Skocz do zawartości

E46 330ci WBABN51030JT63325 Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz gwarancje ze kupując e46 za 35tys po pół roku nic poważnego nie wyjdzie ?

Tak rozumując, to można śmigać w zimie na golasa. Bo po co kupować szalik, skoro i tak nie ma gwarancji, że się człowiek grypą nie zarazi?

 

A całkiem serio, każdy ma inne priorytety. Jeden chce komplet kluczyków, sensnwny prawdziwy przebieg, dobry stan...

A drugi, jak kolega - co wczoraj wynalazł dla siebie prześliczne 330i za 17k PLN - 300k przebiegu, walona przodem (zrobiona na polift, oryginalne spryskiwacze zostały w rowie), ale mu odpowiada, więc pewnie kupi. I jeszcze się obraził, że jak zapytał o ocenę auta, to mu ludzie mieli czelność odradzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie jest po "czymś poważniejszym" to już jest duży sukces.

 

 

Hierarchia jest bardzo prosta :mrgreen: :

 

- oferty z dolnego przedziału cenowego dla danego rodzaju nadwozia, wyposażenia i wersji silnikowej ........... w większości egzemplarze powypadkowe, zaniedbane i najbardziej pożądane przez potencjalnych kupujących ze względu na cenę bo mam tylko tyle a chcę to :mrgreen: ;

 

- średni przedział cenowy ................ oferty warte zastanowienia bo można znaleźć egzemplarz "prawie bezwypadkowy" (chociażby po jakiś obcierkach itd.), ale z trochę długą listą ogólnej mechaniki do roboty ................

 

- najwyższy przedział cenowy ............... najmniej u nas popularny :( największe prawdopodobieństwo kupna egzemplarza wartego uwagi, ale również z jakimiś mankamentami ;) .

 

 

Na najtańszego raczej igiełki nie zrobimy .......... pompując $ na bieżąco.

 

 

Jeden i drugi egzemplarz warty zastanowienia/obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warta choćby obejrzenia.

 

Tu masz jeszcze jedną wartą uwagi: http://otomoto.pl/bmw-330-ci-zadbana-C29288301.html

Auto także forumowe (BMW AutoKlub Polska), tu link do niej: http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?t=11419&start=0

 

Ta jest naprawdę warta uwagi

gdyby była czarna to brałbym ja w ciemno kojarzę właściciela i wiem że na auta nie żałuje m pak dokładany i lampy o czym napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Jestem właścicielem czarnej e46 330Ci. Sporo się zastanawiałem nad ceną za którą wystawić samochód i postanowiłem dać taką wysoką ze względu na oryginalny m-pakiet, ciekawy kolor, bezwypadkowość i ogólny dobry stan techniczny. Oczywiście jest to dopiero pierwsze podejście do sprzedaży i jeśli nie będzie chętnych na kupno to z czasem cena pójdzie w dół. Samochód ma już swoje lata(prawie 13 lat) więc też proszę nie liczyć na wygląd jakby dopiero wyjechała z salonu. Na masce są odpryski od kamyczków, na zderzakach drobne ryski...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tej srebrnej 330Ci....zobaczcie jaki gość 'burdel wizualny" zrobil z tego auta. Mpakiet do chromowanych listew, drewnianego wnętrza, srebrnych wyściółek lamp i o zgrozo ....chrom do matowych nerek.

 

Wiem, że chciał dobrze, ale zbyt długie przebywanie w garaży czasem szkodzi.

 

 

Kolor BMW Bax'a jest idealny dla youngtimera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Jestem właścicielem czarnej e46 330Ci. Sporo się zastanawiałem nad ceną za którą wystawić samochód i postanowiłem dać taką wysoką ze względu na oryginalny m-pakiet, ciekawy kolor, bezwypadkowość i ogólny dobry stan techniczny. Oczywiście jest to dopiero pierwsze podejście do sprzedaży i jeśli nie będzie chętnych na kupno to z czasem cena pójdzie w dół. Samochód ma już swoje lata(prawie 13 lat) więc też proszę nie liczyć na wygląd jakby dopiero wyjechała z salonu. Na masce są odpryski od kamyczków, na zderzakach drobne ryski...

 

Pozdrawiam

To dawaj od razu cenę w dół jak się już zadeklarowałeś. Zobacz co się dzieje w temacie tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tej srebrnej 330Ci....zobaczcie jaki gość 'burdel wizualny" zrobil z tego auta. Mpakiet do chromowanych listew, drewnianego wnętrza, srebrnych wyściółek lamp i o zgrozo ....chrom do matowych nerek.

 

Wiem, że chciał dobrze, ale zbyt długie przebywanie w garaży czasem szkodzi.

 

jakub, może i masz rację co do "burdelu wizualnego", ale jeden woli blondynki, drugi brunetki a trzeci rude :mrgreen: i uwierz mi że założenie shadow to jest żaden problem, bo nawet znajomy się chciał zamienić, ale mi się podoba jak jest. Gdyby to był ciemny kolor, na pewno bym już zmienił. To samo tyczy się drewna w środku, mi się podoba i póki jest w moich rękach tak zostanie, ale gdybym zmienił srebrne wyściółki w lampach, to byś powiedział że bardzo bite, bo nawet lampy zmienił :mad2: a gdy go kupowałem był mierzony miernikiem i poza miejscem które mi pokazał sprzedający że było coś robione, zresztą bardzo mały fragment, była fabryka. To co chciałbym zmienić jeszcze, jak się nie sprzeda, to fotele na sportowe, ale ciężko znaleźć ładne nie angole. Nie będę pisał co wymieniałem, bo stwierdzisz pewnie że zachwalam swoje cudo, ale ja muszę mieć pewność, że jak najdzie mnie ochota pojeździć po torze, to pojadę, doszkolę się, wrócę i dalej nim będę jeździł do pracy.

 

Zapraszam do Pruszkowa, zobaczysz na żywo i jestem przekonany że zmienisz zdanie, że nie wygląda to tragicznie, tylko daj znać dzień wcześniej, to go umyję porządnie. Mi się podoba.

 

Powiem szczerze że wystawiłem na próbę, zobaczyć jaki będzie odzew, a gdyby się sprzedała to spłacił bym Leasing, a za jakiś czas pewnie kupił coś ///Mocniejszego. No i był, ale zamiany na klekoty :mrgreen: i dla tego pewnie jeszcze zostanie ze mną na dłużej, bo mimo iż mam drugi samochód, sporo młodszą Rav4, wolę jeździć tym "wizualnym burdelem" trzynastoletnim, bo po prostu japa mi się cieszy jak mam gdzieś jechać. Kończąc cały wywód, mi się podoba i na razie nie będę nic zmieniał z zewnątrz, chyba że opony :mrgreen: po PW 2014, mam nadzieję w Poznaniu :twisted:

 

Pakito, ja to Ci muszę chyba jakiegoś dużego browara postawić za polecanie mojego ogłoszenia :cool2:

 

Witam forumowiczów

Jestem właścicielem czarnej e46 330Ci. Sporo się zastanawiałem nad ceną za którą wystawić samochód i postanowiłem dać taką wysoką ze względu na oryginalny m-pakiet, ciekawy kolor, bezwypadkowość i ogólny dobry stan techniczny. Oczywiście jest to dopiero pierwsze podejście do sprzedaży i jeśli nie będzie chętnych na kupno to z czasem cena pójdzie w dół. Samochód ma już swoje lata(prawie 13 lat) więc też proszę nie liczyć na wygląd jakby dopiero wyjechała z salonu. Na masce są odpryski od kamyczków, na zderzakach drobne ryski...

 

Pozdrawiam

 

Dla mnie akurat odpryski na masce to jest plus dla Ciebie, gdybym był zainteresowany kupnem i oglądał. Auto masz bardzo ładne i skoro jesteś pewien jego stanu, to bardzo nie zjeżdżaj z ceną. Powodzenia ze sprzedażą.

http://img820.imageshack.us/img820/8426/bkpy.jpg


EX: 530 dA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.