Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie w takiej cenie sprzedaż mu nie grozi :cool2: :cool2: :cool2: , więc póki nie zejdzie na ziemię to długo się nią pocieszy - może za rok coś dołoży i spróbuje sprzedać za 135 :lol: , przecież blisko 50 % wartości za 7 latka to uczciwa cena będzie , bo bezwypadkowy i przejechane tylko 200 tysięcy , a nie 350 jak w 12 letnim TDI no i był w MOTOSPA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masz napis Mperformance na uchwycie dla kubkow haha

a przypomnialo mi sie jak mowiles o tym napisie na listwie ktory Karol wyszyl ze jest do bani ze nidy bys takiego nie dal :D

ale chyba wtedy byles malo wtajemniczony w BMW i pomylilo ci sie z Mpower :) :D

A widzisz jak gusta się zmieniają :P

 

Piękny projekt, poza paskami które do mnie nie przemawiają ideał ze smakiem

Dziękuję. Mnie właśnie paski się podobają. Przecież to oryginał BMW :)

 

Genialny samochód ;) zdjecia też oczywiście.

Jak dla mnie tak może zostać :cool2:

I tak zostanie. Może jeszcze jakaś mała gleba i ciemniejsza szyba. Tyle.

 

Sebastian :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

Auto przepiękne, dopracowane w każdym calu. Zdjęcia bardzo mi się podobają :cool2: Lubię połączenie granatu z piano black, więc mod z dyfuzorem, jak dla mnie, świetny :cool2:

Nie pasują mi tylko te dywaniki, co do całości wnętrza.. ale Twoje zdanie na ten temat znam ;) No i paski, ale to też kwestia gustu. Nie ma się czego przyczepić. Gratuluje auta, jest piękne :norty: :cool2:

Dziękuję Ew :wink:

Jeżeli chodzi o dywaniki to absolutnie się już z Tobą zgadzam i będą one czarne. Białe nie wyglądają.

 

Piekne auto i zdjęcia również. Zrobiłeś swój własny individual :cool2: Tylko ta naklejka na cup holderze w dodatku krzywo naklejona psuje wnętrze :norty:

Naklejka będzie zerwana. Obiecuję :D

Brak słów - każdy ma swój pomysł na auto. Każdy coś innego uważa za super choć na tym forum gusta wszystkich pokrywają się w 70% :8)

Wiem,że gdybym miał taki model jak Ty to 90% rzeczy zrobiłbym tak samo :8) Ja lubię iść w samochodach w bardziej mroczną stronę - ale to dlatego,że mam taki sposób bycia po prostu :wink:

Nie ma co bić piany dalej... Masz przepiękne auto 'Seba :cool2:

Dzięki stary :wink:

E92 marzenie ! Dyfuzor sam montowałeś? W E90 trzeba lekko rzeźbić zderzak żeby go zamontować.Ciekawe jak jest w E92.

W E92 dyfuzor wchodzi na plug & play. Nic nie trzeba rzeźbić.

Wnętrze robi w tym aucie konkretną robotę :8)

A w twoim to nie? :norty:

Pięknie się prezentuje , graty . :cool2: :cool2: ....................

Dziękuję :)

:modlitwa:

Brak słów

Poszło PW.

Dzięki. Odpisane.

Rób nie zastanawiaj się ;)

 

Klasa :cool2: :!:

Zazdroszcze wykonczenia srodka (poza kolorem skór - pomaranczowe to jak dla mnie mistrz)

Szacunek za wlozona prace :cool2: :cool2:

Miło słyszeć. Ja tam wolę białe ale cholernie dużo trzeba się napocić żeby utrzymać je w idealnym stanie.

 

Stary, pozamiatales! Cudo :cool2:

Dzięki "grubababciu" :mrgreen:

Piekne zdjecia ! piekny woz

Paski to tak na sile troche, napis mperformance na kubkach bof, napis sponsora to tez poza projektem i by sie przydala czarna podloga, poza tym beautiful. :cool2:

Dziękuję.

Paski lubię. Napis na kubkach zniknie - I promise ;)

Jaki napis sponsora? Przecież nikt mi tego nie sponsorował :p

To nazwa firmy, w której robiłem większość przeróbek. Swoją drogą naszego forumowego kolegi KoKoSa.

Czarna podłoga będzie - tu trafiłeś w sedno! :wink:

 

O Panie, pozamiatałeś tymi zdjęciami :cool2: Moja ulubiona galeria w tym dziale obecnie.

To zapraszam do śledzenia dalszych losów :)

po tak genialnych modach oodrazu na sprzedaz ? czy badasz rynek ?

chociaz wydaje mi sie ze ci sie 650 spodobala :> alternatywa 640 d:>

http://allegro.pl/bmw-e92-335d-performance-i4780800627.html

Czizys... Wszyscy piszą i pytają.

No to już tłumaczę. Uwielbiam ten samochód i jeździ mi się nim doskonale.

Ale są takie modele jak np Cayman czy 4er, które podobają mi się bardzo i...

No w każdym razie konkluzja jest taka, że mógłbym mieć któryś z nich zamiast mojej E92 ale nie znaczy to, że oddam E92 tanio.

Nie po tym ile wpakowałem w nią $$$ ;)

 

:cool2: , bardzo fajne auto i fajne zdjecia i [bAD], że dyfuzor poleciałeś w piano black, a nie carbon...

też sobie tak pomaluje :mrgreen:

Polecam Ci. Pięknie się błyszczy w słońcu :)

 

Spokojnie w takiej cenie sprzedaż mu nie grozi :cool2: :cool2: :cool2: , więc póki nie zejdzie na ziemię to długo się nią pocieszy - może za rok coś dołoży i spróbuje sprzedać za 135 :lol: przecież blisko 50 % wartości za 7 latka to uczciwa cena będzie , bo bezwypadkowy i przejechane tylko 200 tysięcy , a nie 350 jak w 12 letnim TDI no i był w MOTOSPA :)

Wszyscy komentują mody i sesję ale rzecz jasna musi odezwać się burak, który leje swoją żółcią wokoło.

Człowieku masz jakieś kompleksy? Koledzy kazali Ci się rozbierać w szatni?

Nie twój interes za ile sprzedaję samochód. Mogę ją cenić milion złotych i nic Ci do tego. W poniedziałek miałem tel z propozycją 100tys.

Poza tym są ludzie, którzy tratują swój samochód jak świątynie i takim kimś jestem ja.

Pilnuj swojego nosa buraku.

Czy Admin może zablokować tego gościa w mojej galerii?

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy komentują mody i sesję ale rzecz jasna musi odezwać się burak, który leje swoją żółcią wokoło.

Człowieku masz jakieś kompleksy? Koledzy kazali Ci się rozbierać w szatni?

Nie twój interes za ile sprzedaję samochód. Mogę ją cenić milion złotych i nic Ci do tego. W poniedziałek miałem tel z propozycją 100tys.

Poza tym są ludzie, którzy tratują swój samochód jak świątynie i takim kimś jestem ja.

Pilnuj swojego nosa buraku.

Czy Admin może zablokować tego gościa w mojej galerii?

 

A do mnie dzwonia ludzie z azerbejdzanu sloweni ostatnio niemiec .....

Chca przyjechac potem pisza meila ze sie wstrzymuja :mad2: ciezko jest jednak sprzedac taki dwudrzwiowy samolot

Chocciaz moze i cene mam za wysoka

Ale tez nie mam parcia na sprzedaz , chociaz auto wisi w zagranicznych portalach - mam dwa inne auta jeszcze oprocz 335d -

ktore na zime w zasadzie juz powedrowalo do garazu i od 3 tyg sie wygrzewa :> :D a tu pogoda jak na zlosc wiosennna :>

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DO mnie dzwonia ludzie z azerbejdzanu sloweni ostatnio niemiec .....

Chca przyjechac potem pisza meila ze sie wstrzymuja :mad2: ciezko jest jednak sprzedac taki dwudrzwiowy samolot

Chocciaz moze i cene mam za wysoka / ale tez pierdziele nie mam parcia na sprzedaz , chociaz auto wisi w zagranicznych portalach - mam dwa inne auta jeszcze oprocz 335d --- ktore na zime w zasadzie juz powedrowalo do garazu i od 3 tyg sie wygrzewa :> :D a tu pogoda jak na zlosc wiosennna :>

 

Ja podobnie.

Kupiłem sobie Peugeota 207 i mam jako drugie.

Weźcie obczajcie tego gościa bo mnie już krew zalewa.

 

Spokojnie w takiej cenie sprzedaż mu nie grozi :cool2: :cool2: :cool2: , więc póki nie zejdzie na ziemię to długo się nią pocieszy - może za rok coś dołoży i spróbuje sprzedać za 135 :lol: przecież blisko 50 % wartości za 7 latka to uczciwa cena będzie , bo bezwypadkowy i przejechane tylko 200 tysięcy , a nie 350 jak w 12 letnim TDI no i był w MOTOSPA :)

Wszyscy komentują mody i sesję ale rzecz jasna musi odezwać się burak, który leje swoją żółcią wokoło.

Człowieku masz jakieś kompleksy?

Nie twój interes za ile sprzedaję samochód. Mogę ją cenić milion złotych i nic Ci do tego.

Poza tym są ludzie, którzy tratują swój samochód jak świątynie i takim kimś jestem ja.

Pilnuj swojego nosa buraku.

Czy Admin może zablokować tego gościa w mojej galerii?

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne, tak jak swego czasu z wielką przyjemnością oglądało się galerie klagosza i jego wszelkie mody, tak teraz wzorem jest Twoje auto i to co z nim zrobiłeś/robisz.

Oczywiście jak mógłbym mieć do czegoś uwagi (to takie trochę słowo na wyrost), to tak jak wyżej wspomniana podłoga, zdecydowanie na plus będzie czarna, czarne dywaniki i pomyślał bym także nad nakładkami na pedały (może m-performance). Cała reszta jak dla mnie jest projektem kompletnym pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Paski lubię. Napis na kubkach zniknie - I promise ;)

Jaki napis sponsora? Przecież nikt mi tego nie sponsorował :p

To nazwa firmy, w której robiłem większość przeróbek. Swoją drogą naszego forumowego kolegi KoKoSa.

Czarna podłoga będzie - tu trafiłeś w sedno! :wink:

 

Tak naprawde czym bardziej sie patrze na te paski tym bardziej mam wrazenie ze sie czepiam zeby sie czegos czepiac i raz miec zdanie jak inni i gdzies pewnie to jest zazdrosc bo zewnetrznie ta fura jest fajna i jest skonczona !. Kolor jest bajeczny... moze bym probowal jakis prior design bo mpakietow jest za duzo ale tylko dlatego ze jestem monotematyczny.

 

Wycofuje sponsora, tak mi sie skojarzylo bo generalnie taka naklejke na karoseri sie nosi bo jest sie sponsorowany wiele firm proponuje znizki na uslugi i czesci dla wyjatkowych aut za noszenie ich naklejek na autach ekskluzywnych (np Schmiedmann, ASD itd) bo to super mobilna reklama.

 

Tak nota bene, czy ten sposob wykonania deski na szaro to zamierzony znak fabryczny w Moto spa bo chyba na wszystkich BMW E9x tam robionych to widzialem. To nie krytyka, to pytanie czy to efekt zamierzony ?

 

http://i.imgur.com/47PQHM5.jpg

http://www.moto-spa.com.pl/userfiles/file/produkty/2008.jpg

http://i752.photobucket.com/albums/xx161/Nightsabes777/Sesja%20BMW/IMG_4820_zps2bd152e0.jpg

W ostatnim przykladzie Nighta szarosc jest lamana przez to bialy i piano black

 

MateuszCC ty sie z jakiegos ksiezyca urwales, ale z ciemnej strony... o co chodzi w twojej interwencji bo probuje znalesc jakis cel nabijania sie/krytykowania za darmo postepowania drugiego ws jego fury ale nie widze... chce sprzedac to sprzedaje, odnalazl sobie inny punkt zainteresowania i nie zdziwil bym sie jak by znalazl kupca dosyc szybko. Nota bene dlaczego sprzedajesz Night jezeli to nie tajemnica ? BMW 4 ? porsche ?

 

jak mowisz czarna podloga, to mowisz tylko dol tak ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zawsze znajdzie się hejter, który ma radochę, że komuś ciśnienie podniesie. Nie ma co słuchać ani czytać takich ludzi, najlepiej olać takiego delikwenta i jak zobaczy, że te jego mądrości na nikim wrażenia nie robią, to sobie pójdzie gdzieś indziej robić dym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz. Najlepiej olać. Szkoda nerwów ;)

Rivasi te deski to chyba dlatego, że wszystkim się one w tym wydaniu po prostu podobają.

Chociaż w e93 Włodiego jest obszyta białą skórą i również wygląda bardzo zacnie :)

 

Ale teraz pragnę wszystkim przedstawić nowego moda.

Czy przydatne? Na pewno nie na codzień ale fajnie to mieć ;)

Film w linku.

https://www.youtube.com/watch?v=oTfnjcKog8Y&feature=youtu.be

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik na sloneczne dni, mialem w S4... milo nie miec slonca w lusterko... Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba zaraz sobie dokucze... Wracam do designu desek rozdzielczych w takim razie bo nie moge sie zgodzic ze sie po prostu podobaja bo to nie prawda to taka zupa po obiedzie ale wytlumacze.

 

Deska (jako calosc, listwy sa na desce np) Wlodiego o ktorej wspominasz to tak naprawde trudny kompromis dobrze zrobiony. Ma dwie barwy Mocne czyli czarny i bialy + kawalki obojetnej szarej skory carbonowej ktora jest przyciemniana przez bialy i daje jej to absolutna powage (bialy przyciemnia barwe sasiadujaca jezeli jest nienasycona i zmniejsza nasycenie kolorow nasyconych dlatego czerwony na kierunkowskazach w M3 leci w splowialy czerwony/rozowy a naspoilerze jest taki jak trzeba. (tutaj photosy : https://plus.google.com/photos/115086532227855991164/albums/6075184554474921665). Niektorzy moga uznac wnetrze Wlodiego moze za zbyt agresywne dla oczu ale u nas to jest po prostu orginalne. To jest stormtrooppers z gwiednych wojen z lat 70 tych zrobiony na dzisiejszy sos. Jezeli bysmy zyli w Tokyo to mialibysmy wrazenie wchodzenia do trumny ale jestesmy w warszawie i jest ok. To cos innego, to nie latwe, mi sie osobiscie podoba juz sam zamiar. Moze bym minimalnie inaczej akcenty rozlozyl ale to jest to, to ma charakter, to przestrzega pewnych norm estetycznych i to jest dokladny drugi biegun... a to M3... jest no... obojetne (i to najlepsze okreslenie i tak wiem ze wygralo zlot na ladne auto i tak zdaje sobie sprawe ile kosztowalo zrobienie tego i tak nie zmienie zdania bo mam do tego podstawy) i nie rozmawiam o smakach ale o gustach bo sa pewne reguly, kolory wspoldzialaja miedzy soba a szczegolnie prowokuja rozne reakcje, odczucia i skojarzenia a szara monolita sciana przodu M3 lub aktualnie Dampa prowokuje tylko jeden typ skojarzenia i na pewno nie te ktore chca byc kojarzone z samochodem BMW... a to jakies pierwsze podstawy plastyki ktore w szkole uczyli.

 

Nie chce mi sie wierzyc ze Damp tak zostawi deske bo tu az wyje o kontynuowanie mysli zaczetej z reszta samochodu, nawiazanej do niej, nie bede kontynuowal tematu M3 bo nie ma o czym a u ciebie Night oprocz plakietki M performance to ten srodekjest ladnie zrobiony ale jednoczesnie on nie gra ze soba to poszczegolne ladne elementy ktore sie na razie nie komponuja, to chaos (zolty dol bo to nie jest bialy, szara listwa, piano black, czarna gora deski) brakuje temu spoiwa, harmoni, szara kierownica super zrobiona, piekna stylowa... ten srodek ale on nie jest taki spelniony jak zewnatrz ktore wlacznie z pasami jest skonczone.

 

Jak widze jakosc wykonania skor ktora jest naprawde wysoka, jak widze staranosc wykonania roznych elementow to nie mam watpliwosci ze Moto Spa wspolpracuje z wybitnymi dostawcami i umie ich dobrac a ludzie ktorzy tam pracuja przykladaja sie do swojej roboty (nie widzialem na zdjeciach zadnej czesto w polsce widzianej fuszerki czyli nie wszystko zrobione do konca) ale nie moge traktowac Kokosa jako tylko forumowicza bo bym go obrazil bo to jest powazna firma i z wyszej polki i powinna umiec klientowi doradzic w kwesti kolorystyki i designu a tu designu nie ma w tym momencie

 

dobra jezeli przekroczylem reguly wzajemnej adoracji to Wlodi skasuj post ale to nie zadne haterstwo, nie ma we mnie agresji :handshake: to mi skacze do oczu od pewnego czasu i tym bardziej ze widze fundusze i wysilek ktore na to ida, bo to nie sa pokrowce robione ze skyu tylko naprawde powazne inwestycje i nie odbierajcie tego jak przejaw moich upodoban, odwiezdzcie ASP w krk lub wawie zapytajcie sami jak to sie ma do calosci.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No spytaj KoKoSa ile u mnie było rozmyślań i zmian decyzji co do doboru środka :).

Ja osobiście uważam że jeśli ktoś ma czarne plastiki deski to wrzucanie czarnej/ciemnej carbonowej listwy robi trochę trumnę. Natomiast w przypadku Seby auta z jasnym spodem nie widzę za bardzo alternatywy jesli chodzi o sposob obszycia. Chyba jedynie listwy piano black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujesz wszystko na kolorach nasyconych u mnie np czerwonych nici i lamany niebieski to pozwola na unikniecie oczoplacza przy praktykowaniu jazdy a poza tym moj karbon nie jest popiolowo szary tylko czarny a przod sluzy do stonowania dosyc nasyconej calosci ale aby jej nie zgasic pedaly na pewno beda czerwone, juz probowalem podmienic i zaczyna brakowac koloru, tylko psychicznie ja to auto odbieram w zgodzie ze soba (czytaj nie jako katolik) a wiec kontury kwiata beda czerwone a czarny odbieram na polskich drogach jako niezbedny wrecz przeciwstawia sie pojeciu smierci bo chroni ale tak tutaj ubieram go w kolory kultury zachodniej.

 

i oczywyscie ze zdaje sobie sprawe ile razy probowales u ciebie bo to nie latwy temat (miales jakas previsualizacje czy tylko wyobraznia ?), ja bym poszedl za ciosem po tak udanym designu i lecial deske ale ty sprzedales, to twoj autorski pomysl ?

 

JAk chodzi o nighta, to tak zgadzam na pewno najtrudniejszy temat i tak piano black na plastikach robi swoje ale chyba widisz brak spojnosci, listwy szare (ciagle te same tak jakby nie bylo innych kolorow skory i karbonu) sa nie na miejscu i tak sadze ze tu by sie przydal z prawdziwej kosci designer bo na razie jest nielad

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale teraz pragnę wszystkim przedstawić nowego moda.

Czy przydatne? Na pewno nie na codzień ale fajnie to mieć ;)

 

Roleta fajna sprawa.

Mam u siebie i w lecie cały czas była rozłożona. Ja mam dodatkowo boczne w tylnych drzwiach. Jak są rozłożone to w połączeniu z ciemnymi szybami stanowią barierę dla ciekawskich.

 

PS. Termin na sesję zaklepany.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

i oczywyscie ze zdaje sobie sprawe ile razy probowales u ciebie bo to nie latwy temat (miales jakas previsualizacje czy tylko wyobraznia ?), ja bym poszedl za ciosem po tak udanym designu i lecial deske ale ty sprzedales, to twoj autorski pomysl ?

 

Tylko wyobraznia.

A auto jeszcze niesprzedane.

Projekt w sumie autorski bo nie widzialem zeby ktos tak łączyl.

Co do kontunuacji z Deska to niebardzo mam pomysl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzanie to jedno, a zdanie/wola zamawiającego to drugie :wink:

Jak chodzi o ściegi, kolory skór itd. wachlarz możliwości jest praktycznie nie ograniczony. Jeśli chodzi jednak o prawdziwe skóry carbon to pole mocno nam się zawęża, i jedyna prawdziwa skóra wyglądająca jak carbon to ta którą mają koledzy, taką samą stosuje BMW i pare innych marek.

Owszem występują jeszcze srebrne, białe ( brudny biały ) itd. ale to są skaje - nie ta jakość, nie ten produkt.

W rzeczywistości skóra ta jest ciemna, i nie sprawia wrażenia braku spójności z resztą elementów - bardziej bym się czepiał plastiku na desce OEM :wink: Szkoda że nie było opcji zamówienia pełnej deski w skórze, nawet w M3 Individual.

 

Co do koloru ściegów - pewnie że fajnie jest dawać kontrastowy, ja osobiście uwielbiam zabawę takimi smaczkami ale trzeba pamiętać o tym że jeśli ktoś nie chce obszywać conajmniej pół auta to kontrastowy ścieg na samych listwach będzie wyglądał bardzo słabo jeśli nie będzie "czego się jeszcze złapać".

Generalnie najlepiej robi się samochód jak wspólnie z zainteresowanym robi się plan całego auta.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzanie to jedno, a zdanie/wola zamawiającego to drugie :wink:

Jak chodzi o ściegi, kolory skór itd. wachlarz możliwości jest praktycznie nie ograniczony. Jeśli chodzi jednak o prawdziwe skóry carbon to pole mocno nam się zawęża, i jedyna prawdziwa skóra wyglądająca jak carbon to ta którą mają koledzy, taką samą stosuje BMW i pare innych marek.

Owszem występują jeszcze srebrne, białe ( brudny biały ) itd. ale to są skaje - nie ta jakość, nie ten produkt.

W rzeczywistości skóra ta jest ciemna, i nie sprawia wrażenia braku spójności z resztą elementów - bardziej bym się czepiał plastiku na desce OEM :wink: Szkoda że nie było opcji zamówienia pełnej deski w skórze, nawet w M3 Individual.

 

Co do koloru ściegów - pewnie że fajnie jest dawać kontrastowy, ja osobiście uwielbiam zabawę takimi smaczkami ale trzeba pamiętać o tym że jeśli ktoś nie chce obszywać conajmniej pół auta to kontrastowy ścieg na samych listwach będzie wyglądał bardzo słabo jeśli nie będzie "czego się jeszcze złapać".

Generalnie najlepiej robi się samochód jak wspólnie z zainteresowanym robi się plan całego auta.

 

Kokos zaczne od tego jak zawsze ze uwielbiam to co robicie, jakos wykonczenia jest na najwyzszym poziomie w polsce, poziomie z bielska ! Jak widze prace wykonane dla kolegow to jest powaga.

 

Jak chodzi o koncepcje to nie mozesz wymagac od klienta zeby mial wyobraznie przestrzenna i masz obowiazek przynajmniej przy wiekszych zamowieniach mu przedstawic szkic rysunek (juz nie mowie o symulacji komputorewej) jak to bedzie wygladalo, i wtedy moze np bys odjal troche bialego z mieszka wlodiego. Koszt jest zaden, dodatkowo facet z ASP (student ostatniego roku) z krk ci podpowie jak mozna to zrobic lepiej lub inaczej kolorystycznie, nie musisz go sluchac ale moze bedzie mial ciekawy pomysl bo ma o tym pojecie a kilka szkicow i propozycji za 300 zl wraz z brainstormingiem goscia ktory ma pojecie to przy duzych operacjach jak tutaj twoj obowiazek wobec kienta.

 

Jak chodzi o rynek skory carbon to juz mielismy ta dyskuje rok temu, fakture carbon mozesz miec nawet na skorze bufalo najwyzszej jakosci, odcienia,faktury ktorego chcesz a dzisiaj doszly nawet mozliwosci przeplatanej skory ktory tworzy wzorzec oraz skory pokrytej prawdziwym karbonem ok teo juz jest droga ale reszta... no tak jest duzo drozsza niz marna skora podstawowa BMW ale idzie jej tak malo ze de facto roznica przy cenach z gornej polki jest nieoczuwalna, problem moze byc tylko ze oczywiscie na zamowienie masz mini ilosc do zamowinia ale zaklad zrobi przysluge i wyprodukuje nawet jedna rolke skory dla klienta ktory kupuje skore na oprawe kilku millionow okladek rocznie tak na probe bo a moze chwyci... nie odzwoniles, i dalej walkujesz to sama skore z "BMW" co rok temu. Twoje ograniczenie.

 

Pytanie czy listwy i tunele sa miekkie i mile w dotyku z GI czy skora jest naklejana bezposrednio na panel a panel twardy ?

 

Jak chodzi o deske no tak BMW nie robilo gory, nauczyli sie przy E46 ze Z IND sie nie konkuruje jakoscia a glownym polem zbytu byl rynek amerykanski tylko nie widze tutaj przeszkody.

 

Ja mam maly klopot bo rozmawiam na forum czyli jak jest de facto bez sciemy i nie mam problemu jak pan taki i taki mi wciska swoje nowe super graty bo jest napisane na nim mam sklep sprzedaje a ty troche zarazem jestes forumowiczem a zarazem sprzedajesz, i podajesz takie pol prawdy , bo byc zarazem sprzedawca a kolega to troche dwuznaczne a myslalem np jak widzialem woz Nighta z naklejka ze robisz to jako reklama po cenach bazowych, dzisiaj sie dowiedzialem ze tak nie jest... mam troche niesmak ale to tylko moje odczucie. Ale to pewnie Bordeaux chesnel, mamy inne wartosci. :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie którą posiadasz są ok :cool2: To że niektóre produkty istnieją w ofertach itd. to też prawda, ale praktyka często pisze inne scenariusze. Nie chcę tutaj polemizować, poprostu nie wszystko czasami da sie zrobić, nie wszystko jest dostępne odnośnie faktur, kolorów itd. i nie na wszystko jest czas przy pewnych budżetach.

 

Biorąc takie IND, oni nie robią rzeczy nie osiągalnych, tylko oni działają na inną skale przez co mają troche inny wachlarz możliwości. Bo raz że ich skala to całe US i więcej a dwa to że w US jest o wiele większe przyzwolenie i o wiele bardziej rozwinięta chęć tuningu niż u nas. Fakt że wiele produktów i projektów to buble, ale jednak wiele osób tego chce.

 

Co do naklejek, czy dealer dając swoją naklejkę i ramke pod tablice rej. sprzedaje Ci samochód po kosztach ? Takich przykładów jest pełno…

Nie porównuj marketingu panującego na rajdach i wyścigach gdzie każda firma na aucie to gruba kasa, bo to nie ten świat.

 

Kończąc polemikę, ciesze się bardzo że podobają Ci się moje prace i mam nadzieję że będą co raz bardziej :cool2: Bo nie ma rzeczy doskonałych dla każdego, a własnie uwagi rodzą postęp :wink: W ostatnim czasie poczyniliśmy wiele nowych rozwiązań i kroków aby rozszerzyć ofertę i robić jeszcze lepiej i korzystniej dla ludzi zakręconych na punkcie motoryzacji jak my wszyscy tutaj. :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naklejek, czy dealer dając swoją naklejkę i ramke pod tablice rej. sprzedaje Ci samochód po kosztach ? Takich przykładów jest pełno…

Nie porównuj marketingu panującego na rajdach i wyścigach gdzie każda firma na aucie to gruba kasa, bo to nie ten świat.

 

Nie porownuj ramki pod tablica ktora zdejmujesz od reki niewidzialnej dodatkowo do naklejki ktora zrobiles, nawet nie bede tlumaczyl, obrazasz inteligencje twoich rozmowcow...

Tu nie chodzi o zadne rajdy lub wyscigi, zobacz u schmiedmann np jezeli masz auto ladne i zmodowane to w zaleznosci o wielkosci naklejki ktora zgodzisz sier umiescic dostaniesz miedzy 10 a nawet 60% rabatu na czesci i mechanike a nawet bezplatnosc w przypadku total brandingu i tak praktykuja male lokalne firmy na calym swiecie

 

Kończąc polemikę, ciesze się bardzo że podobają Ci się moje prace i mam nadzieję że będą co raz bardziej :cool2: Bo nie ma rzeczy doskonałych dla każdego, a własnie uwagi rodzą postęp :wink: W ostatnim czasie poczyniliśmy wiele nowych rozwiązań i kroków aby rozszerzyć ofertę i robić jeszcze lepiej i korzystniej dla ludzi zakręconych na punkcie motoryzacji jak my wszyscy tutaj. :D

 

Nie polemikowalem na temat jakosci rzemiosla bo nie ma przynajmniej z tego co widzialem na zdjeciach o czym polemikowac (oprocz listew paneli jezeli sa twarde a nie miekie bo to premium gdzie nie powinno byc twardych elementow). Mam nadzieje ze pierwszym krokiem do przodu to bedzie mozliwosc wizualizacji projektu dla prac za 4K+ zlotych bo to chyba podstawa o ktorej cie zapomnieli.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź jeszcze kilku, trochę innych ale chyba najciekawszych zdjęć! :)

Zdjęcia będą wykonane w technologi "steady motion" czy jakoś tak.

Posłużyło do tego urządzenie zwane RIG.

 

http://i752.photobucket.com/albums/xx161/Nightsabes777/2014-09-15175638_zps74c943d4.jpg

http://i752.photobucket.com/albums/xx161/Nightsabes777/2014-09-15175624_zps630df136.jpg

http://i752.photobucket.com/albums/xx161/Nightsabes777/2014-09-15175614_zps7898a3ee.jpg

http://i752.photobucket.com/albums/xx161/Nightsabes777/2014-09-15174910_zpsb8210e6b.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.