Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie mysle, do Twojego auta pasuje indywidualna rejestracja, kobitka w limitowanym E90.... ;)

 

Haha, to raczej nie przejdzie. :roll:

Myślę o jakiejś dyskretnej naklejce "limited edition". Może jakiś kobiecy motyw. Pomyślę, może coś mi wpadnie w oko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobiecy akcent"

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/19/07/23/3219072360 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie no zart, nie rob tego... ;)

Auto zostaw jak jest, nie naklejaj "limited edyszon" ani "em pałer".... serio, zostaw indywidualny charatker, limotowany, powtorzony jedynie 2600 razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :mrgreen:

Żadnego M nie będzie na pewno. W Polce jeździ więcej Mpower niż wyszło z taśmy produkcyjnej. :lol:

Jeszcze pomyślę o tym. Myślałam o małym Limited gdzieś na szybcie albo pod emblematem. Ale ja takie rzeczy muszę przemyśleć 500 razy, zmienić zdanie i dopiero działać. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

świetny samochód. Widać, że dbasz bardzo o niego. Powiedziałbym nawet, że jesteś pedantką , oczywiście bez urazy.

Ale to dobrze, bardzo dobrze. O samochód trzeba dbać, zwłaszcza o taki samochód.

 

A tak z ciekawości w avatarze to Twoje zdjęcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już na siłę szukać to nerki performance, panel klimy lci, przełącznik świateł lci, dwururka... jeśli już to jakaś z klasą - może tłumik performance? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, do Twojego auta pasuje indywidualna rejestracja, kobitka w limitowanym E90.... ;)

Tak na dobrą sprawę to już jest indywidualna tablica z imieniem:

 

ELE XX NA

 

Pytanie tylko czy to imię właścicielki :wink:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym nawet, że jesteś pedantką , oczywiście bez urazy.

Ale to dobrze, bardzo dobrze. O samochód trzeba dbać, zwłaszcza o taki samochód.

Dbam o swoje rzeczy od zawsze. :cool2: Autem jeżdżę właściwie codziennie, więc w tygodniu nie wygląda już tak dobrze. Jak tylko mam czas, lubię posprzątać w nim "po swojemu". Muszę powiedzieć, że nawet sprawia mi to przyjemność. :mrgreen:

 

A tak z ciekawości w avatarze to Twoje zdjęcie ?

Tak, moje. :)

 

Jeśli już na siłę szukać to nerki performance, panel klimy lci, przełącznik świateł lci, dwururka... jeśli już to jakaś z klasą - może tłumik performance? :P

Nerki performance pojawią się na dniach pewnie. Co do reszty okaże się w trakcie. Myślę trochę o delikatnej lotce i splitterach, ale tutaj mam dużo wątpliwości. Szczególnie, że zimą też jeżdżę. Jeśli mam to założyć tylko po to żeby się urwało to bez sensu. Brakuje mi nakładek na pedały (mam tylko podstopnicę M). Jak będzie kasa to może jakieś lepsze audio. :roll: I porządna kosmetyka! :cool2:

 

Tak na dobrą sprawę to już jest indywidualna tablica z imieniem:

 

ELE XX NA

 

Pytanie tylko czy to imię właścicielki :wink:

 

Prawie tak. Jestem Ewelina. Kilka literek się nie zgadza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na dobrą sprawę to już jest indywidualna tablica z imieniem:

 

ELE XX NA

 

Pytanie tylko czy to imię właścicielki :wink:

 

Prawie tak. Jestem Ewelina. Kilka literek się nie zgadza. :D

Więc zamiast w Łęczycy powinnaś rejestrować auto w Wieruszowie ;)

A imię jak i samochód. Ładne :cool2:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zamiast w Łęczycy powinnaś rejestrować auto w Wieruszowie ;)

A imię jak i samochód. Ładne :cool2:

 

EWE 77 NA byłoby idealne!

Dziękuję. :) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zamiast w Łęczycy powinnaś rejestrować auto w Wieruszowie ;)

A imię jak i samochód. Ładne :cool2:

 

EWE 77 NA byłoby idealne!

Dziękuję. :) :oops:

Dokładniej to EWE 71 NA

Więc jeśli masz ciocię albo wujka w Wieruszowie... :norty:

Tylko to odwrócone L może się niektórym nie spodobać :wink:

Moja bumka też na blaszkach ma dużo 7-ek. Szczęśliwa cyferka :norty:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to EWE 71 NA

Wyglądałoby super. :cool2: Ale z drugiej strony charakterystyczna rejestracja plus charakterystyczne auto byłoby łatwo zapamiętać. Chociaż, jak do tej pory, daję sobie radę z policją. :)

 

Panowie, co sprytniejsi moga zobaczyc pelna galerie zdjeci Pani Eweliny na Fejsbuku... ;)

 

Smiesznie, pierwsza kobitka w dziale E9X (chyba?) i jakie zainteresowanie ;)

 

No ale autko tez masz nietuzinkowe, mam nadzieje ze to też się pczyczynia do zainteresowania.... ;)

 

Żadna PANI. :P A co do fejsa to kiedyś zablokowałam zdjęcia dla nieznajomych.. :roll:

I ja też mam nadzieję, że auto przyczynia się do zainteresowania. :cool2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do filmiku. Tak brzmi moje 320si. Nic nie było zmieniane.

Jestem ciekawa, czy standardowa e90 brzmi tak samo, czy może jest jakaś różnica? :roll:

 

 

P.S. Tak, wiem - latający dywan. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz samochód w pokoju ? :D
trzymasz auto w salonie? :shock:

 

Jestem do niego tak przywiązana, że mieszkamy razem w pokoju. :mrgreen: :mrgreen:

A tak poważnie - jakiś czas temu dywan z salonu wylądował w garażu i tak sobie leży. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieciowo się robi w galerii od komentarzy OT :oops:

 

Wracając do konkretów.

Świetne nowe zdjęcia i gratuluję czerwieni na paznokciach! Bardzo miło zaskoczył mnie napis LIMITED EDITION przy guziku Start/stop :)

Wiesz czego Ci brakuje? Przesuwanego podłokietnika. To tak na szybko wypatrzyłem. Bardzo poprawia komfort podróży (przynajmniej dla mnie). Uwarunkowane jak kto trzyma kierownicę. Ale jak jadę wolno i mam możliwość oparcia łokcia prawej ręki i nadal trzymania kierownicy to sobie to cenię :8)

 

Pozdrawiam!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.