Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, więc po pracy, pojechałem do gościa posprawdzać auto i kiedy przyjechałem to samochód został sprzedany , facet pojechał autem do Bawaria Motors i tam mu wytłumaczyli dlaczego po rozkodowaniu Vinu jest taka niezgodność z tym co było w aucie, tłumaczyli że samochód wyszedł w takiej opcji jak rozkodowany VIn ale potem klient zmienił zdanie i zażadał doposażenie tego auta w M-Pak i wiele innych dodatków, teraz żałuję że nie kupiłem tego auta bo miałem przeczucie że z tym autem jest wszystko w porządku i dopiero ten face prześwietlił całe auto i zakupił, a miałem dzisiaj je kupić i to na fakcie. Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

skoro sprzedający tak mówi to przepadła prawdziwa okazja... szkoda :shock:

To nie sprzedający tak mówi tylko w Bawaria Motors auto prześwietlili i dlatego facet kupił ten wóz, szkoda że się wahałem właśnie przez ten rozkodowany Vin :duh:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doposazyli mu w head-up, ciekawe kto za to zaplacil :D ja dla klienta chcialem doposazyc X6 4.0d 2012r. z hiszpani za 340tys w podgrzewane fotele to wypieli sie tylkiem, bo ich katalogi nie przewiduja doposazenia o podgrzewane fotele, dla mnie za ta kase przekret bez dwoch zdan- zadna okazja, okazje mozesz spotkac z rak prywatnych a nie od handlarza!!!

 

Btw, moim zdaniem przy przebiegu 90tys kierownica w tym samochodzie powinna wygladac jak nowa...

 

Ciekaw jestem jak wygladala historia tego bmw w aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czerwony!! Okazji na alledrogo jest całe mnóstwo!

 

W ogóle to po co tu wchodzisz? Wszyscy Ci podpowiadają, że to przekręt. Powinieneś się cieszyć, że ktoś inny wziął problem na siebie!

 

Zobacz ceny aut w D! A jak nie wierzysz to pojedź tam! Zobaczysz czy Niemcy rozdają prezenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więc po pracy, pojechałem do gościa posprawdzać auto i kiedy przyjechałem to samochód został sprzedany facetowi z Ciechanowa, facet pojechał autem do Bawaria Motors do Katowic i tam mu wytłumaczyli dlaczego po rozkodowaniu Vinu jest taka niezgodność z tym co było w aucie, tłumaczyli że samochód wyszedł w takiej opcji jak rozkodowany VIn ale potem klient zmienił zdanie i zażadał doposażenie tego auta w M-Pak i wiele innych dodatków, facet cieszył się jak dziecko z zakupu tego auta, teraz żałuję że nie kupiłem tego auta bo miałem przeczucie że z tym autem jest wszystko w porządku i dopiero ten facet z Ciechanowa prześwietlił całe auto i zakupił, a miałem dzisiaj je kupić i to na fakcie.

 

... gdybyś wiedział jakie informacje są w systemie to byś takich bzdur nie pisał ...i tak samo jakbyś choc raz uczestniczył w sprawdzeniu auta w ASO BMW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez jeszcze są tacy co ciagle wierzą w "okazje" :duh: . Jeszcze w takim kraju jak Polska, gdzie każdy tylko patrzy zeby z Ciebie wydoic jak najwiecej. No ale pewnie ten Pan zamiast wziąć 30 tysi wiecej za auto wg tego ile powinno kosztować, to postanowił zabawić sie w Janosika, no bo po co mu te dodatkowe 30 tysi, no nawet 10, po co.... Naiwność ludzka nie zna granic. Klient zmienił zdanie i doposazyli mu w .... head up.... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ASO również może trafić się dobra dusza dla sprzedającego i kupujący nie musi zostać poinformowany o wszystkich stwierdzonych "nieścisłościach".

 

Kolego Czerwony nie możliwe aby autko w cenie promocyjnej było bez kosztownych niespodzianek .......... sądząc po Twoich postach z tematów mechanicznych to pewnie było ok pod tym względem, ale coś innego mogło tobie umknąć :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

 

niech tylko spróbuje..

co to za komis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

 

 

I co ma Ci zrobić ? Pewnie nawet w żadnych papierach nie figuruje jako właściciel bo auto było jeszcze do opłat.. :duh:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

 

...Kolego nie dosc, że nie znasz procedur udzielania informacji przez ASO to także nie znasz prawa ...i albo Ty jesteś sprzedającym/słupem albo jego wspólnikiem i tu udajesz "cwaną gapę" ... oczywiście zawsze może byc tak, że rzeczywiście nie masz o tym zielonego pojęcia ... jeśli doszło do złamania prawa to obowiązkiem jest zgłosic to a nie straszyc możliwością zgłoszenia ... a Ty skoro podjąłeś temat tego samochodu i chciałeś ustalic jego faktyczny stan to w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niezgodności co do identyfikacji albo stanu prawnego auta to jeśli byłoby prowadzone postępowanie, nie sprzedający ale prokurator mógłby pociągnąc ... na forum jest wiele postów opisujących kombinacje techniczno/skarbowe ale demaskowanie nie spowodowało żadnych konsekwencji prawnych wobec autorów wpisów ... bo handlarz doskonale wie CO sprzedaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

 

Ależ się ubawiłem!!!

 

Handlarz w gacie narobił jak mu pewnie powiedziałeś o naszych wątpliwościach i dlatego Cię próbował idiotycznie straszyć.

 

A do administracji forum: proszę o złożenie na policję doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Ogłoszenie nie jest już aktywne, bo sam bym to zrobił.

 

Niech się kolega czerwony dowie jaki to uczciwy handlarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.