Skocz do zawartości

Poszukiwana książka "Sam naprawiam E30"


Bohun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u Bohuna natomiast czuję że będzie ostrzeżenie :nienie:

:lol: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :lol:

 

 

Haynes BMW 3 & 5 Series Service And Repair Manual :diabel_faja:

http://rapidshare.de/files/14916652/Haynes_BMW_3___5_Series_Service_And_Repair_Manual.pdf.html

http://img92.imageshack.us/img92/1637/dddd6cx.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest Haynes na 288stron i plik 7mega - super jakość PDF,

 

Sam naprawiam ma 278 stron i 180mega..też PDF...

 

Haynes nie opisuje modeli 320 i 325 z przed 1987 roku :mad2:

316 i 318 są opisywane od 83 :|

plik jest malutki i szybko chodzi po otwarciu o wiele lepiej niż Sam naprawiam.

http://img92.imageshack.us/img92/1637/dddd6cx.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest Haynes na 288stron i plik 7mega - super jakość PDF,

 

Sam naprawiam ma 278 stron i 180mega..też PDF...

Zapewne tekst w "Sam naprawiam" zapisany jest w formie grafiki - a nie literek, a w Haynesie jest to zwykły tekst, który kompresuje się o wiele lepiej niż grafika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdążyłem niemal w ostatniem chwili w ściągnięciu tej książki w formacie .pdf. Jest niemal żadkością wszędzie, nie mówiąc że w sklepach i antykwariatach można o jej spotkaniu chyba tylko pomarzyć.

 

Dzięki bardzo za jej udostępnienie. Jestem niezmiernie wdzięczny. Jest bardzo dobra, a i jakość skanu całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos jeszcze raz udostepnic ta ksiazke 180 MB ? np. poprzez rapidshare ew. wyslac mi na poczte (mam duze konto) bo linki z forum cos nie dzialaja a nie kazdemu dziala Emule. Bylbym bardzo wdzieczny bo potrzebuje tej ksiazki. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macpiter

 

Sam Naprawiam wysłałem na Twoją pocztę w plikach rarowskich podzielonych na małe kawałeczki. Łącznie powinieneś otrzymać 34 części, 17 mejli w każdym po dwie częsci.

 

Jeżeli coś się nie będzie zgadzało lub będą jakieś braki, poślij proszę wiadomość do mnie, to postaram się wysłać jeszcze raz brakujące części.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WIELKA PROŚBA:

Książkę tą można ściągnąć programem eMule: ed2k://|file|Sam%20naprawiam%20BMW%20E30.pdf|188773930|8E30732EBC41A8C4F4CC25B6ADBF4311|h=DSIKYEN7V7IHBZUJRAMFAIAZYYDQ3RZA|/

 

I tu wielka prośba: czy osoby które już pobrały i mają u siebie na dysku książkę o której mowa i używają programu eMule mogą skopiować ją do folderu "Incoming"??? Na razie jako jedyne ukończone źródło wyświetla się użytkownik o nicku: karol-G-dz, (którego pozdrawiam). Przy pobieraniu plików tym programem liczy się ilość zakończonych źródeł, stąd moja prośba. Sam chętnie bym to ściągnął, a wiem że jest wielu którzy jeszcze tego nie mają - widać to po ilości zapytań o tą książkę w tym topicu.

Program ten (eMule) jest darmowy i można go pobrać z sieci. Z zainstalowaniem poradzi sobie każdy.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Marek_bmwe30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, wyszukiwalem ten plik w e-donkey ktory podales. ale niestety niczego nie znalazl:/ tzn znalazl ale tylko haynesa angielska wersje-troche mnie nie urzadza:/. Moze jednak daloby sie cos zrobic zeby gdzies to wrzucic na serwer..... :worried: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haynesa warto ściągnąć, nie jest taki najgorszy...

Etzolda mam w wersji niemieckiej, fajne ale właśnie dlatego ściągam w wersji polskiej. Ten link co podałem jest do wersji 180.03 MB, jak dodawałem to kilka dni temu do ściągania to miało go może z 10 osób, teraz ponad 20, więc popularność wzrasta. Jest jeszcze wersja 180.93 MB, ale ją ma tylko 2 użytkowników. Oprócz tych dwóch jest jeszcze wersja chyba około 30 MB ale jest to ileś tam (ze 30) stron a nie całość. Mimo to warto to ściągnoąć bo jest tam pare fajnych dodatków które gość pozbierał z sieci.

 

Link który podałem jest do programu eMule, wg wielu najlepszego klienta sieci eDonkey2000 (ed2k), jeśli masz eDonkey (przecież to klient tej samej sieci) to powinien to wyszukać. Jak nie to ściągaj eMule, 10 min zabawy i możesz ściągać książke o której mowa. Ten link trzeba skopiować i potem w uruchomionym i podłączonym programie eMule kliknąć Narzędzia/Bezpośrednie pobieranie i w okienku które się wyświetli wkleić wcześniej skopiowany link. Musi go dodać do pobierania i ssać, nie może być inaczej.

 

Bardzo mi się podoba że to co napisałem wywołało jakąś reakcję, bo myślałem już że zupełnie nikt tego nie czyta. Chodziło mi jednak bardziej o to, żeby ci co już go oraz mają tą książkę przyczynili się do spopularyzowania go w sieci. książka ta kosztuje 55zł, przy cenie innych z tego wydawnictwa na poziomie 30zł np. do 126el, skody - które posiadam i stąd wiem. Wydaje mi się to nie fair, dlatego wyszedłem z taką inicjatywą.

Dla tych którzy nie wiedzą skąd pobrać i jak zainstalować oraz skonfigurować podaję linki:

 

http://www.emule-project.net - stąd można go pobrać i doczytać parę szczegółów jak skonfigurować itp.

http://p2p.info.pl/ - a tu też można się o tym ciekawego dowiedzieć.

 

Jak dodać do pobierania już napisałem, można jeszcze użyć wyszukiwarki jaką posiada ten program wpisując nazwę poszukiwanego pliku.

 

Instrukcja którą napisałem chyba jest kompletna, celowo jest natomiast krótka bo to forum BMW a nie p2p. W razie pytań pisać.

 

Co do dzielenia się tym plikiem i wrzucenia go na serwer to pewnie odpada z powodu (jak wyżej było napisane) rozmiaru i jeżeli na płatnym to z powodu kosztów, a eMule to sposób łatwy, bezwysiłkowy i zupełnie darmowy. Tylko żeby był jakiś odzew, jakaś reakcja osób które mają cały plik... odrobina dobraj woli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.