Skocz do zawartości

nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.


faryzeusz405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czy te radia będą obsługiwać cyfrowy tuner radiowy DAB. Podobno za kilka lat mają w Polsce wyłączyć sygnał analogowy, podobnie jak to zrobiono z TV.

W dynavin N6 jest coś w stylu "DAB ready" ale przeważnie jak coś jest "ready" to znaczy że nie w pełni tego obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ready to znaczy że jest dostępny i działa :)

Oprogramowanie jest zainstalowane na urządzeniu a funkcję aktywuje się po dokupieniu dodatkowego modułu

Już nawet byli klienci którzy taki moduł kupili

 

http://imageshack.com/a/img538/1690/TUJEUH.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam pytanko do użytkowników Dynavin N6

jak się sprawuje po dłuższym czasie?

jak się sprawuje bluetooth?

jak się sprawuje nawigacja i głos w nawigacji?

używa ktoś to z L7/HK?

 

jedyne moje doświadczenie to Eonon ale to urządzenie czasami potrafiło się zawiesić :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję Dynavin N6 od pół roku, jestem zadowolony. Jeśli chodzi o Bluetooth to używam z telefonem do rozmów i działa to bez problemów. Na starcie jest nawigacja IGO z darmową aktualizacją map do 30 dni od rejestracji programu. Można uruchamiać jeszcze AutoMapę, która generalnie działa, ale przy uruchamianiu są pewne problemy. Zgłosiłem je do producenta, obiecali poprawić. Nie mam L7 czy HK, ale w porównaniu do radio BMW Dynavin gra lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie. Dostałem radio nav-tech jako gratis do swojej zakupionej e90. Problem w tym, że radio zaślepi mi przyciski do podgrzewania foteli. Widziałem, że ludzie montuja owe przyciski w panelu popielniczi. Moje pytanie brzmi, gdzie ja taka zaślepkę/ moduł dostanę. Na ebay jest za 59€ co dla mnie jest gruba przesada.

Moje radio: http://www.ebay.de/itm/Fur-BMW-E90-E91-E92-E93-Navi-318-320-325-330-330-3er-GPS-Navigation-Radio-DVD-/381722612510?fits=Platform%3AE90&hash=item58e070d31e:g:ElkAAOSwvFZW8a2R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście taki monitorek od nowszej wersji f30 NBT dołożony do e90 ?

http://attach.mobile01.com/attach/201601/mobile01-1030bbd59b1a43667bd67cb9058dbcbc.jpg

Zastanawiam się nad dołożeniem ale podstawowej wersji bez dysku ,pytanie czy to wszystko będzie hulać ?

Może ktoś już coś takiego robił ,nie interesuje mnie nawigacja ale sam system .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko, po zmianie z radia Business na Nav Tech 2din mam słaby sygnał radiowy i odbieraja mi tylko kilka stacji. W ori radiu wszystkie stacje odbierały znakomicie. Czy należy coś dodatkowo podłączać? Czytałem w tym temacie, że niektórzy podłączali kabelek z bezpieczników, ale nie wiem czy to w związku ze słabym sygnałem radiowym, czy gubieniem pamięci radia. (mi pamięci nie gubi)

 

EDIT: Sprawa rozwiązana, wystarczyło dokupić i dosztukować separator.

Edytowane przez tomas55555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.