Skocz do zawartości

zmiana deski listwy (kokpit)


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

zmiana deski rodzielczej (chyba tak to sie nazywa)

 

http://allegro.pl/bmw-e90-nowy-komplet-listew-wewnetrzych-i3668968182.html

 

Chodzi mi konkretnie o to a dokładnie o nowe nie używane i czarne albo to ładne drewno nie komunalne gdzie to sie da kupić? mam i drive to ważne chce wszystki listwy wymienić bo te srebrne są ohydne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używane to tylko w ASO a takie jak Ci odpowiadają czyli fortepian lub dąb lub orzech to poza aso to najprędzej na allegro gdzie jest tego trochę :shock:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wymienić listwy tylko dlatego żeby było ładniej to moim zdaniem nowe to mało opłacalna inwestycja (zależnie od tego jakie chcesz, od trochę ponad tysiąc PLN do ponad dwóch tysięcy za piano black). Szukałbym na Twoim miejscu albo używek (allegro, niemiecki ebay) albo ewentualnie poszedł w kierunku hydrografiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat efekt Piano można uzyskać poprzez polakierowanie listew. Potrzebny tylko kumaty lakiernik, aby lakier nie był za twardy (nie spękał przy montażu) oraz nie za miękki (zbyt łatwo powstawały głębokie rysy).

 

Aktualnie mam u siebie 3M Carbon, ale od różnic temperatur już się w niektórych miejscach podwija. Dlatego wyleci i lakieruję na czarno. Hydrografika też fajna sprawa, kolega ma i całkiem całkiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano mam u siebie i wyglada chyba najlepiej ze wszystkich dostepnych listew

Z utrzymaniem czystosci jest jedak maly problem bo widac na nich WSZYSTKO :)

Widzialem tez lakierowane i to juz nie to co ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano mam u siebie i wyglada chyba najlepiej ze wszystkich dostepnych listew

Z utrzymaniem czystosci jest jedak maly problem bo widac na nich WSZYSTKO :)

Widzialem tez lakierowane i to juz nie to co ori

 

 

Pisałem o tym wielokrotnie i napisze jeszcze raz. Tak jak kolega wyżej uważam, że Piano Black to najładniejsze listwy do E9x. Oczywiście cena w ASO trochę chora :duh: , ale nie widziałem jeszcze w realu, żeby listwy pomalowane choć w połowie oddawały taki efekt jak ORI. :|

 

zmiana deski rodzielczej (chyba tak to sie nazywa)

 

http://allegro.pl/bmw-e90-nowy-komplet-listew-wewnetrzych-i3668968182.html

 

Chodzi mi konkretnie o to a dokładnie o nowe nie używane i czarne albo to ładne drewno nie komunalne gdzie to sie da kupić? mam i drive to ważne chce wszystki listwy wymienić bo te srebrne są ohydne.

W wątku obok twierdzisz, że jeżeli ktoś jeździe na 17 calowych felgach (a nie większych), to znaczy, że go nie stać, a tu pytasz gdzie kupić listwy? :duh:

Odpowiadam więc :arrow: Dla takich jak Ty tylko w ASO.

Edytowane przez hassassyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPGG o dokładnie o takie coś mi chodziło piękna sprwa i sporo eleganckich zdjęcie nadesłałeś

 

 

Co do wypowiedzi hassassyn masz zamiar łazić za mną na forum i pisać pierdoły boże widać że człowiek ma zawiele wolnego czasu i zajmuję się pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi hassassyn masz zamiar łazić za mną na forum i pisać pierdoły boże widać że człowiek ma zawiele wolnego czasu i zajmuję się pierdołami.

Widzę, że w szkole również zdań pytajacych nie nauczyli pisać.

Jesteś dyslektykiem, czy poprostu wtórnym analfabetą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jeżeli w Waszych głowach pojawił się projekt zmiany designu elementów w Waszym samochodzie , a można go zrealizować technologią hydrografiki to z przyjemnością Wam doradzimy i pomożemy w jego realizacji. Jeżeli macie jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu: biuro@next-generation.pl, tel. 506809944.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano Black to lakier fortepianowy, lsniaca gleboka czern, wyglada naprawde fajnie. Dobry lakiernik nie bedzie mial problemu z położeniem takiego lakieru/koloru.

 

Powiadacie ze ile kosztuje taki zestaw w ASO ? :wink:

 

w BMW Store 1602,35 zł czyli tak naprawdę prosto z ASO :) Cena okropna trzeba przyznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano Black to lakier fortepianowy, lsniaca gleboka czern, wyglada naprawde fajnie. Dobry lakiernik nie bedzie mial problemu z położeniem takiego lakieru/koloru.

 

Powiadacie ze ile kosztuje taki zestaw w ASO ? :wink:

 

w BMW Store 1602,35 zł czyli tak naprawdę prosto z ASO :) Cena okropna trzeba przyznać ;)

W porównaniu z listwami carbon to nie ma tragedii.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z listwami carbon to nie ma tragedii.

 

no faktycznie nie ma tragedi (wrecz to podejrzanie tanio), szczegolnie ze orginalne listwy carbonowe BMW sa strasznie brzydkie...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżając temat, kolega tomasztolala przesłał nam swoje listwy do pomalowania.

Efekt końcowy Piano Black. Mam nadzieje że wkrótce pokaże Wam końcowy efekt po zamontowaniu w samochodzie :)

Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania, pomysły dotyczące wykończenia wnętrza waszych samochodów (ponad 15 gatunków carbonu, ponad 25 gatunków drewna, oraz wiele innych niestandardowych wzorów) piszcie śmiało na PW lub na m.kemona@next-generation.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie trafiają na allegro ( długo polowałam), więc podrzucam link dla zainteresowanych. 550 zł za komplet w dobrym stanie ( o ile w takim jest) wydaje się być dobrą ceną.

http://allegro.pl/bmw-listwy-ozdobne-wnetrza-e90-e91-czarne-polysk-i3903484565.html

 

Ja już zamówiłam u kolegi czerwony330d.

 

PS. Na focie brakuje jednej listwy, trzeba się dopytać czy to aby napewno komplet.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bo prosiło mnie parę osób na mejla o zdjęcia po pomalowani deski miałem przesłać wczoraj niestety nie dało rady dziś mam ale beznadziejnej jakości bo z telefonu.Jeśli będzie potrzeba mogę zrobić na dniach lepsze.

 

Wcześniej były typowe jak w bmw srebrne efekt na prawdę 10/10.Tylko w porównaniu do srebrnych lubią się palcować.

 

W linku poniżej 7 zdjęć.

 

http://imgur.com/LhAlx1K,3iFea19,g3EYM8j,cqTna8h,vn9Z0G4,CMWX61g,OXAoYRo#6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.