Skocz do zawartości

Chip do f30 320d 184 km


miko123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 


Czyli każdy szanujący się serwis samochodowy musi mieć hamownię? :mrgreen:

Komputery, oprogramowanie często za kilkadziesiąt tysięcy złotych można wyrzucić do kosza, bo tylko hamownia prawdę Ci powie? Hahah

Zmień serwisy opiniotwórcze.

jasne i dlatego serewisy z kompami za xxk zł. często mają problemy z dobrą diagnostyką, bez wymiany połowy auta, często nie mają pojęcia jak skutecznie zdiagnozować auto :D

jeśli uważasz że drogi komp diagnostyczny, to droga do dobrej diagnostyki, to zmień źródła informacji :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich,

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się sporo o przyrostach po chip tuningu, ale interesuje mnie też kwestia spalania, zwłaszcza po chipie silnika benzynowego B48.

Bo o ile w przypadku diesli jestem w stanie uwierzyć, że spalanie spadnie, tak w przypadku benzyny już nie jestem do końca przekonany - oczywiście mowa tutaj o zwykłej, miejskiej jeździe, bez gwałtownego przyspieszania i hamowania. Może ktoś się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
WItam wszystkich,

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się sporo o przyrostach po chip tuningu, ale interesuje mnie też kwestia spalania, zwłaszcza po chipie silnika benzynowego B48.

Bo o ile w przypadku diesli jestem w stanie uwierzyć, że spalanie spadnie, tak w przypadku benzyny już nie jestem do końca przekonany - oczywiście mowa tutaj o zwykłej, miejskiej jeździe, bez gwałtownego przyspieszania i hamowania. Może ktoś się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ten temat?

 


330i b48 322/485

Salon pl w mieście, na krótkich dystansach, ogrzewanie włączone i silnik na postoju, korki 16-17/100

Trasa około 80-100 poniżej 7/100

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Modyfikację robiłem w trzech autach (Subaru WRX 2,5lT , Volvo 2,4d i teraz F30 D 2.0) w żadnym spalanie nie spadło ale i nie wzrosło - oczywiście gdy styl jazdy był podobny jak przed modyfikacją.

To świadczy o prawidłowo przeprowadzonym chip tuningu.Zachowując te sam ciężar prawej nogi w przypadku benzyny spalanie może trochę wzrosnąć w dieslu nie powinno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś robił chipa w EMSetup w Grodzisku Mazowieckim ?

Opinie mają raczej pozytywne tylko jedna osoba (jakaś kobitka) trochę im tam bruździ, cały czas wypisuje coś w komentarzach na facebooku, ten sam przypadek jak się wpisze w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.