Skocz do zawartości

Dziwne odgłosy z silnika e46 330d


Krychu330

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zauważyłem dziwne brzęczenie w okolicach silnika ostatnio stało się ono głośniejsze, znajomy stwierdził że może być coś poluzowane typu osłana albo jakaś inna część bezpośrednio związana z układem napędowym. Dodam że po dodaniu lekko gazu (nawet o 100 obrotów) dźwięk cichnie. Słychać go po odpaleniu a po chwili staje się troche głośniejszy i tak utrzymuje się cały czas.

 

Dodaje link do filmu przedstawiającego prace silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak wymienisz daj znać jakiej firmy i ile wynniósł cały zabieg,

 

Pozdrawiam

Ja wymieniałem w swojej byłej e46 i kupowałem corteco idzie na pierwszy montaż, na nowym kole były nawet numery fabryczne i nazwa BMW zeszlifowane, więc jak wymieniać to tylko corteco ori kosztuje prawie raz tyle co corteco.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji zapytam co oprócz koła pasowego można by wymienić jeszcze?

Tak przy okazji możesz zrobić tak jak ja zrobiłem wymieniłem na ori pasek następnie napinacz paska i rolka prowadząca oraz napinacz paska napedu klimatyzacji oraz pasek napędu klimy wtedy masz wszystko porobione na cacy. :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przyjrzałbym się dokładnie pompie wody :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.