Skocz do zawartości

BMW 320d e91 wbaux31020a205811


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Za 500-600 zł kupujesz używany komplet listew z prawdziwego drewna w super stanie albo czego sobie zażyczysz. Listwy to nie problem przy zakupie auta i nie warto z niego rezygnować z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

 

czytanie ze zrozumieniem się kłania, wspomniałem że cena wspomnianej 318d była ok, jednak auto nie podoba mi się w środku ( jasna tapicerka ) zdecydowanie wole ciemniejszą, plus auto było już po chiptuningu (sam jestem zwolennikiem robienia programów - jednak wolałbym kupić serię i samemu to zrobić), z Waszych opinii wynika że powinienem kupić auto od kogoś z forum w niepasującej mi konfiguracji - wtedy będzie super

 

jasna sprawa że chcąc wymarzoną konfiguracje najlepiej iść do salonu i zamówić nowe auto , może jednak uda mi się trafić na fajną sztukę z budżetem ok 60k 2007-08

 

podsumowując cały wątek, dziękuje wszystkim za wyrażenie opinii, temat uważam za wyczerpany

 

życzę Wam wesołych i spokojnych świąt,

 

pozdrawiam, mkisiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj oferty samochodów z forum. Masz historię i wiesz co i jak. Ostatnio pojawiły się 2 czarne warte zainteresowania e91 co prawda przed liftem ale naprawdę ładne. Jedna bodajże w Kielcach z przelotem ok 180 tyś drugą sprzedaje kolega dziqsek z przelotem ok 100 tyś.
Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Miałem wystawione od prawie 2 tygodni to auto:

 

http://allegro.pl/bmw-318d-e91-lift-stan-idealny-moc-180km-jak-320d-i2869713231.html

 

Wziął ją wczoraj tu z forum jeden kolega. Dlaczego nie zainteresowało Cię to ogłoszenie? Pytam zupełnie z ciekawości bo nie rozumiem, czemu wybierane są dziwne auta z dziwną przeszłością a porządnymi samochodami nikt się nie interesuje.

 

a ta cena to z VAT23% ? czy vat marża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw, szanuję Twoją osobę na forum, zatem proszę, jeśli ogłaszasz swoje auto, to podaj PRAWDZIWY rok produkcji (bez dopisków małymi literami) - dotyczy to zarówno ogłoszeń allegro, jak również podpisu w stopce na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W ogłoszeniach muszę się dostosować do ogółu żeby poszukiwacze "tanio" trafili na moje auto. A w stopce tu na forum nie jest napisane, że to data produkcji. Dla mnie ważna jest data pierwszej rejestracji, wg kategorii europejskich. I tak to nie ma większego znaczenia bo auto zaraz jedzie do Niemiec do sprzedaży, za świeże na Polskę i do tego ta nieszczęsna data produkcji najważniejsza jak widać dla Polaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem to jeżeli miałbym auto np. z 2010 a pierwsza rejestracja 2012, to mam prawo żądać ceny jak za rocznik 2012. Raczej jeżeli dla kogoś nie jest ważna data produkcji, to nie powinien również zwracać uwagę na datę pierwszej rejestracji, a tylko i wyłącznie na stan samochodu. Data produkcji może rzeczywiście nie jest najważniejsza, ale do licha trzeba się czegoś trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napiszę cos na podstawie własnych doswiadczen. Kupilem od mmw samochod i powiedział mi wszystko tak jak było. Wierze, ze w przypadku kontaktu osobistego udzieli szczerych i prawdziwych odpowiedzi.

Rynek polski jest taki jaki jest, przygotowując aukcje trzeba niestety dostosowac sie przynajmniej czesciowo do panujacych realiow. W innym przypadku taka uczciwa "dzialalnosc" nie ma racji bytu. Tak to juz jest w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz kolego. Wkurza mnie w tym kraju ten nacisk na rocznik. Jak auto jest z 12.2009, ale pierwsza rejestracja 2010 to nie widzę problemu, aby ktoś wpisywał w ogłoszeniu 2010. Po za tym takie opcje w otoszroto czy allegro jak "bezwypadkowy" powinny być permanentnie usunięte, bo w tym kraju bezprawia nie mają racji bytu, a tylko zachęcają do oszustwa. Opcja Data I-rejestracji powinna zastąpić Rok produkcji, albo chociaż znajdować się zaraz obok niej.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś wystawia f-rę vat marża nie oznacza że auto jest objęte procedurą przekrętu. Niemiecka firma mogła sprzedać auto w cenie brutto.

Najlepiej przy zakupie skontaktowac się z niemieckim sprzedawcą w celu potwierdzenia kto faktycznie kupil auto. Przekrętu z vatem może też się dopuścić strona niemiecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pisałem już do allegro i otomoto wielokrotnie na temat opcji "bezwypadkowy" ale bez odzewu. Jest to tak niejasne i płynne określenie, że stosowanie go przez portale ogłoszeniowe powoduje, że wpisują się one niestety w patologię zamiast z nią walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś wystawia f-rę vat marża nie oznacza że auto jest objęte procedurą przekrętu. Niemiecka firma mogła sprzedać auto w cenie brutto.

Najlepiej przy zakupie skontaktowac się z niemieckim sprzedawcą w celu potwierdzenia kto faktycznie kupil auto. Przekrętu z vatem może też się dopuścić strona niemiecka.

 

życzę powodzenia, szczerze wątpię w to aby Niemiec udzielił takiej informacji przez telefon :D

Edytowane przez shadowmark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rocznika, to można paść ze śmiechu jak widzę gdy koledzy z forum odradzają komuś auto bo handlarz kłamie z rocznikiem, bo w ogloszeniu luty rok do przodu a produkcja listopad czy grudzien poprzedni. Panowie, mało kto z handlarzy rozkodowuje sobie vin. Podają to co jest w dokumentach. W papierach niemieckich jest tylko data pierwszej rejestracji. Kiedys rozpatrywaliscie tutaj moje auto z rejestracją w lutym, i z wyciągiem z homologacji COC z produkcją styczniową. Nie rozkodowywałem vinu, a po rozkodowaniu na forum na prośbę jakiegoś zainteresowanego nieświadomego że właściciel bywa na forum okazało się że w systemie jest produkcja koniec grudnia. Oczywiscie ktoś skomentował - jakie to typowe, kłamie z rocznikiem, miałem niezły ubaw obserwując to z boku i nie ujawniając się. Oczywiście auto zarejestrowałem klientom w Lubinie z nowszym rocznikiem bez najmniejszych problemów. Zobaczcie ile jest nawet na tym forum przypadków że rozkodowywany jest wóz już zarejestrowany w kraju i okazuje się że rocznikowo jest rok starszy. A jakoś przeszedł przez urząd celny, stację kontroli pojazdów, wydział komunikacji.

 

Potępić należy świadome bzdury w ogłoszeniach - wyszukiwarka 2007 a w ogloszeniu rejestracja listopad 2006, ale przecie modelowy 07 panie. W hierarchii polskich handlarzy rok modelowy zaczyna się w okolicach marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.