Skocz do zawartości

BMW E91 2005r by EcuProject


Sebek96

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety gość który sprzedawał mi auto, wprowadził mnie troszke w błąd ;) Powiedział, że jest ok. 300KM, sprawdzałem po możliwych stronach które wykonują usługę chipowania i znalazłem na 300KM lecz jednak to nie było to, znalazłem filmiki z hamowania i fotki :

 

http://www.ecuproject.pl/bmw-e91-touring-231ps-chiptuning

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=u0J66B_3pl8&feature=player_embedded

http://www.ecuproject.pl/images/f4625c7a-9aea-454b-8b87-a763cfa50f5a.jpg

 

 

276 KM, 595Nm.

 

 

:cool2:

 

Przepraszam, że wprowadziłem Was w błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dzięki :cool2: teraz ile tego wziąć i czy oklejać całość ,czy tylko białe powierzchnie od wstecznego :?:

Jak będziesz przypadkiem w PTB to się odezwij do mnie zostało mi trochę folii więc mogę ci dać. Sam oklejałem jak dobrze poszukam to i szablon się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanko, gdy jeździłem bmką dosyć spokojnie kręciłem do 1,5 tyś obrotów to spalała mi te 10l. Teraz kręce ją do ok 2-3 tyś obrotów i spalanie spadło na 9,4l (według komputera) w związku z tym kieruje do Was pytanie czy to jest możliwe ? czy po prostu z kompem coś nie tego ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanko, gdy jeździłem bmką dosyć spokojnie kręciłem do 1,5 tyś obrotów to spalała mi te 10l. Teraz kręce ją do ok 2-3 tyś obrotów i spalanie spadło na 9,4l (według komputera) w związku z tym kieruje do Was pytanie czy to jest możliwe ? czy po prostu z kompem coś nie tego ? ;)

 

tak, jest to jak najbardziej możliwe, a nawet bym się tego spodziewał :)

tylko po co tak męczysz autko ?? rozpędzając auto od okolic 1tys obr. na każdym biegu jedynie rozwalisz dwumasę (oczywiście poza pierwszym ), a nie będziesz jeździł oszczędnie, bo pewnie to sprawdzałeś

w turbodoładowanym dieslu mając okolice 1tys obr. turbina praktycznie nie dmucha, a ecu żeby ją rozpędzić dowala paliwa, a auto i tak ledwo idzie,

patrz co się dzieje na ekonomizerze jak jedziesz,

życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na ekonomizerze gry przyśpieszam ostrzej to jest cały czas na maxa, gry przyśpieszam wolniej to jest tak do połowy, myślałem, że tym mam sie kierować jeżdząc ekonomicznie (chciałem to sprawdzić), ale wynika z tego, że jednak trzeba troche pokręcić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.