Skocz do zawartości

320 D jakie macie przebiegi


tulipan1310

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam prawie 237kkm

niech kazdy policzy sobie 50kkm/rok w niemcowni (przy ON) i wyjdzie mu bardzo realny przebiego,

oczywiście nie generalizuje bo teraz sam robie skromnie ok 12kkm/rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co podniecać przebiegami. Jedna osoba dobije auto na amen przez 100tkm (krótkie odcinki, ostra jazda, nieprawidłowe serwisowanie, częsty komplet pasażerów itp.), a inna przez 400tkm utrzyma je w nienagannym stanie (spokojna, jednoosobowa jazda, długie trasy, dobre drogi, porządny serwis). Przebieg jest tylko jednym z wyznaczników zużycia auta. Nie będę pisał ile jest u mnie bo i tak mi nikt nie wierzy :? Jak oddawałem auto na przegląd to facet obok w kolejce mnie wyśmiał..... :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już chyba ale nie wiem czy ktoś wszystko zebrał

ja byłem w aso, sprawdzałem ostatni wpis w histori w aso tj. date i przebieg, widziałem ile ma jak sprawdziłem czy prawdopodobny

+ sprawdzali chyba po innych pierdołach zapamiętujących przebieg i się potwierdziło, 4 takie chyba są - ale to też 30 min i można obejść

 

a takie standardy to kiera, gała, plastiki, gumowe osłony pedałów,fotele - ogólnie środek i wiele innych

głębiej się wkręcając są rzeczy które powinny być ori od nowości przy danym przebiegu ( przeważnie )

 

ja miałem 162 tysie, 04.2004, kupowałem 01.2011, ostatni wpis był połowa albo koniec 2009 przy 121 albo 131 tyś ( dokładnie nie pamiętam ), potem miał ją mój poprzednik Polak, mieszkający w De, wyszło że prawdopodobne że 30 - 40 zrobił 2 rok czy półtora ( daty mi uleciały ) - reasumując jest prawdopodobieństwo że przebieg oryginalny.

 

Pewnie ktoś jak nie ominie tego tematu to podrzuci jak poznać bo więcej jest szczegółów, to widać najszczęściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005r 104tys, od poczatku serwis, potwierdzony ksiazka, jak i w bazie BMW ze faktycznie te przeglady byly robione przy danym przebiegu, pozatym szczegółowa inspekcja przed zakupem, tez przebieg sie potwierdzil.

 

Tylko pozazdrościć przebiegu, moja E46 2005r na obecną chwilę pewne 236 tyś km. Kupiona z przebiegiem 231 tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawdopodonie to 202tys. z 12.2000r., wnętrze nie jest zniszczone, ale w serwisie nie sprawdzałem. Po wyglądzie w środku mogę powiedzieć, że w 70% jest rzeczywisty

Po wyglądzie w środku niczego nie można powiedzieć. Znajomy ma e39 które ma 480tyś i środek wygląda perfekt. Jeżdżona w niemczech głównie na trasach. A inny ma z potwierdzonym przebiegiem 190 tyś i "lekko" podniszczony jakby miał z 700tyś. Zresztą nie raz widziałem sprowadzone rodzynki z przebiegami ~500tyś i po środku nigdy nikt by nie powiedział, że tyle mają. Najważniejszy jest stan a nie przebieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że po wnętrzu nie można stwiedzić, dlatego pisałem prawdopodobnie :) ale po nowym roku jadę do serwisu i może czegoś się dowiem :)

 

Po co :?: :duh: Jak szukałem auta dla siebie znalazłem pedantycznie zadbana 320d, właściciel mi opowiadał że kupił w serwisie w DE z przebiegiem ok 220tkm, po sprawdzeniu w ASO wyszło, że rok wcześniej miał ponad 300tkm. Stwierdził że było to najgorzej wydane 70zł w jego życiu :cool2: :norty: Kierownica, fotele, gałka, dywaniki były w znakomitym stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.