Skocz do zawartości

[INNE] Audi S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

pierwsze co to pojawiło się u mnie zdziwienie. Audi na forum o BMW ?

Szybko sprawdzam , patrzę tutaj taka piękna sztuka. Gratuluje. Mi się podoba i nie przeszkadza mi nic, ze wrzuciłeś audi na forum o bmw. Życzę Ci tej M5.

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem galerię żeby zwyczajnie pokazać że nie opowiadam bajek. A swoją drogą bardzo się cieszę że praktycznie wszystkim sie podoba eska. Tak jak pisałem wcześniej możemy tu pogadać bez spinki o naszych autach, a jak będzie za bardzo raziło to moderatorzy zrobią porządek.

 

Tymczasem co do przyspieszenia auta w przytoczonym tekście to już wyjaśniam. Taki wynik owszem można zrobić tylko przy kilku czynnikach. Sucha nawierzchnia, rozgrzane opony, procedura startu bez ESP. No i jeszcze jedno w Audi między 97 a 100 następuje zmiana biegu co prawda trwa mgnienie oka ale ułamki sekund uciekają i setka to jest zazwyczaj równe 4 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie nie ma lepszych aut od BMW i AUDI biorac pod uwage osiagi/komfort/jakosc/rodzina( normalne rozmiary rodzinne )

 

..... jestem bardzo ciekawy jak by to bylo odebrane na forum Audi wklejac nasza galerie f10/11 :?:

..... lepiej pokazac klase niz jak czasami pisza wiesniaki, dresiarze w swoich autach...... trzymajmy fason koledzy na forum... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma lepszych aut od BMW i AUDI biorac pod uwage osiagi/komfort/jakosc/rodzina( normalne rozmiary rodzinne )

 

..... jestem bardzo ciekawy jak by to bylo odebrane na forum Audi wklejac nasza galerie f10/11 :?:

..... lepiej pokazac klase niz jak czasami pisza wiesniaki, dresiarze w swoich autach...... trzymajmy fason koledzy na forum... :cool2:

 

Na A4-klub polska jest kilkadziesiąt Bemek. Zarejestrować się i looknąć w nasze auta i zakładkę inne marki. Kilku użytkowników jest stąd np KOval ze swoją 320D.

 

Jest też masa ludzi która posiada właśnie i BMW i Audi a także tacy którzy co jakiś czas przeskakują między nimi. Generalnie nikt nie najeżdża a wręcz przeciwnie.

 

Po liczyłem wyszło mi około 34 galerie z różnymi BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo na A3 klub, galerie innych aut są, nikt tam nie szuka fanatyzmu jednej marki czy modelu, a fajnie jest zobaczyć kto na co się przesiada i jakie ma wrażenia. Trzeba być fanem motoryzacyjnym i mieć otwarty umysł a nie hejtować tylko każdego w innej marce niż BMW.

Bardzo fajne audi posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czytuje i jedno i drugie forum, tzn bmw i a6. Przesiadlem sie z beemki na audi, a nawyk czytania tego forum pozostal :) To S6 znam z forum audi. A w temacie porownan .... beemkami jezdzilo sie fajniej :)

 

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

v40 -> s60 -> s40 -> s60 -> wrx -> e90 ->A6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro zamieszczanie w galerii innych marek jest niezgodne z regulaminem to proponuję go zmienić. Forum czytają pasjonaci motoryzacji i na pewno chętnie poznają opinie właścicieli innych marek.

Szymeniu gratuluję pasji do motoryzacji i kup jak najszybciej to M5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem jeszcze, ze te najnowsze audi to ciężko odróżnić z daleka.

a6 od a8 mam problem odróżnić. osobiście gdyby brał a6 to tylko avant.

sedan też ładny, ale do mnie bardziej werjsa kombi przemawia.

no i kolor szymeniu dobry wybrałeś. biały to mój ulubiony.

 

wysłałem Ci pw z pytaniem o linka do forum audi, nie wiem czy przeczytałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba było od razu w ten sposób. A galerię założyłem tylko po to aby uciąć komentarze o chloptasiu któremu przyśniło się że kupi M5.

 

Dawaj jeszcze foty e63 amg. Gorąco ci kibicuje :cool2:

 

Swoją drogą , niepokojąco dużo pojawiło się użytkowników z mała liczbą postów, którzy cię dopingują.

 

Really strange.....

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. Kolega ma fajne auto, chce kupić M5, a Ty się niepotrzebnie napinasz.

Pochwalił się samochodem, i bardzo dobrze, przynajmniej "uwiarygodnił" swoją możliwość i chęć posiadania M5, w którą co poniektórzy wątpili.

Poza tym, wprowadził nieco urozmaicenia w tej galerii. Jego Audi konkuruje bezpośrednio z moim autem, a przyznać trzeba, że osiągi i właściwości jezdne ma lepsze niż 550xi.

Z całym szacunkiem, ale wszyscy się cieszą i gratulują, a Ty urządzasz wycieczki osobiste. I kto tu nie pasuje do klasy auta? Przykre :cry:

 

 

 

Mądrego to i dobrze posłuchać :cool2:

BALCAMP.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie takich scen z tym regulaminem, to już nie te czasy, że za zlamanie regulaminu jest kara chłosty czy pałowanie.

 

Dodam że nie jestem fanem Audi, nie podoba mi się auto w tym temacie kompletnie i nie interesuje mnie, czym jeździ autor. Nie musi mi niczego udowadniac czy się uwiarygadniać, jak jestem fajnym człowiekiem i pogada sobie w miłej atmosferze na forum, to wystarczy :cool2:

 

 

Jedynie nadgorliwych moderatorów kasujących bez namysłu posty (vide temat o M5 autora tego tematu) nie trawię :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Widzę, że Szymenia i tu przywiało, Haha.

 

Jak Szymeniu napisał, na forum Audi A4 jest oddzielny dział do prezentacji aut innych marek i jest tam sporo Beemek, m.in. moja i jest to według mnie, bardzo dobre wyjście - można na "swoim" forum popatrzeć też na coś innego.

Bo oprócz auta, na forum ciągną człowieka tez ludzie, których wcześniej poznał (ja regularnie siedzę na forum Audi i regularnie jeżdżę na spoty Audi Beemką!!! 0 i nikt nie ma z tym kłopotu).

 

Więc może zamiast niepotrzebnych spinek, ktoś mógłby stworzyć dział dla "innych" i po kłopocie.

 

Osobiście Szymenia nie poznałem, ale poznali go ludzie, których znam osobiście, więc człowiek wiarygodny. Bajek nie opowiada.

 

Tak więc doradźcie dobrze koledze a lada chwila pojawi się tu kolejne M5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.