Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Mylisz się kolego właśnie to ustawiłem w coding-kombi zakodowałem możliwość zmiany czułości czujnika z poziomu licznika i teraz w dowolnej chwili mogę ją zmienić na liczniku. Sa trzy poziomy czułości. Zakodowałem też sobie przy okazji pamięć start stop i corner led więc parę złotych zostało w kieszeni :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Brawo Ty :cool2: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli po Bt to tylko oryginał bo nie wykorzystasz wszystkich funkcji np: kodowania, kabelek każdy się nada co współpracuje z Inpa tylko dodatkowo kabel Otg (przelotka z miniUSB na USB) i oczywiście kabelek Otg musi współpracować z telefonem dotyczy androida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ten adapter działa z aplikacją bmw ? Jest darmowa to może ktoś wypróbuj i da znać.

Widzę że mają w asortymencie

 

https://www.leebmann24.de/drive-analyser-android-m-performance-3er-x1-5er-1er-x3-z4-6er-x5-x6-7er-4er-2er-x4-61432365116.html

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten adapter działa z aplikacją bmw ? Jest darmowa to może ktoś wypróbuj i da znać.

Widzę że mają w asortymencie

 

https://www.leebmann24.de/drive-analyser-android-m-performance-3er-x1-5er-1er-x3-z4-6er-x5-x6-7er-4er-2er-x4-61432365116.html

 

Po odpaleniu tej aplikacji prosi o nr seryjny tego czytnika ODB, bez tego działają tylko dwie czy trzy funkcje, po podaniu nr pewnie będzie działało wszystko.

E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szkoda. Możesz napisać co tam za tekst wyskakuje. Łatwiej będzie szukać na Google czy ktoś już to przechytrzył

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w Polsce dystrybutor adapterów II generacji? Po kablu Viaken-a łączy się czyta/ kasuje błędy, koduje ale nie możliwości wypalania NOX-a

 

Bez problemu można zamówić na stronie producenta, ostatnio kupiłem, szybko przyszedł z Niemiec.

 

Dzięki

A ile z przesyłką Cię to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Na poprzedniej stronie koledzy pisali jaki kabel będzie dobry i potrzebna jeszcze przejściówka OTG i telefon który posiada OTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej zakładce i pod jaką nazwą znajde w carly takie funkcje jak :

1. Wyłączenie sygnału o niskiej temperaturze zewnętrznej ?

2. światła do jazdy dziennej?

3. sygnał dźwiękowy zamykania i otwierania drzwi?

4. stroboskopowe awaryjne

5. światła powitalne i pożegnalne

6. ekran startowy na nawigacji ustawiony na CD ?

7. włączanie i wyłączanie świateł z pilota

8. odskoczenie kluczyka po zgaszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt biegły w English tu masz wszystko napisane http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/?utm_source=home&utm_medium=direct&utm_campaign=home otwieraj w kompie bo na fonku zawiesza się.

Jeżeli też słabo u Ciebie z English to wrzuć sobie stronkę do Google translator.

Edytowane przez Przemall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterownikach zapisane są wszystkie nie domagania nawet takie co występują przez ułamek sekundy. Samochód wyświetla tylko te uszkodzenia które zagrażają bezpieczeństwu użytkownika lub samochodu. Dlatego może być błędów 14 a samochód nic nie wyświetla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.