Składaj zażalenie w jakiś trybunale i dzwoń bezpośrednio do Chin, na pewno coś zdziałasz dla ludzkości :cool2:

 

Tu masz namiary na firmę:

TAIPEI OFFICE: 5F, NO. 161, CHIEN KUO SOUTH RD., SEC. 1, TAIPEI, TAIWAN, R. O. C.

Tel: 886-2-2776-0003 Fax: 886-2-2776-0016

http://www.depoautolamp.com

E-Mail: depo@depoautolamp.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czegoś takiego do siebie to bym nie założył :nienie:

 

Niemniej widziałem już kilka takich lamp i tak jak większość rzeczy zrobionych przez małe chińskie rączki, jest to jednorazówka i części zamiennych do nich nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.