Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zanosi się na fajny wypad oby pogoda dopisała :)

 

24.08.2014

McDonald's Beuningen, Hadrianussingel 37, 6642 AH Beuningen, Holandia

Godzina 10:30 I uderzymy na zlot pelna ekipa:

1.elus_WSH

2. Gedio

3. Kociol

4. sliwa

5. Sawa445

6. jurasbreslau

7. kociol (jak nic nie wypadnie po drodze)

8. krzykxyz (wczoraj tj 12.08 bylem w serwisie, musze oddac auto do naprawy w zwiazku z tym poszarpywaniem,pierwszy wolny termin byl na 19.08. jezeli sie wyrobia do niedzieli to na zlot podjade, jezeli nie to :mad2: )

9.Kubaa88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dam rady....w ten weekend mam maraton MTB w szwajcarii do którego już dłuższy czas się przygotowuję, sorki :oops: co do samego zlotu w nijmegen to oblookałem profil na fejsie i wydaje mi się, że trzeba się zgłosić z uczestnictwem, wszystko odbywa się na prywatnej ziemi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wiadomosc do organizatora zlotu czy mozemy wpasc ekipa 10 aut+/- :D

 

To czekam na odpowiedz :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zalatwione :D Mamy wjazd na zlocik :mrgreen:

Pieknie, wiec juz wszystko zorganizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wlasnie wczoraj obczajalem ten zlot na face i tez chcialem pisac do organizatora. Ale dobrze ze to juz zalatwione.. Moze tez uda mi sie kogos ze soba zabrac.

Jak ktos uderza z Rotterdamu albo bliskich okolic to piszcie na pw, wyruszymy razem. Co do pogody to podobno maja byc jakies przelotne deszcze, ale ani my, ani nasze pieknosci nie sa z cukru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto przelatuje przez albo koło AMS, lecimy grupą?

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Kuba ustawiamy sie na 10:30 pod McDonaldem kilka km od zlotu wiec pojedziemy na zlot wszyscy razem ;) Adres masz podany. Widze ze kilka osob pisze ze przyjedzie, ale nie wpisuje sie na liste, wiec zachecam do tego zebysmy mieli podglad na to, ilu nas bedzie.

Jeszcze 4 dni koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa kurde. Grzegorz mimo wszystko jezeli chcesz wybrac sie na ten zlot, to moge po Ciebie podjechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Okazało się że dpf zapchany na amen 1900mbar na wolnych obrotach,gdzie max to 35mbar.

Nie wiem jak to możliwe żeby na trasie się tak zapchał.Wcześniej nie było z nim problemów.

Jutro wyciągam,może zdąże na zlot. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek Grzechu :D

 

Moja kobieta to raczej nigdy nie zjawi sie na zlocie :cry: Dla niej to tylko dupowoz :D Nie widzi tego piekna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę z kuzynami, raczej bez kobiet :norty:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam tez juz po zlocie :((( dzisiaj ni z tad ni z owąd okazało sie że coś zaczelo sobie pukac w zawieszeniu myslalem ze maglownica po wstepnych ogledzinach ustalilem z kolega ze łaczniki stabilizatora i drążki przysrodkowe kierownicze :( i nie zdaze tego ogarnac do niedzieli :/ a tak mi zależalo na tym zlocie... Auto nie prowadzi sie stabilnie i sa jakies wibracje na kierownicy , mam nadzieje ze jeszcze bedzie jakis zlot w tym roku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.