Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

mimo wszystko isignia to calkiem przyjemny samochod, wiec nie ma co wybrzydzac, mi sie podoba i fajne sie jezdzi.

BMW zgapilo przetloczenia przednich blotnikow i drzwi z Insigni przy projektowaniu 6tki :wink:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o tak jest zdecydowanie oszczędniejsza, większa, cichsza, mniej brutalna to taki szybki sedan a nie super-sport w sedanie którym jest M :) średnia 13l. - mimo jazdy w trasie nawet do 270 - tak nawet tyle jeździ ;)

za takie pieniądza jakie za nią zapłaciłem jest ok ale za 237tyś - tyle kosztowała nowa... umówmy się trzeba być szalonym żeby tyle dać ;)

 

A na poważnie dostałem wiadomość z Inchcape 2 dni przed końcem października że mam wystawić Fvat za M-kę więc zrobił się VAT-owy problem a że z BMW niczego sensownego z fakturą nie było to kupiłem na szybko coś co mi się trafiło.

Ale nie jest to auto moich marzeń - przyzwyczaiłem się do jakości BMW i dlatego już stoi na otomoto... ;) http://otomoto.pl/opel-insignia-opc-325-koni-salon-pl-vat-23-C31139482.html

 

Jak nie sprzedam to polatam przez zimę, w czwartek postaram się wpaść na spot to sami ocenicie...

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszeli pewnie, że 75 nowych 242KM Insigni jest wprowadzanych na służbę do policji. Ładne takie granatowe :D (znaczy się nieoznakowane).


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 tysiecy... szalenstwo! bogactwo:D opel za 100k:D cholera, w jakich ja czasach zyje... hehe... ;)

 

Swoja droga, moze auto zostaw... na trasie na pewno wiele osob Ci odruchowo zjezdza i ustepuje.... :mrgreen:

 

 

Waldek umówmy się... jest ciężka ale I tak objeżdża 95% aut na drodze a zjeżdżają o wiele częściej niż M-ce... wydaje mi się że podobnie jak z vectra myślą że to policja ;)

 

 

 

Wysłane z mojego Q10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero w poniedzialek odbieram... jutro o 16.30 wyjezdzam... ;) (o ile sie nic nie zmieni) - stay tuned zatem ;)

 

Co to za instalacja gazowa z zlotym kolektorem ? :mrgreen:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.