Skocz do zawartości

e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp


nowak19931

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś skasowal mnie 140 zł Za podlaczenie kompa i powiedział ze przeplywka i zawór ten od turbo

to gdzie taka promocja jest :D

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja jak ja p.......

a mówiłeś że wymieniłeś przepływkę i zaworek :?

a jakim programem sprawdzał?

warsztat od beemek?

pewnie MISZCZ który sprawdzał podłaczył pod kompa , zobaczył błedy od przepływki i zaworka poniewaz były odpinane i dlatego wywnioskował to co powyżej ;)

pokaż logi auta skoro byłes na diagnostyce ...bo nie wierzę że zapłaciłes 140zł za odczytanie błędów

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj na pomiarze live data wyszło ze przepływka już nie daje rady , zresztą było to czuć w porównaniu ze zdrowym m47. Jest teraz opcja podmiany przepływki na nowego typu oczywiście boscha bo ja mam stara i zmianę softu w ramach testu czy odzyskam moc. Proszę powiedzcie mi czy jak zmienimy soft na świeży i po teście wróce do starej przepływki to stara na sofcie od nowej będzie działać? Czy trzeba tez wrócić do starego softu dopóki nie kupie nowej i wtedy zmiana na stale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja jak ja p.......

a mówiłeś że wymieniłeś przepływkę i zaworek :?

a jakim programem sprawdzał?

warsztat od beemek?

pewnie MISZCZ który sprawdzał podłaczył pod kompa , zobaczył błedy od przepływki i zaworka poniewaz były odpinane i dlatego wywnioskował to co powyżej ;)

pokaż logi auta skoro byłes na diagnostyce ...bo nie wierzę że zapłaciłes 140zł za odczytanie błędów

Na początku mówił ze bd kosztowało 60 zł a na końcu jak podsumował to wyszło 140zl. Przeplywke wymieniłem i jutro wymienię następna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.