Skocz do zawartości

BMW e39 530dAT by Shadow


Shadow69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

O malowaniu zapomnij, bo i tak oblezie. Oklejanie jest trudne, i efekty bywają przeciętne.

Wymiana prosta, postaram się skleić jakiś poradnik, ale większej filozofii tam nie ma.

Dzisiaj piwkuje, więc nawet nie próbuje nic więcej pisać, jakbym zapomniał to odezwij się na PW, to pomogę jak coś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie wygląda. Musisz zamontować dystanse bo koła są mega schowane we wnęce jak zawias poszedł w dół.

 

Chociaż teraz patrze na fotki wyżej to niby jest ok. Jak w końcu jest? Nie siedzą koła za głęboko? Bo już sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patrzę, że masz komforty z masażem dołożone. Sam to robiłeś? Wszystko działa bez problemu?

Pytam, bo właśnie takie kupiłem i się szykuję powoli do walki, a nie mam żadnej instalacji ;)

Największy problem to zakup listwy z przyciskami w konfiguracji grzanie, masaż, DSC, PDC - nigdzie nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam to robiłeś?

Tak :)

Wszystko działa bez problemu?

Jasne, choć po roku padło pompowanie lędźwi pasażera.

 

Listwy "wypasu" szukaj od e38, tam częściej występowały masaże.

W dodatku, jeśli trafisz np na taką z przyciskiem sedc, czy rolety, to nic się nie stanie, po prostu zostaną nieaktywne.

Ponadto, o ile dobrze pamiętam to przycisk asc a dsc działa tak samo, tylko ma inny napis, więc jeśli ci nie przeszkadza napis asc to szukaj takiego, najwyżej później przełożysz z starej listwy żeby się napis zgadzał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, nie wpadłem na to! ;) Chociaż na razie i tak nie widzę na allegro.

 

A próbowałeś naprawić to pompowanie? Swoich jeszcze nawet nie sprawdzałem, nie było na razie jak. Trochę się boję, że będą niesprawne. Na razie robie im gruntowne czyszczenie, potem pewnie drobna renowacja, przynajmniej fotela kierowcy. Nie ma tragedii, ale na tej jasnej skórze widać każdą pierdołę...

 

W ogóle, to Twój samochód jest dla mnie jednym ze wzorów ;) Blisko mojej ulubionej konfiguracji, czyli shadow line, m pakiet, białe kierunki i przede wszystkim najpiękniejsze moim zdaniem felgi do E39. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A próbowałeś naprawić to pompowanie?

Nie, bo nie mam motywacji żeby się za to zabrać :mrgreen:

Zaczeka do wiosny ;)

W ogóle, to Twój samochód jest dla mnie jednym ze wzorów ;) Blisko mojej ulubionej konfiguracji, czyli shadow line, m pakiet, białe kierunki i przede wszystkim najpiękniejsze moim zdaniem felgi do E39. Gratuluję!

 

Dzięki! :cool2:

 

Co to jest drugie od lewej?

 

To jest panel x5 e53, ten przycisk to hamulec górski, czy coś podobnego, w każdym razie na zjazdach auto ci się nie rozpędza, tylko trzyma stałą prędkość.

Ale x5 nie miało masażu (nie spotkałem) więc nie ma co szukać od iksa, bo zamiast tego masz pstryczek do bagażnika i tej do zjazdów.

Szukaj od e38 7er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden na ebayu, ale kosztuje ponad 500 zł ;)

Zastanawiam się, czy nie kupić na razie panelu tylko z grzaniem, PDC i DSC, bo takich jest dużo, a potem najwyżej wymienić.

Poza tym będę jeszcze sprawdzał, czy ten masaż w ogóle działa. I jeśli działa, to może na razie zorganizuję sobie jakiś zewnętrzny tymczasowy włącznik do tego, bo to chyba tylko prosty przycisk bez żadnej elektroniki. A na panel spokojnie poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio na allegro panel z masażem.

O, jest jeszcze.

 

http://allegro.pl/bmw-e39-panel-nawiewu-klimatyzacj-foteli-pdc-sport-i5774882435.html

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego! Nie wiem jak mogłem go przeoczyć.

Zamówiłem go, chociaż z oporami, bo stan wydaje się kiepski, a poza tym prawy masaż chyba ktoś zamienił na powtórzone DSC, ciekawe... Ale nic innego nie znalazłem, na ebayu bardzo drogo i trudno, na razie będzie taki panel. Lepszy niż żaden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego! Nie wiem jak mogłem go przeoczyć.

Zamówiłem go, chociaż z oporami, bo stan wydaje się kiepski, a poza tym prawy masaż chyba ktoś zamienił na powtórzone DSC, ciekawe... Ale nic innego nie znalazłem, na ebayu bardzo drogo i trudno, na razie będzie taki panel. Lepszy niż żaden ;)

 

Nie ma problemu :8)

Pewnie przycisk się rozpadł i coś musiał wstawić...

 

Takie panele są bardzo rzadkie bo i funkcja była rarytasem. Ciekawe jak wygląda sprawa z zamówieniem tego w ASO, patrzałem przed chwilą na RealOEM (pomijając cenę) jest jedna wersja.

http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DT21-EUR-07-2002-E39-BMW-520i&diagId=61_1234

 

Ciekawe czy zamawiają według VINu jak lusterka taki jak potrzebujesz czy dostaje się jeden z całkowitym wypasem :?:

 

Chyba znalazłem odpowiedź na swoje pytanie :D

Takie tam 200 "ojro"

http://www.2ememain.be/auto-pieces-accessoires/pi%C3%A8ces/bmw/bmw-e38-e39-onderdeel-61316927052-148082014.html

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Dobre pół roku nic ciekawego się nie działo, ale wpiszę cokolwiek żeby nie było że wyparowałem :mrgreen:

Jakieś 2 tyg, temu autko zaliczyło dzwona prawym przodem, także niestety czeka mnie nierówna walka z ubezpieczycielem i powolne składanie wszystkiego do kupy.

Swoją drogą, wartość auta z dodatkami przed dzwonem 8 tyś :roll:

No chyba ich po......... :evil:

 

Uwalona maska, zderzak, błotnik, lampy, chłodnica, trochę gratów spod maski.

Aktualnie założyłem nowe blachy, m-pak się maluje.

Wyhaczyłem też do auta ciekawe lampy, troche customy, bo niby zwyczajny polift ale ze środkiem od e65 na bixenonie. :mrgreen:

Lampy pełna regeneracja, napylanie, polerka szkieł + powłoka UV, ogólnie nówka sztuka. :norty:

Do tego rozgryzłem jak w prosty sposób podłączyć bixenon żeby się nie gryzł z DRL. ;)

 

Między czasie z ciekawych rzeczy i modów to autko otrzymało zegary z dużym wyświetlaczem, oraz panel MID z obsługą BC.

Oczywiście wszystko przewalone wg WDS i podłączone, działa super, CC aktywowany, nawet ogarnąłem pixelozę na zegarach.

Ponadto, dorwałem cały zestaw DSP ze wzmacniaczem LEAR z wiązką pod MID (panel już mam z przyciskiem) i również zapakowałem do samochodu.

Gra kapitalnie, naprawdę jestem zadowolony z tego nagłośnienia.

Wleciał też moduł LCM 3B który obsługuje czujnik zmierzchu, zakodowany, +do tego moduł LWR do poziomowania xenonów wraz czujnikami i całą wiązką, także auto otrzymało 100% fabryczne xenony.

Następne w kolejce po składaniu przodu czeka przednia szyba z czują deszczu i zmierzchu, a następnie pewnie dopiero wleci hydraulika klapy którą już ponad rok odkładam.

 

Zdjęcia będą jak w całości poskładam i ogarnę auto, bo wygląda całościowo dość ponuro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.