Skocz do zawartości

Video i foto testy spalania e9x


alduwiel

Rekomendowane odpowiedzi

No tak bo e91 to zupełnie inna płyta podłogowa, fotele są 40cm dalej niż w E90.

Dobrze wiecie, że mam racę i zakończmy dyskusje na ten temat :)

 

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hola , ale na pewno tylnie fotele w e91 są dalej w umiejscowione niż np w e90... I to sporo... (...)

 

G**** prawda.

 

Wykładzina podłogowa w tylnej części taka sama w E90/E91:

http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=51477265892

 

Siedzisko fotela tylnego - również takie samo w E90/E91:

http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=52207133818

 

Gdzie Ty masz więcej tego miejsca? Co najwyżej w czaszce masz jeszcze spory jego zapas ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni mnie to niektórych z lekka hams.kie podejscie do mnie... artuj ile Ty masz lat? cos czuje ,że nie wiele, a zły jesteś na mnie od samego początku jak się tutaj pojawiłem... Cos Ci zrobiłem, czy zazdroscisz poprostu mi 3 litrów?

 

.... ten biesiowy- co on Wam takiego zrobił,ze tak na niego jedziecie?

 

tak czy siak nie ma w słowniku ludzi kulturalnych dostatecznie obelżywych słów , aby okreslic kogoś co ma się za dobrze wychowanego i niebywale inteligetnego człowieka co WSZYSTKO WIE, ale jedyne co potrafi to ujadać jaki to ktoś jest lub nie jest...

 

Moze zamiast popisywać się kulturą nabytą na chodniku i bez sensu mi ubliżając napisał byś np: Wydaje mi się ,że się mylisz kolego...lub : Mi się wydaje ,że... i wypowiadasz się ...

 

Mama nie uczyła kultury? Czy jak uczyła to mówiłeś biesiowa zamknij się?

 

Artuj jak czymś Cię uraziłem to przepraszam...

 

 

 

 

Zacznijmy od tego, ze jestesmy tylko ludzmi i wszyscy możemy ,a nawet raczej zawsze się mylimy , bo NIKT NIGDY NIE MA RACJI !!!

mozna być jedynie blizej prawdy bądz dalej...

 

Np Mikołaj Kopernik dałby sobie rękę uciąć ,ze to Ziemia kręci się po kole wkoło słońca , a nie na odwrót ... niestety nie miał racji choć wydawało mu się ,że ma...

był tylko blizej prawdy niż wszyscy, bo ziemia kęci się po elipsie wokoło słońca , choć to za ileś lat też może się okazać nie prawdą...

 

Nie wiem, może się mylę , ale na oko i to wyraźnie widać, że fotele w kombi są dalej od przednich foteli , niż w sedanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie kiedy nie trafiają już argumenty rzeczowe, to faktycznie robię się niezbyt miły. Złapałem Cię już wiele razy na podawaniu nie sprawdzonych informacji co nie spowodowało, że przestałeś tak dalej robić.

 

Jestem wyjątkowo cięty na takie rzeczy, zwłaszcza pisanych na publicznym forum. To nie jest nasza prywatna rozmowa, tylko czytają to też inni ludzie próbujący wyrobić sobie opinię na temat danego modelu. To prowadzi dalej do powtarzania nieprawdziwych informacji aż to momentu, w którym stają się "urban legend". To stan, w którym informacja jest uważana za prawdziwą, ale już nikt nie jest w stanie podać jej źródła ani rzeczowo udowodnić jej zasadności.

 

Czy zazdroszczę Ci 3-ech litrów? Owszem, w dobrym tego słowa znaczeniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie kiedy nie trafiają już argumenty rzeczowe, to faktycznie robię się niezbyt miły. Złapałem Cię już wiele razy na podawaniu nie sprawdzonych informacji co nie spowodowało, że przestałeś tak dalej robić.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Kiedy mnie złapałeś? Wskaż choć jeden!

 

 

teraz ? jeśli faktycznie te fotele są w takiej samej odległości to chyba padne na glebe ze zdziwienia... nie mierzyłem fakt , ale na oko jest wyraźnie więcej miejsca...

przysiegam Wam ani razu nie kłamałem w żadnym poście.

Jeśli pisałem coś w co wierzyłem ,ze jest prawdą ,a nie było to sory ... to mnie oświeć widocznie jestem w błędzie i sam o tym nie wiem...

 

 

 

kamiloo98 napisał(a):

No tak bo e91 to zupełnie inna płyta podłogowa, fotele są 40cm dalej niż w E90.

Dobrze wiecie, że mam racę i zakończmy dyskusje na ten temat :)

 

 

 

Ale widać,że inni też podzielają moje zdanie co do tej wielkości kombi w środku

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.