Skocz do zawartości

VISCO 100 raz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziekuje za odpowiedzi, póki co czekam aż wróci z reklamacji behr, choć nie zrobiłem tak jak pisał billybad, żeby postało w pozycji pionowej, jak wróci z reklamacji to założę je i zobaczę po paru dniach jak będzie. aktualnie mam założone to vemo i wszysko jest ok, po zapaleniu rano huczy, po chwili wyłącza się i jest ok. tak czy siak chce mieć behra założonego, poczekam aż reklamacja wróci i będę próbował zakładać je po raz drugi. czy wasze auta też tak głośno świszczą jak macie załączoną klime? wiem że jest drugi wiatrak do tego, ale czy on powinien aż taki szum generować??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wychylenie w korkach max o jedną kreskę w górę jest akceptowalne, przecież silnik się nie uszkodzi. Też mam chyba padnięte wisco, ponadto nie mam tej osłony chłodnicy z otworem na śmigło, więc może przez to powietrze się rozprasza. W instrukcji do wielu samochodów jest napisane że w okresie letnim w korkach temp może się troszkę wychylić, więc nie gadajcie że koniecznie musi być pion. Pion musi być w czasie jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś u mnie straszny upał i postanowiłem sprawdzić visco w następujący sposób: silnik po 30 min. pracy (jazdy), zostawiłem na postoju w słońcu w włączonym silnikiem, aż wskazówka poszła ze 2-3mm w prawo i tak też została, otwieram maskę, zatrzymuję wisco ręką, rozpędzam je w drugą stronę i co się okazuje: visco sobie powoli zwalnia, zatrzymuje sie zaczyna się lajtowo rozpędzać do takiej że w sumie jak przyłoże ręke przy chłodnicy to nie czuje żeby wiało. Mało tego, dodaję mu gazu (na lince) i nie bardzo widze żeby jakoś szczególnie przyśpieszało. Gaszę silnik, kręce wiskiem a ono się kręci lajtowo, jak mocno zakręce to ze 4 obroty wykona. Moja diagnoza: wisco już pewnie dawno umarło. A wasza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, ale dlaczego temperatura nie poszla Ci mocniej do gory??
Nigdy tak sie nie dzieje u mnie. Max to jedna kreska w prawo, ale to już musi być totalny upał podczas postoju. Zwykle na korkach dochodzi o miejsca pimiędzy środkową a a nastepną kreską. Swoją drogą BMW dziwnie zrobiło ten wskaźnik. Np. w VW jest normalnie temperaturka podana i wtedy dokłądnie wiadomo co i jak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.