Skocz do zawartości

F10 550i xDrive 2012


Pemek

Rekomendowane odpowiedzi

robi ktos wogole program na ten silnik ? to jest n63? jakos szukam i nie wiem gdzie uderzyc

TC robi. 2,5 tys za strojenie, pytałem sie.

 

 

Wlasnie widzialem na ich stronie fb, chyba robia od niedawa bo malo kto ma ten ecu rozkodowany tak mi sie wydawalo.

 

Racechip i jb4 z tego co wiem jako piggy box maja mapy.

 

A ty Pemek nie przyzwyczailes sie jeszcze do mocy? Nie kusi na program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi mocy wystarcza, może sie starzeje :lol: poza tym mody zostawiam kolejnemu właścicielowi, ja wole czysta serie.

Roczny przebieg w aucie 5 letnim :D

Sławku nie każdy ma taką możliwość jak Ty i może tyle jeździć. Z jednej strony Ci zazdroszczę, a drugiej patrząc na nasze drogi, to juz mniej. Czasami sie cieszę ze siedzę w gabinecie od rana do wieczora, bo jak widzę co na drogach sie dzieje to włos sie jeży. Ale ja muszę zarobić osobiście, nikt na mnie nie robi. Taka praca, nie żałuje, widziały gały co brały.

Niemniej czasem mnie korci, zeby zamknąć drzwi i pojechać wpizdu :mrgreen: niestety do wakacji jeszcze daleko.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że będziesz sprzedać swoje 550i to wstrzymałbym się z zakupem swojej i już byłoby po transakcji :mrgreen:. Imo cena nie jest wysoka, na Twoim miejscu ceniłbym wyżej. Dziwie się, że jeszcze nie poszła :roll:

 

Jaki motor w G30? Coś lżejszego tym razem :)? Pozwól, że obstawię....... 540i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może M550i :twisted:

Odnośnie ogłoszenia to zainteresowanie jest spore, w weekend miałem wizyty dwóch potencjalnych nabywców. Auto się podobało, ale to tez trochę kasy trzeba położyć... Niemniej nie spieszy mi sie ze sprzedażą, mogę jeszcze nim dalej jeździć, jeśli nie sprzedam za tyle ile chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.