Skocz do zawartości

ale sie nasmialem co to jest do czego to moze byc ...?? :)))


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

TWISTER napisał:

u mnie nie jest "zapchany" dolot, ale mam problemy jak dojezdzam do skrzyzowania i wciskam sprzeglo to raz konretnie zafaluje silnik i obroty sie stabilzują .. jakbym dolot z przodu wykrecil do srodka samochodu, zeby powietrze brał spod maski to czy bedzie lepiej i czy to bedzie mialo jakies znaczenia dla spalania czy dla mocy na gazie czy tez na pb ?????

 

kup rurę"spiro"(dobierz średnicę) i zrób sobie dolot np. z nadkola ew. zza lampy i po kłopocie

EFES Kebab House - Najlepszy Kebab w mieście!!!

http://img470.imageshack.us/img470/4254/efeswq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Lukaszra wcisłes goscia miedzy 6cylindrow a maske? :mrgreen: :mrgreen: :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

 

cfffffaniacki mieli dzis zamkniete ... ale przyjdzie kryskana atyska spokojnie ,,, juz rozeslale wiadommosc po ludziach ktory z nii wspolpracuja takze ,,, w tym tyg to zalatwie ,,, :d

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Lukaszra wcisłes goscia miedzy 6cylindrow a maske? :mrgreen: :mrgreen: :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

 

cfffffaniacki mieli dzis zamkniete ... ale przyjdzie kryskana atyska spokojnie ,,, juz rozeslale wiadommosc po ludziach ktory z nii wspolpracuja takze ,,, w tym tyg to zalatwie ,,, :d

PRZYJDZIE ,PRZYJDZIE E32 TRZEBA POMSCIC :twisted2: :mlotek: :mlotek: :mlotek: :bokser: :bokser: :bokser:

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja na miejscu wszystkich zagazowanych sprawdzilbym,czy nie ma wyrobow polifarbu w dolocie :)

pozdrawiam

 

 

 

NIECH TOBEDZIEMYSL PRZEODNIA POLSKICH ZAKLADOW ZAKLADAJACYCH GAZ...a najlepsze ze bylem u bylego wlasciciela ,,ktoryjest oim znajoomymm ,, to prawie zawalu niedostal .. bluzg ktorych uzywal 90 % nie slyszalem :P ...i powiedzial ze sam tez tam pojdzie ,,,:) bedzie grooobo

 

 

e32 revangeeeeeeeeeeee :))))

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielek z czerwoną farbą oznacza spadek mocy o 10%, gdyby dekielek był niebieski moc zmniejsza się tylko o 5%. Żartowałem :D

Gazownicy olali sprawę, mogli lepiej pokombinować z wlotem powietrza do filtra albo założyć inny mikser. Ale to już pochłania więcej czasu a terminy gonią. Polecam książkę "Układy zasilania gazem propan-butan" WKŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer, El-viz .... dzieki za info. instalke mam najwyklejszą z wtryskiem. w sumie nie gasnie mi przy wiekszych predkosciach po wsicnieciu sprzegla tylko obroty spadają jednorazowo to 500 a pozniej sie ustalają w normie, podobnie przy dojezdzaniu do skrzyzowania ... wiec jak dolot przestawie tak zeby bral powietze spod maski to nie bezie problemu ... a nie bedzie wtedy palil duzo wiecej gazu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.