Skocz do zawartości

Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42


Rekomendowane odpowiedzi

Szalony :wink:

Świetnie modzisz, muszę kiedyś na żywo sobie Twoje auto obejżeć :D

 

Dzięki i zapraszam często latam na północ przez Jarocin np czy Wrześnię więc możemy się gdzieś spiknąć albo jak będziesz we Wrocku to zapraszam.

 

Nie modzisz czasem niczego z hamulcami z Alpiny? Przeglądam galerię chłopaków i coś tam przeszczepiają, myślałem, że do Twojego.

 

No modziłem ale trochę to już było temu i masz więcej fociszy u mnie w temacie. A foto na ich FB jest dokładnie z mojego czołgu :)

 

A ty jeszcze z tą myjnia masz coś wspólnego czy już nie???

 

 

 

Wczoraj doszło do mnie małe coś i zaraz zamontowałem na aucie :)

 

przed wyglądało tak :

 

http://i.imgur.com/5Cvenq9.jpg

 

a po już tak :

 

http://i.imgur.com/tTMba7a.jpg

 

Niestety lakiernik zrobił mi psikusa i moje ciężko namalowane złote logo zniknęło z listwy zanim przyszedł na nią klar. No i niestety muszę czekać na zamówione nowe szablony i powtórzyć zabieg z klarem / ale chyba będę patrzał mu na ręce teraz cały czas /

 

Pozdro

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 733
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie modzisz czasem niczego z hamulcami z Alpiny? Przeglądam galerię chłopaków i coś tam przeszczepiają, myślałem, że do Twojego.

 

No modziłem ale trochę to już było temu i masz więcej fociszy u mnie w temacie. A foto na ich FB jest dokładnie z mojego czołgu :)

 

A ty jeszcze z tą myjnia masz coś wspólnego czy już nie???

 

Z rodziną prowadzimy cały czas :cool2: W sumie zabawnie wyszło z tą myjnią, bo mieliśmy zawsze w domu trochę przestawione na punkcie czystości w aucie, to i zawodowo się zabraliśmy za temat :)

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolerował Ci logo? :duh:

 

No niestety zmazał bo było namalowane a on odtłuszczał powierzchnię i machnął za mocno :(

 

Z rodziną prowadzimy cały czas :cool2: W sumie zabawnie wyszło z tą myjnią, bo mieliśmy zawsze w domu trochę przestawione na punkcie czystości w aucie, to i zawodowo się zabraliśmy za temat :)

 

No to może bym wpadł na jakiś detiling ? :norty:

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Serdecznie zapraszam :cool2:

 

Postaram się podjechać kiedyś :)

 

w weekend znalazłem chwilkę czasu aby przykleić takie coś na tyłach mojego auta.

Póki co się przyzwyczajam do tego ale mi się podobuje.

 

Fota z nocki jak wyjeżdżałem

 

http://i.imgur.com/CCmUGqy.jpg

 

I już w dzień

 

http://i.imgur.com/fMNGDmI.jpg

 

Ciekawy jestem waszej opinii

 

Z bieżących rzeczy to w zeszłym tygodniu wymienione zostały szczęki ręcznego wraz ze sprężynkami i to w sumie tyle.

A tak to nakręcam kolejne km na licznik i tyle.

 

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedosyc ze krzywo naklejone,to jeszcze D5 na E60

:duh:

 

Naklejone prosto tylko te napisy mają krzywe literki /a są na testy jako zamienniki/.

 

Oryginalne dla twojej informacji napisy kosztują tyle :

 

http://www.fmw-tuning.de/BMW/7er-E38/Alpina-parts/Alpina-detail-rear-ALPINA::12950.html

 

I sam sobie odpowiedz czy warto wydać tyle żeby sprawdzić czy napisy na klapie to dobry pomysł.

 

A co do D5 to czy ty chociaż się orientujesz w kodyfikacjach ALPINY czy się czepiasz by się czepiać??

 

Wiem że w E60 diesla nie było ale D przed 5 oznacza że pod maską jest klekot i chyba o wiele większym błędem było by mieć B5 na klapie.

 

Poza tym już nawet ALPINA zrozumiała że bez diesli nie pojedzie i w F10 wrócili do diesli w serii 5.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania,ze jak mnie na coś nie stać to nie udaję że to mam...

...a E60 to nie F10,wiec skoro w E60 nie było D5 to nie rób wiochy do kwadratu i nie lep po klapie tych napisów,bo to jak

już pisałem wcześniej tak jak byś na 530i nalepil M5 :duh:

Dla mnie to ten sam poziom wiochy i twoja super wiedza w kodyfikacji Alpiny ma sie tutaj nijak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania,ze jak mnie na coś nie stać to nie udaję że to mam...

...a E60 to nie F10,wiec skoro w E60 nie było D5 to nie rób wiochy do kwadratu i nie lep po klapie tych napisów,bo to jak

już pisałem wcześniej tak jak byś na 530i nalepil M5 :duh:

Dla mnie to ten sam poziom wiochy...

 

Chłopie wiocha to by była jak bym miał może 2.0D

 

Obecnie parametry mojego silnika są leprze niż D5 w F10 Alpiny.

Więc nie porównuj mnie do 530 i M5.

 

Z tym udawaniem to jest tak samo z M-pakietami bo ludzie udają że maja M a to tylko udawanie więc po co ludzie kupuja auta z M-pakietami albo je dokładają??

 

Co do stać czy nie stać to jak nie było diesli to nie mogłem sobie takiego kupić. A jeżdżę za dużo żeby poginać na PB. No niestety D5 w F10 jeszcze troszkę ale może się uda kiedyś.

 

AVE

 

PS: Napisałem że to jest na test czy mi to przypadnie do gustu oraz czy opinie ludzi będą w jedną lub inną stronę ale do wiochy to jest jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopy to na polach robia...

Prawdziwy fanatyk alpiny,jak zobaczy twoje E60 i napis na klapie D5 Biturbo to ze smiechu szybe w swoim samochodzie opluje :mrgreen:

Do tego wlasnie zmierzam.Malo bedzie go interesowac jakie ty masz parametry...

M-pakiet rozni sie znaczaco od M5 a ty probujesz nieudolnie odtworzyc Alpine.

 

PS

Tak jak pisalem wczesniej.Nie stac cie na D5,to nie oszukuj sie ze ja masz :cool2:

Bez Odbioru :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie napisu to ja bym z niego zrezygnował, te litery przypominają mi trochę napisy na Mercedesach co zajmują całą tylną klapę :wink:

To tylko moje zdanie, ale ja wole jak z tyłu nie ma emblematów.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopy to na polach robia...

Prawdziwy fanatyk alpiny,jak zobaczy twoje E60 i napis na klapie D5 Biturbo to ze smiechu szybe w swoim samochodzie opluje :mrgreen:

Do tego wlasnie zmierzam.Malo bedzie go interesowac jakie ty masz parametry...

M-pakiet rozni sie znaczaco od M5 a ty probujesz nieudolnie odtworzyc Alpine.

 

PS

Tak jak pisalem wczesniej.Nie stac cie na D5,to nie oszukuj sie ze ja masz :cool2:

Bez Odbioru :!: :!: :!:

 

Jak byś chciał wiedzieć to właśnie fanatyk ALPINY i na dodatek posiadacz takowego auta w oryginale namówił mnie na takie napisy na klapie.

 

Bo jako prawdziwy fanatyk marki docenia pasjonata który robi swoje auto na styl ALPINY.

 

Nigdzie nie napisałem że ma być ori ALPINA. Co do parametrów to jak będziemy jechali to doceni to co moje auto potrafi.

 

Różnica Mpaka do M5 dla zwykłego śmiertelnika jest taka jak mojego auta do ALPINY oryginalnej ale ja przynajmniej nie tylko mam wygląd ale i moc odpowiednią i np hamulce.

 

A jak jesteś taki anty zmianom to czemu masz w swoim aucie podniesioną moc?? Jak cię nie stac na 535 w F10 to po co podnosiłeś moc w sowim aucie.

 

Krytykować każdy potrafi ale najpierw to się zorientuj ile takie zmiany auta aby wystylizować na Alpine kosztują a potem oceniaj czy kogoś stać na coś czy też nie.

 

Ja napisałem wyraźnie że czekam na opinię czy mają zostac napisy czy nie a nie na komentarz czy mnie na coś stać czy nie bo mam głęboko na co ciebie stać.

 

I najważniejsze to jak lubisz tak krytykować to pochwal się też swoim autem aby inni mogli ocenić.

 

I jak ci się mój temat nie podoba i to co robię to nie wchodź tu nikt cię nie zmusza.

 

Teraz bez odbioru

 

No i w dzień gałka wygląda tak:

 

http://i.imgur.com/6lcCZ8Q.jpg

 

Czy to nie kluczyk od Alfy Romeo leży w popielniczce ? :D Mam taki sam do GT, czyżbyś miał jeszcze jakąś zabawkę poza e60 ? :mrgreen:

 

Tak, jest to od Alfy 147 1.9 JTD. A Alfą jeździ mój teściu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie napisu to ja bym z niego zrezygnował, te litery przypominają mi trochę napisy na Mercedesach co zajmują całą tylną klapę :wink:

To tylko moje zdanie, ale ja wole jak z tyłu nie ma emblematów.

 

Dlatego czekam na wasze opinie bo w B5 czy B5S nie ma wielu napisów i w moim kolorze ALPINY przeważnie wychodziły bez napisów.

 

Chciałem sprawdzić jak ja się z tym będę czuł i jak inni na to spojrzą.

 

Dam im jeszcze kilka dni na klapie i zobaczymy

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał wiedzieć to właśnie fanatyk ALPINY i na dodatek posiadacz takowego auta w oryginale namówił mnie na takie napisy na klapie.

Taki z niego fanatyk jak z ciebie

 

... mam wygląd ale i moc odpowiednią i np hamulce.

nie neguje modow z hamulcami,ale np wszystkie te pseudo oryginalne,chinskie wstawki typu badziewna kierownica krzywo obszyta,listwy od krawca,znaczki,emblematy itd.

 

A jak jesteś taki anty zmianom to czemu masz w swoim aucie podniesioną moc?? Jak cię nie stac na 535 w F10 to po co podnosiłeś moc w sowim aucie.

czy ja gdzies pisalem,ze nie podoba mi sie podniesienie mocy w twoim samochodzie?Umiesz czytac,masz rowniez problem z policzeniem paskow na dresie? :mrgreen:

 

Krytykować każdy potrafi ale najpierw to się zorientuj ile takie zmiany auta aby wystylizować na Alpine kosztują a potem oceniaj czy kogoś stać na coś czy też nie.

Malo mnie to interesuje.Dla mnie jestes w tym samym worku co ludzie wycinajacy wloty powietrza w blotnikach i montujacy zderzaki M5 nawet do 550i :cool2:

 

Ja napisałem wyraźnie że czekam na opinię czy mają zostac napisy czy nie a nie na komentarz czy mnie na coś stać czy nie bo mam głęboko na co ciebie stać.

wyrazilem tylko swoja opinie-popusc lejce bo ci konik szaleje :norty: :mad2:

 

I najważniejsze to jak lubisz tak krytykować to pochwal się też swoim autem aby inni mogli ocenić.

Z zewnatrz 100 procentowy oryginal :mrgreen: (patrz galeria)

 

I jak ci się mój temat nie podoba i to co robię to nie wchodź tu nikt cię nie zmusza.

Nie tobie o tym decydowac :cool2:

Edytowane przez pieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sa w tym aucie bezsprzecznie interesujace zmiany i takie, ktore jak dla mnie sa "zbyt metroseksualne" (wyszywane napisy na obszyciach, naklejki itp)

Jeden doradzi Ci do kompletu jeszcze dorobienie podswietlanego podwozia i usuniecie klamek z drzwi by je z pilowa otwierac a inny powie, ze to juz wiocha.

Pytasz sie "jak Wam sie podoba"? czy pytasz sie "Kto jest dla Ciebie bohaterem narodowym i dlaczego jest to Bierut"? Inna sprawa, ze Pieczek moglby troche inaczej wyrazic swoj brak entuzjazmu dla naklejki "alpina" na aucie, ktore pod taka nazwa handlowa nie zostalo wyprodukowane/sprzedane.

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

kazdy tu ma prawo pisac ... "nawet" Pieczek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczek ma 100% racji w każdym jego zdaniu!!!

jak już wcześniej pisałem hamulce ... moc ...fela opony super ok ! cała reszta jak dla mnie rzezba...

Wnetrze- klimat luksusu drewno skóra i zielono niebieskie nitki??!!PLUS I MINUS Z NITEK jak w przedszkolu... ok nie widac

Ale ten napis BITURBO !!!! chcesz się napiąć na światłach czy co :D przerost formy nad treścią... przypomina motyw z dostawczaków albo lata 80 gdzie pisano turbo na co drugim aucie... a ty :D UWAGA UWAGA TO NIE jest LESZCZ... MAM DWIE TURBINY :D :D :D :D :D o tym napisie alpina d5 już nawet nie wspomnę ...

E60 TAKIE ŁADNE AUTO BEZ ZNACZKÓW GŁADZIUŚKIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie

 

napisy wylatują na 99% póki co bo mnie też gryzą i nie mogę się do nich przyzwyczaić.

 

Co do twojej galerii Pieczek, to ostatni wpis 2013 rok więc nie mam nawet odniesienia bo może już nawet auta nie ma.

 

Reszty nawet nie komentuje bo według takiego podejścia to na szosach maja prawo jeździć M-pakiety i serie wszystko inne to wieś tuning.

 

Jako ciekawostka to jeszcze jedna jest E60 robiona na Alpine na tym forum i jakoś tam się nie udzielacie ciekawe dlaczego może dlatego że jest tylko 530D.

 

Co do dresu to nie trafiłeś i przestań obrażać wszystkich na forum że albo ich nie stać albo dresy i inne takie wywody bo to nie świadczy o tobie dobrze.

 

Można powiedzieć swoje zdanie na temat modyfikacji auta czy tak jak ja poprosiłem o wasze zdanie ale nie wyjeżdżać z takimi tekstami w stylu jak cię nie stać czy liczenie pasków.

 

Jakoś na innym forum też krytykowali te napisy i oki, ale potrafią to zrobić w cywilizowany sposób a nie wylewając swoje frustracje życiowe na klawiaturę i obrażając wszystkich co nie maja serii albo M-paka.

 

PS: Pieczek nie obrażaj też ludzi których nie znasz bo ten fan alpiny ma już 2 alpinę w garażu i na dodatek najprawdopodobniej jedyną B5S w Polsce.

 

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej galerii Pieczek, to ostatni wpis 2013 rok więc nie mam nawet odniesienia bo może już nawet auta nie ma.

A co mam wrzucac?Zdjecia filtrow,olejow czy wahaczy tak jak ty?Kazdy wie jak to wyglada... :mrgreen: :duh: ,mam wiele ciekawszych zajec i nie nascie lat juz,wiec takie rzeczy mnie nie ruszaja.Dla mnie to norma a nie material na forum :duh:

PS: Pieczek nie obrażaj też ludzi których nie znasz bo ten fan alpiny ma już 2 alpinę w garażu i na dodatek najprawdopodobniej jedyną B5S w Polsce.

I co w zwiazku z tym? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes zrezygnować z tych napisow . Jak dla mnie gryza się z caloscia auta , to już taki przesyt . Nie obraz się ale to wygląda jak oklejone auto Turasa :D . Ale to Twoje auto i najważniejsze żeby się Tobie podobalo . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
wszystko ładnie ale po co ten plus i minus na kierownicy ? robi mega wioche.

No właśnie? Oli pomału robisz straszną, przerośniętą rzeźbę. Było ze smakiem, teraz pomału robi się przerost formy nad treścią. Gwóźdź do trumny to ten napis na klapie wg mnie wieś śpiewa, wieś tańczy - nie obrażając nikogo mieszkajacego na wsi.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.