Skocz do zawartości

Klimatyzacja i elektryczne szyby przekładka M50b20


Młody02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiem czy to dobry dział z góry przepraszam. Posiadam E34 M50b20 z 91 roku z ubogim wyposażeniem.Mam okazje do kupienia e34 z m20b25 z 90 roku.Tu się chce poradzić chciałbym od niej przełożyć elektryczne szyby oraz klimatyzację.Co do szyb to problemu raczej niebedzie ale orientacyjnie chcę się zapytać poza instalacją siłownikami przełacznikami potrzebny jest jeszcze jakis moduł? Wystarczy wszystko popodpinać czy trzeba jakos jeszcze przerabiać instalację? Drugą rzeczą jest klima podejrzewam że muszę zmienić wszystko pod deską oraz tunel prawdopodobnie bedzie wszystko pasować wrazie co moge przełożyc cała deskę wiec z tym niemam problemu jedynym zmartwieniem jest to że prawdopodobnie kompressor niepasuje z jednego do drugiego silnika jeśli pasuje lub trzeba coś poprzerabiać prosze o ewentualne wskazówki. Z góry mówię że na mechanice sie znam gorzej ze znajomoscia beemek co do czego pasuje.Z góry dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz 2 wtyczki w tunelu tam gdzie powinny być przyciski od szyb. Jak są to musisz tylko dołożyć 4 kable do wiązki drzwi (albo wymienić całą wiązkę jeśli będzie pasować) i możliwe, że wymienić moduł pod kanapą. Wszystko to weźmiesz od dawcy. Siłowniki są na nitach, ale poskładaj to potem na śrubach. Zwykłe nity są za miękkie, zerwie je.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kostki są inne to w sumie nieproblem byle instalacja i ilość kabli sie zgadzała ktostki można poprzekładać.Jeszcze pytanko co do klimy podłaczenie jej do instalacji bedzie stanowiło jakis problem? Nie łączy ona sie z czymś? Czy ma osobne obwody osobny przekaźnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Odświeżę temat, mianowicie chodzi mi o to że mam BMW E34 z klimą dwustrefową manualną bez OBC, a chciałbym założyć sobie climatronic z OBC. Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów mógłby mi powiedzieć ile by to kosztowało (nie mówcie że gra nie warta świeczki bo bardzo mi zależy:)) bardzo mi zależy na samym OBC, bo mam ładną piąteczkę i chce doposażyć:) Silnik to 2.5i z Vanosem. Klima działa , chłodzi bez zarzutów. Jeśli jest już (szukałem nie mogłem znaleźć na forum jak i w google) to proszę o zjebkę:)

 

Z góry dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaz climatronika to nie oplacalna rzecz calkowicie. Jezeli wogole ktos sie tego podejmie. Z OBC nie ma problemu o ile masz na kostce pelna opcje przewodow, jakos ponad 20. 22 lub 27, nie pamietam dokladnie.

 

Przepraszam zle sie wyraziłem odnośnie OBC , chodzi mi o to ze dołożyłem pełne OBC tyle ze nie działa mi w nim funkcja przewietrzenia samochodu a bardzo zalezy mi by działała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.