Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie :D Miejsce spotkania jest kwestia do ustalenia, wiec roznie to bywa z odleglosciami :)

Zawsze mozna pojsc na kompromis dla wszystkich, tak aby kazdy z nas mogl dojechac do reszty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i dziekuje za mile przyjecie :)

Ale ja uwielbiam jezdzic :D Problem to moze byc tylko czas takiego spotkania... Jak wymyslicie np. 9 rano w sobote, to srednio bedzie mi sie chcialo zwlekac :P

Ale najpierw musze bawarke przywiezc do AC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się raczej w niedziele wczesnym popołudniem, soboty też często są pracujące :mad2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Niedziela jest raczej dniem wolnym, wiec bez problemu mozna spotkac sie w wiekszym gronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

No to czas cos wkoncu zaproponowac.. 17.08 lub 24.08.. co wy na to ? Miejsce dogadamy pozniej.. Trzeba korzystac poki mamy wakacje. Liste czas otworzyc:

1.elus_WSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.elus_WSH

2. Gedio

 

 

To czekamy dalej :D moze jakas druzyna sie uzbiera :lol: Obie daty mi pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podniesiemy się po Mysteryland to oczywiście "podjiżdżamy" z Madzią :mrgreen:

 

1.elus_WSH

2. Gedio

3. Kociol

4. sliwa

5. Sawa445

6. jurasbreslau

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mysle ze z tym zlotem w Nijmegen to dobry pomysl.. Dopisujcie sie na liste, zbierzemy ekipe, ustawimy sie gdzies I polecimy razem jedna ekipa do Nijmegen, zeby tam dobrze sie wspolnie ustawic.. Moze byc ciekawie :) Trzeba zebrac jaknajwieksza reprezentacje naszego kraju Panowie. Do roboty :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byloby spotkac sie na przyautostradowej stacji benzynowej niedaleko zlotu. Wtedy na bank wjedziemy razem :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byloby spotkac sie na przyautostradowej stacji benzynowej niedaleko zlotu. Wtedy na bank wjedziemy razem :cool2:

najlepiej pod konkretnym adresem sie spotkac, bo pewnie ludzie z roznych stron beda sie zjezdzac i nie zawsze kazdy bedzie mial te stacje z tej samej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to zeby spotkac sie na parkingu McDonald's?

McDonald's Beuningen, Hadrianussingel 37, 6642 AH Beuningen, Holandia

 

7,5km od zlotu, no i na bank bedzie miejsce dla kazdego z nas zeby moc zaczekac na reszte.

 

Inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Mysle ze pomysl z McDonaldem calkiem spoko.. Kazdy bedzie mial jak tam zjechac, z czym mogloby byc gorzej gdybysmy sie ustawiali na jakims CPNie.. wiec co?

 

24.08.2014

McDonald's Beuningen, Hadrianussingel 37, 6642 AH Beuningen, Holandia

Godzina 10:30 I uderzymy na zlot pelna ekipa:

1.elus_WSH

2. Gedio

3. Kociol

4. sliwa

5. Sawa445

6. jurasbreslau

 

DOPISUJCIE SIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.08.2014

McDonald's Beuningen, Hadrianussingel 37, 6642 AH Beuningen, Holandia

Godzina 10:30 I uderzymy na zlot pelna ekipa:

1.elus_WSH

2. Gedio

3. Kociol

4. sliwa

5. Sawa445

6. jurasbreslau

7. kociol (jak nic nie wypadnie po drodze)

8. krzykxyz (wczoraj tj 12.08 bylem w serwisie, musze oddac auto do naprawy w zwiazku z tym poszarpywaniem,pierwszy wolny termin byl na 19.08. jezeli sie wyrobia do niedzieli to na zlot podjade, jezeli nie to :mad2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecnosc bedzie w Holandii :) Urlop dopiero za miesiac.

 

Off topic troche.

Mam alusy na sprzedaz :D 7,5x17 ET20 z zimowymi oponami 225/45. 2 opony nadaja sie jeszcze na sezon, a 2 nadaja sie do wymiany.

Nie sa to ori. Made in Italy. Kupilem je na urlop zimowy w Polsce i przejchalem na nich 8k km. Niestety moje autko za nisko na nich siedzi (M zawieszenie).

Moge wyslac fotki na mail jezeli ktos chetny :D

 

Do zobaczyska w przyszlym tygodniu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.