Skocz do zawartości

bmw e39 zmieniarka nie gra przy niskich temperaturach


gyver7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zasięgnąć waszych spostrzeżeń i zapytać sie was czy wam też nie gra zmieniarka przy niższych temperaturach i dopiero jak się rozgrzeje to jest ok. Czyściłem juz oczko lasera i dalej to samo, może w czym innym tkwi problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja się podłączam pod temat.

U mnie jest to samo,jak jest mróz poniżej -3,4 stopni to nie ma mowy o odtwarzaniu.Ktoś mi radził wyjąć zmieniarkę i nasmarować mechanizmy w środku.

Czy to nie temat do działu "Audio, Alarmy, Nawigacja & Elektronika"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że już też się nad tym zastanawiałem, wczoraj na Allegro przeglądałem oferty i raczej w najlbliższym czasie zakupie zmieniarke MP3 :D

A transmitem mnie nie zadawala, za słaba jakość dzwięku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem swego czasu z człowiekiek który naprawia elektronikę i powiedział że to normalne w zmieniarkach i nie ma się czym przejmować.

Wystarczy wziąść kasetę z płytami do środka, dobrze podgrzać ciepłym powietrzem z nawiewów i zmieniarka zaskoczy, przynajmniej u mnie :wink:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wystarczy wziąść kasetę z płytami do środka, dobrze podgrzać ciepłym powietrzem z nawiewów i zmieniarka zaskoczy

Przecież nie będziemy odkręcali na mrozie zmieniarki,wsadzali jej do środka samochodu,czekali aż wnętrze się nagrzeje i znowu przykręcali jej na miejsce-to jest bez sensu. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wziąść kasetę z płytami do środka, dobrze podgrzać ciepłym powietrzem z nawiewów i zmieniarka zaskoczy

Przecież nie będziemy odkręcali na mrozie zmieniarki,wsadzali jej do środka samochodu,czekali aż wnętrze się nagrzeje i znowu przykręcali jej na miejsce-to jest bez sensu. :mad2:

Czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem o całej zmieniarce chodziło mi o sam magazynek z płytami

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest w dziale audio i dotyczy zmieniarki w E46, która jest identyczna jak w E39 i dodatkowo identyczna jak w kilku Mercedesach, Audi i innych - trzeba otworzyć, przesmarować mechanizmy, poruszać trochę nimi i będzie działać. Ostatnio to przechodziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem o całej zmieniarce chodziło mi o sam magazynek z płytami

trzeba otworzyć, przesmarować mechanizmy, poruszać trochę nimi i będzie działać. Ostatnio to przechodziłem.

Właśnie wydaje mi się,że nie chodzi tutaj o sam magazynek tylko o wewnętrzny mechanizm samej zmieniarki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.