Skocz do zawartości

No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

z ciekawosci - a z jakim konkretnie modelem porownujesz?

 

Ja też myślę ,że nowa X5 dalej będzie najlepsza w klasie :cool2:

A w jakiej kategorii?

Bo na pewno nie w poziomie hałasu.

:roll:

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pierwszej czesci wypowiedzi nie rozumiem - nie za bardzo jest w j. polskim

 

odnosnie pobrudzonych nogawek - tak, majac progi mozna sobie ubrudzic nogawki, ale po pierwsze progi nie sa obowiazkowe, po drugi nie sadze, aby w innych samochodach z progami ten problem nie istnial, po trzecie, co to ma wspolnego z tematem (nawet pobocznym odnosnie halasu, na ktory zeszlismy)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mozesz miec troche racji odnosnie wielkiej litery; jakkolwiek mala litera jest dopuszczalna w konwersacjach elektronicznych i ja wypowiedzi na forum traktuje jako konwersacje

 

nie zmienia to faktu, iz Twoja wypowiedz jest nieczytelna i brak w niej logiki: twierdzisz, iz X5 nie nalezy do cichych samochodow, tj. nie jest najlepszy w klasie w poziome halasu a na moje pytanie do jakich samochodow go porownujesz wymieniasz samochody, ktore sa podobnie glosne

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

po skrocie wg powinna byc kropka

 

wybacz, jakis czas nie uzywam zargonu nastolatkow - nie wiem co to jest disco; moze to cos zwiazanego z disco polo, ale na tym tez sie za bardzo nie znam

 

obojetnie co sie kryje za okresleniem disco - wg. mnie istotne jest porownywac samochody, ktore reprezentuja podobna generacje

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 głośne, Q7 takie se, poprzednie prosie.

Disco IV najcichsze pomimo gabarytów i kształtu kamienicy.

 

O zabrudzaniu nogawek spodni modeli X5 i 6 nawet nie przypominam.

Jeszcze najlepiej sobie rury na progi założyć... :duh: :roll:

Disco IV = Land Rover Discovery IV.

Było napisane.

 

http://gajdaw.pl/edytorstwo/skroty/print.html

 

http://pl.wiktionary.org/wiki/wg

Polecam lekturę.... :wink:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez FUX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

przyznaje calkowita racje w tym zakresie, zagalopowalem sie

 

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie to temat o F15 a nie jakimś tam Disco...

Swoją drogą E70 to chyba najgłośniejsze(wewnątrz) BMW produkowane aktualnie.

F15 ponoć jest w granicach F10/F07 czyli rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka... wszyscy narzekaja na glosnosc E70 (rowniez moja zona mowila) a ja dzien z 40d w tej budzie wspominam rewelacyjnie... chyba musze sluch juz zbadac bo mi nic nie przeszkadzalo a resorowanie na 20kach bylo dla mnie lepsze niz w F25 na 18-kach - to moje odczucia a ciagle slysze ze wszyscymaja odwrotnie.

Jesli F15 bedzie poprawione i odchudzone to napewno bedzie bajka i sie zakocham :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wierzyć że F15 będzie w BMW takim przełomem jak nowy Range- lżejszy, szybszy i pod każdym względem lepszy od poprzednika. Niestety wg mnie nie będzie rewolucji o czym może świadczyć dokładnie taki sam rozstaw osi jak E70, chociaż gdzieś doczytałem informację że jest to całkowicie nowa płyta to spodziewam się że będzie to po prostu technika F10 wciśnięta na stare podwozie i nowe blachy. Jak dla mnie BMW zostaje chwilowo w tyle jeśli chodzi o rozwój ale pierwsze jaskółki pokazują że już się obudzili i kolejne modele będą takim skokiem technologicznym- vide prace nad X7? Czy nie myślicie że BMW trochę spoczęło na laurach i odcina kupony od sukcesu F10?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek w salonie zapewnial mnie ze nowe F15 bedzie sporo lzejsze a bedzie rowniez w opcji wylacznie z napedem na tylna os polaczone z motorem 2.0 doladowanym = niska akcyza i dobra cena dla uzytkownika..

Mogloby to rowniez sporo namieszac w tej klasie aut, zastanawiam sie czy to plotki, jesli nie to moze sie okazac ze sporo F15 pojawilo by sie na drogach PL.

Bedzie wkrotce F15 za rozsadne pieniadze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o F15 a nie jakimś tam Disco...

Swoją drogą E70 to chyba najgłośniejsze(wewnątrz) BMW produkowane aktualnie.

F15 ponoć jest w granicach F10/F07 czyli rewelacyjnie.

 

Dyskusja dotyczy przodowania w klasie, a obecny model na pewno jej nie wyznacza. Samemu jestem ciekaw, co Niemcy wymyśla.

Patrząc na negatywne komentarze dot. innych modeli, cudów się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Temat nie dotyczy przodowania w klasie...

Ty na siłę próbujesz jakieś coś przedstawić jako super samochód a niestety ja nie kupię suva dla trakcji w terenie i rodzinności auta ew. najlepszego do przyczepy. Disco to dziadkowóz wiec polecaj go na właściwym forum.... tu za to można co najwyżej dostać bana :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie dotyczy przodowania w klasie...

Ty na siłę próbujesz jakieś coś przedstawić jako super samochód a niestety ja nie kupię suva dla trakcji w terenie i rodzinności auta ew. najlepszego do przyczepy. Disco to dziadkowóz wiec polecaj go na forum właściwym forum.... tu za to można co najwyżej dostać bana :norty:

 

To po co Ci SUV :shock:

 

A już rozumiem.

Świętość krawężnikowozów naruszyłem i niektórych dumnych Właścicieli... :mrgreen:

Nie brnij; ja odpuszczam, gdyż merytorycznie nie pogadamy.

EOT.

 

Poczekam, aż będa w salonach, zrobię test drive i wtedy się wypowiem.

 

Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzednich wątków :

1.W USA poprzednia X5 jest od wielu lat najlepsza w klasie ,,średniej wielkości SUV'' - autem porównywalnym jest np. Acura MDX

2.Nie ma co gdybać o ew. modelu z napędem na tył (można go już oficjalnie zamawiać) na pewno jest to mocno przemyślana strategia BMW ,gdyż za oceanem SUVy z napędem na tył są bardzo popularne.

Większość z tych aut jest kupowana dla wygodnej pozycji za kierownicą ,przyzwoitego bagażnika (lub ilości uchwytów na napoje),a nie właściwości terenowych (zwykle nigdy nie wykorzystanych) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.