Skocz do zawartości

Felgi 19" czy warto??


darinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam obecnie felg do swojego BMW i zastanawiam sie miedzy 18" a 19". Do tej pory mialem zalozone 18". Nie mam doswiadczenia z jazda na felgach 19". Jakie macie doswiadczenia z jazda na takich kolach??

Czy odczuje roznice przesiadajac sie z 18 na 19"??

Felgi ktore patrzyle maja rozmiar przod: 9j19 ET14 i tyl: 10j19 ET24. jakie najlepiej opony zalozyc na te felgi w BMW 530d tak zeby z tylu kolo nie wystawalo?? Czy felga 10cali o tym ET nie bedzie wystawac i ocierac o blotnik??

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam takie felgi przód 9J,tył 10j styling 95(słoneczka),opona przód 245/35/19,tył 275/30/19.

Pasuja bardzo dobrze nic nie wystaje,obciera.Co do komfortu to powiem że spodziewałem sie wiekszej utraty,z tym że ja nie jeżdżę po polskich drogach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na felgach styling 128 19" 275/30/19 tył i 245/35/19 przód. Wbrew niektórym opiniom jeździ się bardzo dobrze, tak jak kolega wyżej powiedział trochę ściąga na koleinach, ale to mały minus tych kół, no i trzeba uważać na dziury, które w naszych drogach bywają okrutne. Wygląd auta wynagradza :) . Dorzuciłem jeszcze dystanse, wygląda super, nic nie obciera, idealnie wypełnia nadkole. Generalnie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na 19" styling-166 245/35/19 przód + 275/30/19 tył i jest ok. Jeździłem pierwszy sezon na 18" 245/40/18 p+t i szczerze to praktycznie żadnej różnicy nie zauważyłem w komforcie między 18" a 19", więc nie zastanawiaj się tylko kituj 19" :cool2: bo niby 1cal to nie dużo ale naprawdę robi robotę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to nie wielkość felgi robi różnicę, tylko stan dróg po których jeździsz. Jeśli są dobre to nie ma się co zastanawiać :wink:

http://img396.imageshack.us/img396/9259/19415hz1.gif

http://img201.imageshack.us/img201/9973/dsc00909zuy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mialem w e39 podróbki BBS LeMans 18 cali.Przelatalem jeden sezon i były proste,ale unie drogi są o niebo lepsze niż w PL.

Przy 19 calach opona jest bardzo niska,ja bym nie ryzykował,szczególnie w Polsce na tych dziurawych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w e39 miałem podróbki i po miesiącu jazdy praktycznie wszystkie nadawały się do prostowania bo niedało się normalnie prowdzić auta tak że nie polecam, lepiej poszukać markowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś oryginalne felgi BMW??

 

Ja zamierzam kupić nowe felgi styling 128 19", ale nie jest to oryginał BMW, Czy ktoś z Was jeździ na nieoryginalnych??

Włoskie :p

Nie polecam nie oryginalnych felg.. pokrzywią się i popękają. Naprawde szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.