Skocz do zawartości

Reflektory z białym kierunkowskazem


Neo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam noszę się z zamiarem wymiany kloszy reflektorów przednich z pomarańczy na białe czy ktoś móglby polecic jakies dobre zamienniki aby byly dobrze spasowane i żeby się szybko nie niszczyly. Drugie pytanie czy jest duży problem z wymianą? Z góry dziękuje i pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Rozumiem że masz przedlift.

Problemów z wymianą nie ma żadnych. Odkręcasz 4 śrubki wyjmujesz reflektor, odpinasz spinki na około i jedną w środku przy kierunku(łatwo zapomnieć) i zdejmujesz klosz.

Czemu wszyscy tak upierają się na białe???

Ogólnie to najlepszym wyborem jest Depo.

Krys w zeszłym miesiącu zmieniał na dymione, to Ci podrzuci jakiego producenta kupił.

Ja tam lubię pomarańczki :norty: :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a propos wymiany tych lamp to czy jest tam duży problem z ich przełożeniem jeśli ktos ma xenony? Ja akurat mam i nie chciałbym ich kupić w ciemno i żeby się nie okazało, że nie można im przeszczepić przetwornic xenonów :(
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem tak jak Paweł piszę. Firma Depo. Koszt bodajże 265zł razem z nowymi uszczelkami i ślizgami. Wejdziesz w galerię to zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a propos wymiany tych lamp to czy jest tam duży problem z ich przełożeniem jeśli ktos ma xenony? Ja akurat mam i nie chciałbym ich kupić w ciemno i żeby się nie okazało, że nie można im przeszczepić przetwornic xenonów :(

 

Nie żadnego problemu. Chcesz wymienić szkło czy cały reflektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o całych lampach, ale to chyba spory wydatek jednorazowo, więc chyba pozostanę przy samych szkłach. Mi nie przeszkadzają pomarańczowe kierunki, chodzi o to, że mam te szkłą tak zapuszczone :oops: że jadąc w nocy można się zdziwić mimo xenonów :(
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz przedlift.

Problemów z wymianą nie ma żadnych. Odkręcasz 4 śrubki wyjmujesz reflektor, odpinasz spinki na około i jedną w środku przy kierunku(łatwo zapomnieć) i zdejmujesz klosz.

Czemu wszyscy tak upierają się na białe???

Ogólnie to najlepszym wyborem jest Depo.

Krys w zeszłym miesiącu zmieniał na dymione, to Ci podrzuci jakiego producenta kupił.

Ja tam lubię pomarańczki :norty: :mrgreen:

 

 

Cichy długo masz już te depo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja nie mam Depo.

Mam ori Helenki z pomarańczowym kierunkiem(wszystkie lampy na aucie mam ori i to te z którymi wyszła z fabryki).

W czwartek poszły pod polerkę. Wszystko jest w mojej galerii auta łącznie z fotami.

Depo te w chromie co miałem poprzednio sprzedałem. Poszły tu na forum i po tylu latach używania były w bardzo dobrym stanie.

Niech koledze co zanabył świecą dobrze tak jak i u mnie świeciły.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam oryginały i świecą tragicznie :? Tylko że mam tanie żarniki i w dodatku barwa to 6000K... No i moje klosze też są zmęczone życiem. A co do koloru kierunku to kwestia gustu ale kiedyś byłem zatwardziałym fanem białych kierunków, a ostatnio coś mi się zatrybiło i spodobał mi się pomarańczowy kierunek :D Wg. mnie najfajniej wygląda pomarańczowy w czarnej e39 :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam oryginały i świecą tragicznie :? Tylko że mam tanie żarniki i w dodatku barwa to 6000K... No i moje klosze też są zmęczone życiem. A co do koloru kierunku to kwestia gustu ale kiedyś byłem zatwardziałym fanem białych kierunków, a ostatnio coś mi się zatrybiło i spodobał mi się pomarańczowy kierunek :D Wg. mnie najfajniej wygląda pomarańczowy w czarnej e39 :cool2:

 

 

Rozbierz lampę i zobacz jak wygląda u ciebie odbłyśnik. Często wystarczy go tylko wyczyścić. Jak masz bardzo wypalone to oddać do regeneracji koszt około 40-50zl

 

tutaj masz wszystko ładnie opisane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ambience za starania, ale ja te lampy już rozbierałem i w obu regulatory wymieniałem :roll: Ogólnie to nie bardzo rozumiem co w tym odbłyśniku się wypala bo u mnie on jest lusterkiem ;) Na dodatek lampki mi parują i z tym sobie też nie poradziłem, a nawilżałem uszczelki, wywracałem na lewą strone i dalej to samo - chyba zostaje ich wymiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co u mnie. W tą zimę zaczęła lewa parować. Uszczelki na śmietnik. Miałem kupić same uszczelki, lecz spodobał mi się ciemny kierunek więc kupiłem klosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z uwagi na to że moje klosze oryginalne są już po prostu skopane jak... zastanawiam się nad wymianą ich na takie z dymionymi kierunkami.

Mam bordowy lakier i myślę że to nie będzie jakoś źle wyglądać. Białe mi się akurat nie podobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.