Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Totalnie nieogarniety kierownik w tej m3 bialej albo cos nie tak z tym autem, bo zeby tak zrobic m3 to to 335d musialoby miec z 5 z przodu koni :) a i tak powyzej pewnych predkosci by puchlo, co nie zmienia faktu ze 335d to szybkie auto :)
Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake, czy coś, bo to aż nie możliwe, moje 335d (5,3s do 100, 12.1s 100-200 wg RL) robi M3 0-200 o dwie długości, jak ja jadę sam a M3 w 3 osoby, normalnie (po jednej osobie) to rolka 90-200 wyglada tak, ze do 140 jestem pierwszy, potem M3 mnie wyprzedza.

Zatem z tego co mówisz 335d ma realne szanse z M3, jeżeli jest zrobione na +370KM, czy się walnąłem w obliczeniach? ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby 335d realnie objezdzalo m3 musi miec plus 400km, zmodzone 335i z jb4, wiekszym coolerem na 400km robi m3 z rolki od 60-200 jak chce, pozniej troche ta roznica sie zaciera, wiec 335d sila rzeczy musi miec plus 400, dieslowslie konie to nie te same konie co w benzynie niestety, ale cos za cos :)
Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
sprzedales auto ? dzis koledze chcialem pokazac a tu aukcji nie ma a wczoraj lub przedwczoraj jeszce byl

Nie sprzedałem.

Po prostu nie przedłużałem.

Zaraz wystawię ponownie jak tak bardzo chcesz :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu polecam przeczytać ten tekst.

Celnie obrazuje pewną smutną i doskonale znaną prawdę o samochodach w Polsce oraz mentalność Polaka.

Poza tym jest ciekawy :wink:

http://www.sadistic.pl/o-tym-jak-dzialaja-komisy-w-polsce-i-o-moim-wujku-bankrucie-vt337968.htm

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie wszystkich do jendego wora to duzy blad. Znam komisy ktore maja auta z pl salonow i dobrze prosperuja. Natomiast zgadzam sie ze znaczna czesc to oszusci i kretacze. Najlepiej jak kazdy przed kupnem sprawdzi auto w aso i nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest problem wlasnie a najwiekszy jak kupujesz uzywke z salonu

aso sprzedajac wystawione przez siebie auta wali w kule i to ostro 2przyklady z autopsji mcars i bavaria katowice ....i ostatni najswiezszy opel marimex :lol: w krk bylo w turbokamerze jak sprzedaja auta z cofanymi licznikami plus w kompletnej rozsypce jako prawie ideal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest problem wlasnie a najwiekszy jak kupujesz uzywke z salonu

aso sprzedajac wystawione przez siebie auta wali w kule i to ostro 2przyklady z autopsji mcars i bavaria katowice ....i ostatni najswiezszy opel marimex :lol: w krk bylo w turbokamerze jak sprzedaja auta z cofanymi licznikami plus w kompletnej rozsypce jako prawie ideal

 

dodam do tego ASO Audi ktory sprzedawal spawane jako bezwypadki a drugi ktory "sprawdzal" auta innego komisu po znajomosci.

Tylko ze nawet od prywatnych osob sa miny i to wielkie, nie mowiac ilu handlarzy sprzedaje jako niby prywaciarz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.