Skocz do zawartości

[e93] Zamknięty schowek - nie otwiera nawet z kluczyka


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Czesc

 

Mam taki problem jak w temacie. W żaden sposób nie moge dostać się do schowka. Mam wrazenie ze w cabrio jest tak, że schowek się zamyka wraz z zamknięciem zamka centralnego i coś tam się mogło zaciać. POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze w cabrio jest tak, że schowek się zamyka wraz z zamknięciem zamka centralnego i coś tam się mogło zaciać. POMOCY!

 

Tak musi być w cabrio! U mnie w coupe schowk się nie zamyka z centralnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Może coś się zepsuło.

Jak zamykam drzwi słychać hałas ze schwoka na rękawiczki.

 

Spróbuj przestawić w i-drive w ustawieniach samochodu ryglowanie zamków. Zrób ptaszka przy "convinance" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie cos obilo o uszy ze jak sie zamknie schowek tym trzecim plastikowym kluczykiem, to nie mozna otworzyc grotem z pilota.

To chyba taka opcja jak sie daje autko na warsztat, aby nikt nie grzebal w naszych prywatnych rzeczach.

Takze musisz sprubowac uzyc tego plastikowego do otwarcia. Daj znac czy pomoglo albo niech ktos to potwierdzi. Ja tego plastikowego niemam wiec sprawdzic niemoge :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie mam żadnego plastikowego klucza :/. Chyba od 2007 już nie ma takich?

Z tego co czytam na forach zagranicznych to niektórzy mieli takie problemy i konczyło sie w ASO. W Inchape chętnie przyjmą mnie na sprawdzenie . Tylko trocchę mnie przeraża 400zł/h robocizny. Wole chyba dorobić zamek i kupić schowek za 100 na allegro.

Zobaczymy co powie mój mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Ok udało się rozwiazać problem. Problemem był walnięty silniczek w zamku schowka. Zaciał się on w pozycji uniemożliwiajacej otwarcie schowka przy pomocy kluczyka. Koszt wymiany częsci klamki - 200 pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Sorry za odgrzebanie, ale mam ten sam problem.

Schowek zaciął się w pozycji zamkniętej i nie mogę go otworzyć, słyszę że silniczek centralnego działa (a przynajmniej jakieś dzwięki wydaje), ale schowek ani drgnie. Czy ktoś może wie jak go otworzyć chałupiniczymi metodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.