Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sobotę nie ma we Wro :( dopiero wrócę w niedziele. Ale jak macie paczkę ludzi to lepiej w sb się spotkajcie, bo potem jeszcze nie wypali i będzie ;)

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę na pewno, przyprowadzę jeszcze znajomego i postaram się petroli ogarnąć żeby też się zjechali, to jakieś E24 i E30 by się pojawiły.

 

EDIT: Problemy techniczne. Przyjadę na pewno, ale czy BMW czy Mercedesem to się jeszcze okaże... :|

Edytowane przez Klakier_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest idea zrobienia spota 5 maja o 20 na dachu przy Magnolii ?

Chętnych zapraszam ja będę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma różnicy czy sobota czy niedziela, godzina też :) tyle że zdaje mi się że wcześniejsza jest lepsza żeby było widno tak powiedzmy 19:00. Dajcie cynka o ostatecznym terminie.

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyrobię z recitalu to też mogę podjechać, ale nie wiem czy na 100% dam radę, bo córkę jeszcze muszę potem odebrać od rodziców i zawieźć kobity do domu. A jestem z Psiego Pola, więc kawałek mam... A do której macie zamiar urzędować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko :mad2: przez faceta z allegro nie doszły mi na czas części, więc BMW w weekend nie jeździ, a z kolei Mercedes musi pojechać w trasę. Raczej odpuszczam w tym tygodniu i pojawię się dopiero za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja z lekkim offtopem. Szukam jakiegoś sprawdzonego, solidnego warsztatu. Chciałem się dowiedzieć, czy nie orientujecie się, gdzie warto wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów. Mam również do naprawy moduł komfortu. Moje BMW e46 330d. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja z lekkim offtopem. Szukam jakiegoś sprawdzonego, solidnego warsztatu. Chciałem się dowiedzieć, czy nie orientujecie się, gdzie warto wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów. Mam również do naprawy moduł komfortu. Moje BMW e46 330d. Z góry dzięki.

Ja polecam warsztat na ul.Stalowej przy stacji kontroli pojazdów. Dobry i jeden z tańszych :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja z lekkim offtopem. Szukam jakiegoś sprawdzonego, solidnego warsztatu. Chciałem się dowiedzieć, czy nie orientujecie się, gdzie warto wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów. Mam również do naprawy moduł komfortu. Moje BMW e46 330d. Z góry dzięki.

 

A ja polecam: viewtopic.php?f=10&t=5740&start=285

 

Panowie jak było w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lipa :D Mnie nie było bo nie wiedziałem kiedy wkońcu to ma być :P

Ja we Wrocku jeżdżę na spoty Maxbimmera, fajna ekipa.

 

btw. Narazie byłem raz :d

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mnie tez nie było, bo nie było zainteresowania wiec trzeba pomyśleć o jakimś innym terminie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za jakimś spotkaniem, już dawno na żadnym nie byłem. Niestety najbliższy i następny weekend odpada w moim przypadku. BTW widzę, że to temat głównie przeznaczony dla serii 3, są może we Wrocku organizowane takie ogólne spoty tak jak kiedyś?

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat jak miałem 3 er teraz mam 5 er ale spotkać się zawsze można :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No właśnie nie dość że auta nie sprzyja to jeszcze chętnych mało. Myślę że trzeba poczekać na cieplejsze dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.