Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Jeszcze nie założyłem bo nie mam auta - tzn mam ale bez lamp które poszły do OSS więc jestem uziemiony.

Co do hamulców - z F30 napewno pasuje Plug'n'Play przód - są pod tarcze 370mm z tym ze tarcze te są baaaaardzo drogie (1600 sztuka ). Mozna pokusic sie o wrzucenie 360mm z e92 m3 (Zimmermann oferuje komplet nawiercanych za 850 zl).

Co do tyłu to chyba konieczne są adaptery.

Ja się jeszcze zastanawiam czy bede robil ten mod. To co najbardziej mnie zniechęca to koniecznosc 18" na zime a ja w tym sezonie kupilem nówki opony 17" na zimę.

Jaki Ty masz pomysł na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rzadko ostatnio zaglądam a tu :shock: trochę pojechałeś z tymi modami. W ich gąszczu umknęła mi zmiana na LCI :cool2: Faktycznie tylko po kołach można to auto teraz poznać w porównanie z zeszłym rokiem, a w zestawieniu ze zdjęciami z pierwszej strony tego wątku to jakaś masakra. :mrgreen:

Szkoda że będę mógł pomacać na żywo w lipcu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na felgi też coś nałożyć żeby było łatwiej z pyłu je czyścić.

Dzięku za sugestię, wezmę to pod uwagę :wink:

 

Jeszcze nie założyłem bo nie mam auta - tzn mam ale bez lamp które poszły do OSS więc jestem uziemiony.

Co do hamulców - z F30 napewno pasuje Plug'n'Play przód - są pod tarcze 370mm z tym ze tarcze te są baaaaardzo drogie (1600 sztuka ). Mozna pokusic sie o wrzucenie 360mm z e92 m3 (Zimmermann oferuje komplet nawiercanych za 850 zl).

Co do tyłu to chyba konieczne są adaptery.

Ja się jeszcze zastanawiam czy bede robil ten mod. To co najbardziej mnie zniechęca to koniecznosc 18" na zime a ja w tym sezonie kupilem nówki opony 17" na zimę.

Jaki Ty masz pomysł na to ?

To mnie zmartwiłeś bo ja również zakupiłem nówki 17-stki na zimę :duh: :mad2:

To naprawdę kiepska sprawa, pozostaje jedynie sprzedać komplet opon z felgami i kupić 18-stki na zimę :roll:

Wiem że zestaw kompletny Performance pod F30 to koszt 1600 w tym są zaciski i tarcze to by się zgadzało z tym że tarcze takie drogie, ja jak na razie nie myślę o tym bo budget w tym roku wykorzystany pewnie w przyszłym roku wpadną hamulce Performance ale w twoim wypadku to kwestia przemyślenia czy na razie zostać przy tych hamulcach czy montować i sprzedać opony i kupić 18-stki :roll:

rzadko ostatnio zaglądam a tu :shock: trochę pojechałeś z tymi modami. W ich gąszczu umknęła mi zmiana na LCI :cool2: Faktycznie tylko po kołach można to auto teraz poznać w porównanie z zeszłym rokiem, a w zestawieniu ze zdjęciami z pierwszej strony tego wątku to jakaś masakra. :mrgreen:

Szkoda że będę mógł pomacać na żywo w lipcu.

Pozdr

Wielka szkoda że Cię nie będzie, będzie brakowało nam twojego humoru :(

Kiepska informacja :?

To prawda :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak to zestaw kompletny F30 Performance za 1600 ?????? Na allegro widzialem za 5000. Za 1600 to jest jedna tarcza . Na ebayu niemieckim zestaw na przod kosztuje 1600ojro. ja pisalem o tym ze tarcza przednia F30 Performance kosztuje 1600 PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tarcze sa cholernie drogie, zobaczylem ta cene jak zmienialem u siebie przednie, cena x 2 :twisted:

 

Off topic: Olo w okolicach bozego ciala jestem 4 dni w sopocie moze chociaz tam jakies piwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zestaw kompletny F30 Performance za 1600 ?????? Na allegro widzialem za 5000. Za 1600 to jest jedna tarcza . Na ebayu niemieckim zestaw na przod kosztuje 1600ojro. ja pisalem o tym ze tarcza przednia F30 Performance kosztuje 1600 PLN.

Zgadza się miałem na myśli że kosztują 1600 euro ale teraz nie pamiętam czy to był zestaw kompletny przód i tył :?

Możemy zrobić telekonferencję żebyś się mógł z nami napić :wink:

Jestem za :cool2:

Jak najbardziej panowie !! Ja bede 18-22.06.

Może i ja bym dołączył :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedził mnie kolega kulfon, spot miał na celu zczytanie modułu FRM ale niestety mój kabelek tego nie ogarnął :duh: :mad2: Ale pomimo tego bardzo miło się rozmawiało i miałem okazję na żywo zobaczyć białą perłę i poznać bardzo miłego i spokojnego Mariusza :D Dwie fotki na odchodne:

 

http://images62.fotosik.pl/1009/afcc49d642c7f0edgen.jpg

 

http://images65.fotosik.pl/1008/a67322f1eeba5f9agen.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no miło było. idź się w końcu wyspać ;) a Twoje auto to absolutny killer! salonowe się chowają tak wypucowane! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miło było. idź się w końcu wyspać ;) a Twoje auto to absolutny killer! salonowe się chowają tak wypucowane! :)

No wreszcie się wyspałem i bardzo dziękuję. Twój białas też robi bardzo duże wrażenie tylko mycie sprzątanie i będzie :cool2:

Mariusz kiedy wleci biała okleina? :twisted:

Na razie o tym nie myślę :) Zastanawiam się dlaczego wczoraj nie wpadłeś :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego wczoraj nie wpadłeś :?

Niestety wczoraj pracowałem :(

Do miesiąca czasu wpadnę nową furką :8)

No to czekam z niecierpliwością bo chciałbym się przejechać :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kulfon. Halfi mi opowiadał jak się męczyliście ze spasowaniem pasków performance :wink:

Czerwony kiedy zajeżdżasz do Krakowa?

Mnie się we czwartek kasuje nieco punktów karnych, więc można by coś pojeździć :mrgreen:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega Kulfon. Halfi mi opowiadał jak się męczyliście ze spasowaniem pasków performance :wink:

 

nie będę Czerwonemu robił OT w temacie,ale muszę przyznać,że BMW się nie popisało z tymi paskami . grunt,że w końcu udało się je ogarnąć ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.