Skocz do zawartości

temperatura e60 ukryte menu


roman bmw

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też nie działa komputer w aucie..................okazało sie ze ukryte menu sie zawiesiło .............. trzeba tez po podaniu liczby 19 podać niżej liczbę która składa sie z ostatnich 5,6 cyf nr vin( trzeba + 5 cyfr lub 6 już nie pamiętam ) i podać kot 07 ........powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
to prawda u mnie tez nie dziala :( wchodze na 19 wpisuje sume i nic dalej jest blok 19 on a nie off

Sumę wpisujesz w wierszu dolnym "code"pozycji 19 . Po jej wpisaniu przechodzisz do poz.7 i tam pojawi się temp. wody chłodzącej.

Temperatura będzie widoczna do momentu gdy nie wyjmiesz kasetki-kluczyka.Jeśli ją wyjmiesz trzeba na nowo powtórzyć wszystkie kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda u mnie tez nie dziala :( wchodze na 19 wpisuje sume i nic dalej jest blok 19 on a nie off

Sumę wpisujesz w wierszu dolnym "code"pozycji 19 . Po jej wpisaniu przechodzisz do poz.7 i tam pojawi się temp. wody chłodzącej.

Temperatura będzie widoczna do momentu gdy nie wyjmiesz kasetki-kluczyka.Jeśli ją wyjmiesz trzeba na nowo powtórzyć wszystkie kroki.

Tak robię sumę vinu i nic. Napewno robię poprawnie.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem co i jak.W ukrytym menu po wpisaniu numeru 19 trzeba podać sumę ostatnich 5-ciu cyfr a nie 6-ciu.W moim przypadku to zadziałało,nie wiem jak w innym.

Potwierdzam u mnie tez poszlo.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim aucie suma cyfr z vinu to 21 ale wpisujac ta wartosc nie odblokowalem menu, natomiast przez przypadek wcisnalem liczbe 20 i zaskoczylo, probowalem kilkukrotnie i w moim przypadku dziala tylko przy wpisaniu cyfry 20 (a suma cyfr vinu to 21), powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.