Skocz do zawartości

nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi


otesik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny rodzyn. Po powodzi, czy taki wypierdziany, że trzeba było wnętrze wymieniać? I znowu na takie z całkiem innej parafii :duh: O różnokolorowych dekorach wnętrza i gałce z allegro nie wspominam.

 

Widać taka nowa moda, pochodzić po rowach, nazbierać, co leży i lepić w jedną całość. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko lewa strona była robiona co do prawej też nie jestem pewien chyba, że te zdjęcia tak przekłamują ale na pewno srebrnej wstawki i dziwnej gałki nie ma w tym modelu, też mam imitację drewna ale mam wszystko w jednym rodzaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najbardziej rażącą nieścisłością w tym egzemplarzu poliftowym jest tapicerka z przedlifta :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytałeś cały temat, to wiesz, że wałek z wnętrzem próbuję uświadomić koledze marzycielowi od kilku godzin :wink:

Temat pewnie zaraz poleci, bo ile można to samo wałkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się nie zna i trzeba mu radzić a nie chwalić sie cudacznymi określeniami i wyzwiskami. Mówi sie wnętrze z przedlifta, czy nie z tego auta i koniec. Też na początku sie nie znalem i nie ogarnialem nawet rodzajów kierownic jakie były pchane. A większość tutaj zachowuje sie jakby urodzili sie na taśmie produkcyjnej E46. Wiem, ze wasze auta zyskują na wartości z każdym dniem no ale nie wszyscy są tak idealni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielo temu egzemplarzowi z linku się nie przyglądałem ...... ale niestety z moim obserwacji autka forumowiczów nie koniecznie są w lepszym stanie :( (wszystko zależy od tego co się na miejscu zastanie ;) ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, odpowiem ci trochę przydługawo. Wiesz, jeśli to wyżej o autach forumowiczów to miał być atak na mnie (całkowicie niezrozumiały), to zapraszam do siebie, pokażę, jak powinno wyglądać e46. Którego zresztą nikt nie kupi, jesli chciałbym odsprzedać, bo każdy szuka za 18k i ani grosza więcej. To raz.

 

Dwa, kilkukrotnie pisałem, że wg mnie po otoszroto krążą same padliny w niskich cenach, bo nikt nikomu prezentu nie będzie robił. Jak ktoś dba o auto (ponosi koszty), to nie wystawi auta na sprzedaż za taką samą ecnę, jak handlarz, który przytargał rodzyna przechodzącego wcześniej przez 3 tureckie place. Kto zna temat, ten wie, o co chodzi. A autor tematu zrobi z tą wiedzą, co będzie chciał. Może zignorować, jak większość, ja się nie obrażę.

 

Trzy, jeśli tapicerka auta jest z innego auta, a dokładniej sprzed lifta, to jeśli napisano właśnie, że jest z innego auta i sprzed lifta, to czego chcieć więcej?

 

Cztery, nie ma sensu krytykować, że inni nie pomogli, jeśli samemu nie napisało się nic pomocnego. Zacznijmy zawsze od siebie, a wszystkim będzie się żyć lepiej.

 

Pięć, zauważam, że jest wielu takich, co jak potrzeba pomocy, to wiedzą, jak na PW zagadać (kolega piotrek również). A jak jest okazja się pomądrować, to każdy jedzie bez zastanowienia. A potem płacz, jeśli kolejne PW są ignorowane.

 

I sześć, ja nawet przy słowie marzyciel, które wcale nie jest obraźliwe, dałem buźkę " ". Ale jak ktoś szuka okazji, żeby się pomądrować - jak wyżej - to widzi tylko to, co chce.

 

Nie mam zamiaru strzępić sobie więcej języka. Kto chce, niech pomaga, kto nie chce, niech jedzie po mnie i moim samochodzie. Ja od tego nie zbiednieję, a zawsze może się jeden z drugim dowartościuje.

Koledze autorowi życzę powodzenia przede wszystkim w sprzedaży obecnego auta, bo jak sam widzi, w zalewie szrotów ciężko sprzedać dobry egzemplarz.

A resztę zapraszam do dalszej krytyki aut nas, forumowiczów. Choć to i tak w niczym autorowi nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Błażej

 

 

"Broń Boże"nikogo nie chciałem atakować swoją wypowiedzią .

 

Odniosłem się tylko do wypowiedzi o autkach forumowiczów bo bez wskazywania Kogoś konkretnego ............. że niestety stan autek nie zawsze jest taki jak w zapewnieniach.

 

 

Z Twoimi wypowiedziami jak najbardziej się zgadzam:

 

- nawet troszkę rozpisze hehe .... czysto teoretycznie ........

 

 

Skoro tapicerka została zmieniona w aucie po-liftowym na poliftowe to mogło mieć miejsce :

 

- zalanie autka;

 

- oryginalna tapicerka była zniszczona przez ewidentnie niedbalstwo poprzedniego właściciela albo właścicieli (ciekawe jak traktowali autko ...........skoro mogło wyglądać jak chlew itd. itd. );

 

- obicia foteli mogły być powycierane przez "przypuszczalny" większy przebieg.

 

Sugestie mam takie ;), czy prawdziwe tego siedząc przed monitorem się nie dowiemy ...... ale tego typu wypowiedzi powinno się interpretować :

 

- wzmożona czujność na oględzinach na żywo i tyle :) .

 

 

320d 150 KM za 18 tyś będzie aktualnie do robienia pod chociaż jednym względem (np. mechanika ....... a trochę tego jest ;) ) ............ to jest nie do przeskoczenia :mrgreen: ............. na pewno jakieś plusy/mocne strony również będą ........ ale jest konieczny rachunek do jakiego stanu autko ma być doprowadzone itd. ........ kalkulator w dłoń i liczymy części + robocizna :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, moja cała wypowiedź dotyczyła kolegi Piotrka. Który jak na spokojnie przeczyta cały temat jeszcze raz (ze swoimi wpisami włącznie), to z pewnością przyzna mi rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mwa tu była ze tapicerka zostala zmieniona, i do tego na przedliftowa, to nie tylko oznacza ze jest zmieniona. Robil to handlarz, i szukal aby taniej, bo jezeli ktos sobie by zmienial bo robilby to na identyczna co mial co za tym idzie drozsza, a nawet ktos wlozylby skory. A handlarz idzie po najmniejszej linii oporu i o to chodzi glownie chodzilo dla ziela
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli czytałeś cały temat, to wiesz, że wałek z wnętrzem próbuję uświadomić koledze marzycielowi od kilku godzin :wink:

Temat pewnie zaraz poleci, bo ile można to samo wałkować.

Wiem, czytałem :wink: napisałem to dla kolegi wyżej, który skupił się na bajecznej gałce i niepasujących listwach.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się nie zna i trzeba mu radzić a nie chwalić sie cudacznymi określeniami i wyzwiskami. Mówi sie wnętrze z przedlifta, czy nie z tego auta i koniec. Też na początku sie nie znalem i nie ogarnialem nawet rodzajów kierownic jakie były pchane. A większość tutaj zachowuje sie jakby urodzili sie na taśmie produkcyjnej E46. Wiem, ze wasze auta zyskują na wartości z każdym dniem no ale nie wszyscy są tak idealni.

 

dziękuje kolego, napisałem że się nie znam i że potrzebuje pomocy skąd mogłem wiedzieć że wnętrze jest z przedliftówki ;/ fajnie że w tych prześmiechach i dogadywaniu mogę wyłapać cenne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mogłem wiedzieć że wnętrze jest z przedliftówki ;/ fajnie że w tych prześmiechach i dogadywaniu mogę wyłapać cenne informacje :)

Nie wiedziałeś i się dowiedziałeś. Zamiast podziękować doradzającym, uważasz, że ktoś cię wyśmiał. Jeszcze raz powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, wręcz przeciwnie. Dzięki poradom możemy cię uchronić przed zakupem paździerza. Bo niektórym z nas zależy na tym, żeby handlarze oszuści swoimi zdechlakami nie obniżali opinii o marce, że miał być luksus, a są wydatki, bo się sypie.

A jeśli ktoś przy okazji cię uraził, to trudno. Ja nie widzę, żeby ktokolwiek używał w tym temacie cudacznych określeń i wyzwisk, jak to raczył ująć kolega wyżej. Znaczy się oprócz twojego ostatniego posta, bo na tym forum wykropkowane przekleństwo nie przestaje być przekleństwem.

Więcej luzu zalecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też jestem takiego zdania ,że nie kupisz tanio dobrego auta i tyle , więc dziwie się potem ludziom którzy chwalą się ,że znależli okazję najlepszą na rynku :duh: I czym tu się się chwalić ,że kupił złoma :mad2: Ja sprzedaje przedlifta za 18 tyś i mogę trochę spuścić ,ale w życiu nie oddam go za mniej niż 17 tyś bo wiem ,że auto jest pewne . Auta te mają może swoje wady ,ale za takie pieniądze nie kupię innego auta z takim silnikiem ,wyposażeniem i w takim stanie ,a sprzedaje tylko dlatego ,że chcę kupić e60 . Tyle w temacie . pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.