Skocz do zawartości

Montaz nawigacji do Bmw e39 523i z 1997r


kangurroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś moglbym mi podpowiedziec jaki mniej wiecej jest calkowity koszt montazu navi 16:9. Dopiero co kupilem bmw i szczerze mowiac nie mam pojecia, jakie czesci oprocz wyswietlacza sa mi potrzebne do zamontowania navi. Dodam tez ze auto nie posiada zmieniarki plyt. I jesli ktos zna firmy specjalizujace sie w montazach navi bo bmw w woj. lubuskim lub dolnoslaskim bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyświetlacz to nic, trzeba Ci czytnik nawi, zmieniarkę, tuner radiowy, wzmacniacz, wiązkę, antenę....

No jak byś chciał full wypas, to jeszcze telefon można wsadzić.

Ogólnie to wyjdzie dość dużo.

Nie lepiej kupić kombajn multimedialny dedykowany do e39 np dynavin-a?

Wyjdzie podobnie, a ma masę dodatkowych funkcji, i ogólnie łatwo go założyć, i można rozbudować (internet,ipod).

Przekalkuluj to sobie, ja osobiście brał bym nowszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża navi startujesz od 1500 w górę przy czym za półtora koła to prawdziwa okazja jak będzie z nie pociętą wiązką. Montaż to jakieś 500 (ja robię taniej), co do rzeczy potrzebnych to:monitor,tuner,czytnik,radio,wiązka,anteny,zmieniarka,wzmacniacz.Tak wychodziło w oryginale,ale była też wersja bez telewizji tylko z navi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o telewizje, jest mi ona w ogole nie potrzebna. jesli ktos z was zna jakas aukcje gdzie kupie kompletna navi do 2tys to bede bardzo wdzieczny. a moze dobrym rozwiazaniem bedzie jakies nie oryginalne radio typu 2 din zeby troche odswiezyc srodek bawarki?? jesli ktos ma takie radio zamontowane u siebie to poprosilbym o fotki jak to wyglada:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam od nie dawna posiadam BMW e39 z 2001 r.

 

Chcę się dowiedzieć czy jest możliwość zmienienia radia

 

http://i317.photobucket.com/albums/mm387/Muddy4dsm/MP3%20Installation/IMG_7354.jpg

 

 

na radio

 

images?q=tbn:ANd9GcSaFicRAzyramQXcLtXoCqnd_y2FXiYwsE8c0rVzFTKnokz-MDM7g

 

i teraz jest pytanie czy wystarczy kupić radio z nawigacja i TUNER MODUŁ RADIOWY NAWIGACJI TV http://allegro.pl/tuner-modul-radiowy-nawigacji-tv-bmw-e38-e39-i3995485078.html i podstawowe funkcje będą czyli radio i obsługa komputera sterowanie z kierownicy radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli checie navigacje i radia na dzisiejszym poziomie z mp3 itd

to sa mozliwosci i mozna je kupic pasuja ( bo sa robione pod ) bmw !

wiec wtyki sa ok i cala reszta wystarczy podlaczyc i gra !

 

Zabawa w np odtwarzanie zabytkowych nawigacji z 2000 roku nie ma sensu bo :

a) koszt prawie taki sam jak kupno nowego zamiennika ze tak to nazwe

b) sa to stare urzadzenia ktore moga sie zepsuc lada dzien...

w innych tematach nawet przedstawialem link itd wystarczy poszukac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o nawigację chcę po prostu same radio z monitorem 16:9.

i teraz jest pytanie czy wystarczy kupić sam radio z monitorem i podłączyć na miejsce starego radia. Czy wtedy będzie działało radio monitor i sterowanie z kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o nawigację chcę po prostu same radio z monitorem 16:9.

i teraz jest pytanie czy wystarczy kupić sam radio z monitorem i podłączyć na miejsce starego radia. Czy wtedy będzie działało radio monitor i sterowanie z kierownicy.

Nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Kupiłem BMW E39 mam tv, navi w bagażniku zmieniarkę i czytnik płyt GPS. Problem w tym że na wyświetlaczu radia nie mam funkcji nawigacji. No i barwy na wyświetlaczu są jakieś dziwne a menu wygląda jak w starym telewizorze. Czy oznacza to że wyświetlacz pobiera dane z modułu TV? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.