Skocz do zawartości

Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 733
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...
sprzedałeś auto?

 

Jeszcze nie ale..... :8)


Jako że troszkę się u nas pozmieniało i nowy nabytek niedługo mam nadzieję wyjedzie na drogi e60 szuka nowego właściciela.


Postaram się w ten weekend wrzucić ofertę we właściwym miejscu ale jak ktoś jest zainteresowany zapraszam serdecznie.


Pozdro


Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłeś juz zepsutą ze lawety potrzebuje ? :mrgreen:


Zartuje :D Fajna :D

 

No tak wyszło że ma malutkie QQ ale spoko ogarniamy i będzie jak trzeba


dodatkowo zapraszam do właściwego działu bo cena za E60 uległa zmianie i oczywiście podlega jeszcze małej negocjacji dla klubowiczów :)


Pozdro


Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie we właściwym dziale nowa cena za E60.


Zapraszam klubowiczów do zakupu, oczywiście cena zawsze do małej negocjacji


Co do nowego nabytku to czekam na zamówione części z ALPINY i jak tylko dotrą będziemy finiszowali już ze składaniem fury


Pozdro


Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność obejrzeć tę Alpinę Individual. Oli, dzięki za spotkanie.


Auto robi niesamowite wrażenie na żywo, w dbałości o detale widać rękę pasjonata. Co ważne - wszystkie dodatki (wystarczy prześledzić ten wątek, żeby wiedzieć ile tego jest), wyglądają jakby były tam od zawsze i pochodziły bezpośrednio z Buchloe. Dokładana navi i iDrive - mimo, że prawie z innej epoki niż samo auto - nie razi, pasuje do całości i działa w pełnym zakresie funkcji. Audio gra przekozacko - subiektywnie lepiej niż Burmester w nowej klasie E.


e60-ka mega się odpycha, gubiąc trakcję nawet na 3ce, pomimo wielkich walców zamiast opon z tyłu. Zawieszenie to fajny kompromis pomiędzy sztywnością, a komfortem. Co dla mnie bardzo ważne, całe auto jest bardzo zwarte. W ogóle nie czuć licznikowego przebiegu i tego że buda ma 14 lat.


Podsumowując, zaryzykowałbym stwierdzenie, że to najlepsza Alpina jakiej nigdy nie było ;) Idealne daily / long distance cruiser.


(teraz muszę szybko sprzedać swoją i lecę do Wrocka po ten czołg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność obejrzeć tę Alpinę Individual. Oli, dzięki za spotkanie.


Auto robi niesamowite wrażenie na żywo, w dbałości o detale widać rękę pasjonata. Co ważne - wszystkie dodatki (wystarczy prześledzić ten wątek, żeby wiedzieć ile tego jest), wyglądają jakby były tam od zawsze i pochodziły bezpośrednio z Buchloe. Dokładana navi i iDrive - mimo, że prawie z innej epoki niż samo auto - nie razi, pasuje do całości i działa w pełnym zakresie funkcji. Audio gra przekozacko - subiektywnie lepiej niż Burmester w nowej klasie E.


e60-ka mega się odpycha, gubiąc trakcję nawet na 3ce, pomimo wielkich walców zamiast opon z tyłu. Zawieszenie to fajny kompromis pomiędzy sztywnością, a komfortem. Co dla mnie bardzo ważne, całe auto jest bardzo zwarte. W ogóle nie czuć licznikowego przebiegu i tego że buda ma 14 lat.


Podsumowując, zaryzykowałbym stwierdzenie, że to najlepsza Alpina jakiej nigdy nie było ;) Idealne daily / long distance cruiser.


(teraz muszę szybko sprzedać swoją i lecę do Wrocka po ten czołg)

 

Również miło było Cię poznać,


Cieszę się że auto się spodobało :lol:


Co do trakcji, to do tego mrugania można się przyzwyczaić :norty:


Wystawiaj swoją i jak jeszcze będzie moja dostępna zapraszam do Wrocka :cool2:


Póki co auto nadal czeka na nowego właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami obecność tylko 1 posta pochwalającego kogoś wydaje się dziwnie podejrzane :roll:

 

No też o tym pomyślałem tylko wystarczy zobaczyć datę założenia konta zanim się strzela takiego posta bez komentarza który może kogoś w złym świetle pokazać niestety niesłusznie.


Ale spoko maroko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cały czas sam próbuje zrozumieć EntuzjastaBM - obejrzał samochód i tak się podjarał, że ładuje pierwszy post na forum wystawiając laurkę dla samochodu, który już prawie że kupuje, (tylko musi opchnąć swoją) działając tym samym wbrew zdrowemu rozsądkowi?

Bo przecież to co tu napisał utrudni mu negocjacje, a innych potencjalnych kupujących zachęci do samochodu tym samym zmniejszając swoje szanse na zakup tej fury.


Gdzie tu logika? Kto robi reklamę fury którą tak bardzo chcę kupić?


E8LBRr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, same Sherlocki internetowe :) nie ma to jak konkretna rozkminka :duh:


Trochę bez sensu się "tłumaczyć", ale jeżeli ktoś będzie przez to lepiej spał ;) Na wątek sprzedaży trafiłem stosunkowo niedawno, pomimo że forum czytuję ze 2 lata. Tyle też użytkuję swoje obecne e60, które pomału planuje zmienić. Alpina to dla mnie crème de la crème BMW. Na oryginał mnie chwilowo nie stać - inne priorytety. Przy wizycie we Wrocławiu miałem okazję obejrzeć auto w wydaniu Niunia i Oli. Tak, byłem / jestem pod wrażeniem. Tak, jak sprzedam swoje, to kupiłbym od nich. Tak, nie mam na to wielkiego ciśnienia. Tak, zdaję sobie sprawę, że robiąc "reklamę" zmniejszam swoje szanse (ale spokojnie - tak zmodzone auto musi trafić na swojego amatora, który to doceni. Dla większości kupujących, tak daleko idące zmiany czynią auto "niesprzedawalnym"). Tak, nie mam z tym problemu, że jeżeli sam nie kupię, to chętnie bezinteresownie pomogę choćby głupim postem na forum.


Reasumując, nie widzę nic złego / podejrzanego w wystawieniu laurki, jeżeli jest zasłużona. To subiektywna opinia o samochodzie, który mi się po prostu bardzo podobał "w internetach", a na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie.


Jeszcze jakieś pytania? :roll:


Miłego dnia


Janusz Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,


Ostateczna cena w tym setupie za chwilę się pojawi w dziale włąściwym.


Zapraszam serdecznie bo chciałbym żeby ten projekt nadal jeździł po drogach tak jak teraz.


Niestety jak się auto nie sprzeda w takim zestawieniu to przywrócę je do serii i osobno sprzedam wszystkie graty.


Pozdro


Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To może ja dorzucę swoje skromne pięć groszy


Widziałem autko na żywo i nie mam pytań... :modlitwa: :worried: nie wiedziałem na co patrzeć fura konkret i dopasiona że hej i bynajmniej nie jest to reklama,sof close, wydech,nbt, audio Tzm głośniki custom,galka biegów,podswietlenie zegarów.. itp itd....zakrecilo mi się w głowie jednym słowem... autko zobaczyłem przy okazji związana z wizytą u Olka odnośnie ogarniania EVO


Dziękuję Oli za ogarniecie tematu i pogaduchy....w sumie to moglibyśmy tak do rana tyle tematów :mrgreen:

Jak będę w okolicach to znów wpadnę oblukac już pewnie nową furkę


Tutaj filmik wydechu z naszego spotkania (odsluchiwac w słuchawkach)




A tu moje EVO ( mam nadzieję że Niunia&Oli nie będą źli za zasmiecanie tematu)




Tu chciałem oficjalnie podziękować Olkowi :cool2: :cool2: :cool2: ,jeszcze raz dziękuję, temat ogarniasz jak mało kto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow:


Wtaj Oli.


Fajnie brzmi te auto :cool2: Czy środkowy tłumik od MG został zamontowany?

 

Cały wydech to 3" od początku do końca i puszka tylna i środkowa z MG.


Obie puchy zrobione custom pod moje wytyczne.


Bez środkowej puchy chodziła tak




Jak słychać było duuuużo gwizdów małego turbo i jak dla mnie trochę za głośno (chociaż micha się cieszyła na początku :mrgreen: )


Teraz jest idealnie i jak słychać na filmiku Marka można zamykać i otwierać ostryczkiem elektryczkiem głośniejszą połowę ostatniej puszki .


Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie przeszkadza ci zapach spalin przez brak DPF i Kata? chodzi mi o parkowanie w garażu / parking podziemny.

 

Nie bo jest program bezdymny zrobiony i na wolnych jest oki

A z dpf ten smród też nie jest przyjemny niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.