Skocz do zawartości

Gasnie z rana po odpaleniu!!


hayoto

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem samochod jest garazowany odpalam bez najmnijszych problemow za pierwsyzm razem ale po odpaleniu gasnie po kilku sekundach albo spadaj na maxa obroty i sie dlawi !!

 

sonda wyminiona

guma laczaca pzreplywomierz wyminiona

przeplywomierz sprawny

szczelnosc tez ok

 

 

CO moze byc przyczyna czytalem posty ale nic niezostalo wyjasnionce ;) pozdrawiam

NO TO JAZDA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem - dodatkowo po tym jak już mi zgaśnie to jest problem z odpaleniem tak jakby nie dochodziło paliwo. Dodam że może mieć to związek ze stanem paliwa i że niedawno wymieniłem pompkę z baku :(

Tomek

Autoelektronika,

Gorzów Wielkopolski

automotiv.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poranne zle odpalanie! Majac takie problemy gdzie po odpaleniu zgasnie::: proponuje podlaczenie do komputera serwisowego lub innych programow ktore posiadaja warsztaty z prawdziwego zdarzenia!

Po podlaczeniu powinny wyskoczyc usterki a jak to nic nie dalo to sprawdzic czujnik odpalania porannego jest podobny do czujnika wskaznika temperatury , druga sprawa to silniczek krokowy musi byc 100% pewny, zakup uzywanego nie gwarantuje , bo skad wiesz ze jest naprawde dobry!

KOMPUTER SILNIKA ODCZYTUJE JAKIE URZADZENIA SA PODLACZONE DO SILNIKA A NAWET JEZELI KTORYS Z STEROWNIKOW NIE DZIALA TO KOMPUTER PRACUJE W SYSTEMIE AWARYJNYM AZ DO ZAPAMIETANIA BLEDOW! NA TEMAT ODCZYTOW DLA KOMPUTERA JEST JESZCZE DUZO OPOWIADANIA!

Proponuje tez po odpaleniu odlaczyc kostke od czujnika poziomu przepustnicy (ale nie powietrznej ,tylko tej przed samym kolektorem ssacym ) i podlaczamy na nowo, gdyz w taki sposob mozna zresetowac czujnik a dlatego to sie robi bo komputer odczytal stare ustawienia i tak informuje i reguluje innymi sterownikami ktore utrzymuja wolne obroty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poranne zle odpalanie! Majac takie problemy gdzie po odpaleniu zgasnie::: proponuje podlaczenie do komputera serwisowego lub innych programow ktore posiadaja warsztaty z prawdziwego zdarzenia!

Po podlaczeniu powinny wyskoczyc usterki a jak to nic nie dalo to sprawdzic czujnik odpalania porannego jest podobny do czujnika wskaznika temperatury , druga sprawa to silniczek krokowy musi byc 100% pewny, zakup uzywanego nie gwarantuje , bo skad wiesz ze jest naprawde dobry!

KOMPUTER SILNIKA ODCZYTUJE JAKIE URZADZENIA SA PODLACZONE DO SILNIKA A NAWET JEZELI KTORYS Z STEROWNIKOW NIE DZIALA TO KOMPUTER PRACUJE W SYSTEMIE AWARYJNYM AZ DO ZAPAMIETANIA BLEDOW! NA TEMAT ODCZYTOW DLA KOMPUTERA JEST JESZCZE DUZO OPOWIADANIA!

Proponuje tez po odpaleniu odlaczyc kostke od czujnika poziomu przepustnicy (ale nie powietrznej ,tylko tej przed samym kolektorem ssacym ) i podlaczamy na nowo, gdyz w taki sposob mozna zresetowac czujnik a dlatego to sie robi bo komputer odczytal stare ustawienia i tak informuje i reguluje innymi sterownikami ktore utrzymuja wolne obroty!!

 

 

 

to czyli mam po odpaleniu odlaczyc wtyczke ze jest kolo kolektora na wprost ?? bo jeszcze jest taka wtyczka kolo teromostatu ale to chyba nie ta

NO TO JAZDA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem do niedawna takie same obiawy ale wydaje mi sie że u mnie bylo to wina źle zaprogamowanego komputera (czy to możliwe? miałem odczucie jak bym nie miał wogóle ssania). Odłączyłem klemy na jedną noc. Po podłączeniu następnego dnia odpaliłem go, pochodził sobie do rozgrzania i jak narazie nie mam już tego problemu. Czy to możliwe - nie wiem :dance: ale zawsze można sprawdzic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.