Skocz do zawartości

odpalanie auta przyciskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!

znalazłem na allegro taki ciekawy przycisk w kosmicznej cenie :)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87582298

sam przycisk można kupić w byle sklepie elektronicznym (przełącznik impulsowy), więc moje pytanie brzmi: czy ktoś wie jak go podłączyć do stacyjki? hmmm jak widać na allegro kolega sobie dużo liczy za schemat podłączenia:) oczywiście nie chcę żeby splajtował no ale... :) czy ktoś zna się na rzeczy? lub może zakupił przełącznik na allegro i ma schemat? :)

Opublikowano
Witam.Kolego jak ten przycisk wygląda. Co to "powrót do przyszłości" .LIPA
Opublikowano
czy ktoś zna się na rzeczy? lub może zakupił przełącznik na allegro i ma schemat? :)
http://skocz.pl/startbutton
http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Opublikowano
A jest sens takowy przycisk zakładać, podłączenie jest banalne ale i tak pierw trzeba przekręcić kluczyk, a skoro już się go przekręci to nie lepiej już odrazu startnąć z niego i po sprawie. Może i komuś może się to podobać ale mi osobiście taki przycisk kojarzy się z windą towarową :roll2:

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Opublikowano
przycisk sie przydaje, gdy ktos ma połamaną stacyjke i nie ma kasy na wymiane. Robi sobie ukryty wlacznik zaplonu i przycisk do odpalania :norty:

pozdrawiam

t.

Opublikowano
A ja miałem taki przycisk już 10 lat temu w "maluchu",jak mi sie nie chciało wymieniać stacyjki.Koszt 3 zł.Dajcie sobie z tym spokój.W oryginale przycisk służy do zapalania i GASZENIA silnika i żeby tak zrobić w naszych autach to potrzebne jest troche elektroniki a nie sam przycisk i ew.przekaźnik.
Opublikowano
  • Autor
no jednym moze sie podobac taki guzik innym nie, kwestia gustu. mi sie podoba, jednak ze schematu nie kapuje zbyt wiele :) hmmm inna sprawa to to ze mam juz ukryty wlacznik zaplony :) i nie wiem teraz czy podlaczenie wlacznika nie bedzie wygladalo troche inaczej.
Opublikowano
  • Autor
tzn u mnie jest tak ze wkladasz kluczyk, przekrecasz na zaplon i nic :) dopiero jak wlaczysz tajemniczy ukryty pstryczek to zapalaja sie kontrolki, pewnie niejedna osoba to ma ;) zwykle odciecie zaplonu. a teraz zeby zrobic odpalanie na guziczek to jak to zrobic? ma ktos taka instrukcje w jezyku polskim?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.