Skocz do zawartości

wskaznik poziomu paliwa.


onomatoadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. padl mi wskaznik odd poziomu paliwa . dokladnie to wskazowka opadla poza skale 0. lecz gdy przekrece kluczyk to wskazowka sie podnosi lecz do niewiadomo jakiego poziomu. mozns to jakos naprawic czy cos?? Dzieki serdecznne za jakies sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego rozebranie licznika nie jest proste poszukaj tematu na forum o zaniku pikseli tam masz dokładny opis jak go rozebrać albo poszukaj warsztat który się zajmuje naprawą bo sam to możesz narobić jeszcze większych kłopotów większość fachowców nie chce grzebać po kimś kto wcześniej nieumiejętnie zaglądał do środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim cudem opadła na godzinę 6? To znaczy pionowo w dół? Fizycznie jest to chyba niemożliwe, wskazówka siedzi w głębi tej okrągłej obudowy dookoła wskaźnika i przynajmniej tak to wygląda, że nie może niżej opaść. U mnie bez zapłonu opada nisko, tak że pokrywa się z lampką rezerwy i dopiero po przekręceniu kluczyka idzie do góry. Jeśli tak masz, to wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozebraniem licznikow to nie problem juz robilem kiedys to w poprzedniej e39 gdy zanikly mi piksele awiec o to sie nieboje. tez zastanawialem sie jak to mozliwe ze az tak nisko opada. cos jednak powinno ja zatrzymywac czy tez wdtrzymywac na danej pozycji. bardzo ciekawe co z tym jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec dzisiaj mialem zrobic zdj i pokazac jak to wyglada ale postanowilem jednak rozebrac liczniki i zobaczyc ocb. Okazalo sie ze wskaznik byl obluzowany i ijakos w czasie sie przekrecil. Naprawa zajele ok 10 min i teraz jest wszystko tak jak bylo. najprawdopodobniej nastapilo to podczas gdy poprzedni wlasciciel naprawial piksele. Jednakze wszystkim serdecznie dziekuje za porady i pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.