Skocz do zawartości

E34 M50B20 520i Nie odpala na Benzynie i na LPG.


kikutz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem gdzieś 2 miesiące temu BMW E34 520i z sekwencyjną instalacją LPG STAG 300. Odpała normlanie jeździła itp. Ostatnio tak z 2 tyg temu zauważyłem problemy z odpalaniem. Musieli mnie pchnąć kawałek i odpalił normalnie na rozrusznik. Ostatnio także zdawało mi się jak jechałem na benzynie, że czuć małe przerywanie. Dzisiaj chciałem jechać do kościoła i lipa nie odpaliła. Próbowałem także odpalić awaryjnie na LPG i też nic. Dzisiaj będę sprawdzał pompkę paliwa i zobaczę czy działa. Piszcie swoje opinie może coś pomoże :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie na gazie czasem może nie złapać bo temperatury są niskie. Sprawdź pompkę paliwa w pierwszej kolejności, masz racje a jak jest ok to potem czy dobrze podaje prąd na cewki, czy nie ma gdzieś przebicia, posprawdzaj stan fajek, jak są spękane to wymień.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a n ie masz czasem jakiegos imobilajzera dokladanego przez innego wlasciciela sprawdz czy ma iskre czy jest i pompke paliwa czy podaje PB na listwe a mozesz to sprawdic popuszczajac przewod paliwowy na wejsciu na listwe wtryskowa jak siknie to znaczy ze wacha dochodzi mozesz go zdjac calkiem i zakrecic silnikiem jak mocno siknie to znaczy ze pompa goli ale jak masz imobilajzer z firmy nou neym to on tez pompe wylancza jak sprawdzisz to napisz o efektach a i jeszcze sprawdz bezpieczniki i przekaznik pompy :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za pomoc, ale pływak się zawiesił i pokazywało 20l w baku dolałem 10 l i odpalił od strzała. Dzięki wielkie i przepraszam za kłopot :) Dowiedziałem się bynajmniej, że pompka była wymieniana, bo data produkcji 07.2011r :) i umiem odpalać na gazie awaryjnie :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za pomoc, ale pływak się zawiesił i pokazywało 20l w baku dolałem 10 l i odpalił od strzała. Dzięki wielkie i przepraszam za kłopot :) Dowiedziałem się bynajmniej, że pompka była wymieniana, bo data produkcji 07.2011r :) i umiem odpalać na gazie awaryjnie :) Pozdrawiam.

 

Ja mam drugi pływak i to już drugi, który szaleje poniżej 20l. Raz pokazuje mi 20l, aż dopiero poniżej rezerwy spadnie, a ostatnio pokazał rezerwę, potem znowu ok 17l, a do baku weszło 65l.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jest niestety...taki urok i większości użytkowników życia to nie ułatwia;) przyznam szczerze że przynajmniej pół baku to miałem może z 5 razy a samochód mam 2 lata...zawsze koło 20-30 litrów trzyma sie ten stan to i pływak się przyzwyczaił ehehhe :D

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod nosem BP, ale jakość paliwa tam jest tak marna, że wolę przejechać trochę km i zalać na Orlenie, a jak już jadę to leje do pełna. Trochę boli po kieszenie, ale prędzej czy później i tak musiałbym wlać tą ilość paliwa :)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.