Skocz do zawartości

E39 520i jaki olej wlać


lamtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeczytałem post o oleju ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytani. Kupiłem auto które przyjechało z niemiec i jest wbity przeglad i wymiana oleju 8tysi temu i tak myśle nad wymianą abym wiedział co i jak :) Moje pytanko to jaki olej wlać bo nie ma zadnej zmianki jaki olej był i czy ryzykowac na pełnym syntetyku czy zalać pół ? Auto ma przejechane 220 tys. Oczywiście doleje Modyfikatora + bo to już tradycja :)

 

Po to jest podwieszony temat o oleju byś tam pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikator przetestowałem w poprzednim aucie. Po rozwaleniu misy auto przyjechało 20km bo nie wiedziałem ze rozwaliłem mise i dopiero zobaczyłem po domem ze coś kapie i jak dojechałem do warsztatu to oleju było może 150ml i nic sie nie zatarło. Naprawde polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikator przetestowałem w poprzednim aucie. Po rozwaleniu misy auto przyjechało 20km bo nie wiedziałem ze rozwaliłem mise i dopiero zobaczyłem po domem ze coś kapie i jak dojechałem do warsztatu to oleju było może 150ml i nic sie nie zatarło. Naprawde polecam.

 

Misę rozwaliłeś, a nie widziałeś kontrolki na blacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
PANOWIE !!! TRZY TEMATY WYŻEJ JEST O OLEJU PO CO ZAKŁADACIE NOWY I ZAŚMIECACIE FORUM :duh:

Popieram!

Tych tematów jest mnóstwo! :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikator przetestowałem w poprzednim aucie. Po rozwaleniu misy auto przyjechało 20km bo nie wiedziałem ze rozwaliłem mise i dopiero zobaczyłem po domem ze coś kapie i jak dojechałem do warsztatu to oleju było może 150ml i nic sie nie zatarło. Naprawde polecam.

 

Misę rozwaliłeś, a nie widziałeś kontrolki na blacie?

Modyfikator robi ciśnienie z powietrza nie wiedziałeś? :mrgreen: Ja i tak nie wierzę w takie cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikator przetestowałem w poprzednim aucie. Po rozwaleniu misy auto przyjechało 20km bo nie wiedziałem ze rozwaliłem mise i dopiero zobaczyłem po domem ze coś kapie i jak dojechałem do warsztatu to oleju było może 150ml i nic sie nie zatarło. Naprawde polecam.

Ja tam bym się zorientował bo jechałeś ze świecącą się kontrolką od ciśnienia oleju co jest niedopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.