Skocz do zawartości

Podziękowanie za powrót działu


ukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
:cool2: ...ale co galerią mego cudnego autka :wink: :cry:

Ty akurat nie powinieneś zadawać takiego pytania. :wink:

Przecież wystarczy że prześlesz do mnie zdjęcia swojego samochodu i umieścimy je tutaj.

 

A nad przywróceniem galerii zastanawiamy się o czym pisałem w przyklejonym wątku na górze tego działu.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca chciałbym i a ja podziękować za taką decyzję zarządu. A mianowicie za przywrócenie tego działu.

 

Jednocześnie prosiłbym, w swoim imieniu oczywiście, o potraktowanie tego co się stało na poważnie i opamiętanie się co niektórych nadgorliwców o umiar w słowach i postępowaniu. Taka sytuacja przez "nieprzystosowanych do życia" może się powtórzyć i wtedy skończy się całkowitym zamknięciem tego działu. Reakcje forumowiczów po zamknięciu tego postu widzeliśmy w przyciągu minionych 24h.

 

Zastanówcie się nad tym. :|

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A teraz zachowajmy się wdzięcznie względem zarządu i nie dziękujmy każdy z osobna - wiadomo każdy jest wdzięczny!!

 

Więc zastosowując się do

Link

sami siebie kontrolujmy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na dobrą sprawę to ja nie wiem jakie były przesłanki do zamknięcia tych działów. Nie mam pojęcia. Nie dostałem żadnego maila, nic. Po prostu wszedłem na forum dziś rano, a tu nie ma działów, ale jest za to afera.

 

Czemu to miało służyć? Bo efekt jest taki że ludzie się zrazili do forum BMW-klubu, ale domniemam że jest to efekt uboczny, a nie celowy... choć mogę się w mym mniemaniu mylić.. :roll:


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: ...ale co galerią mego cudnego autka :wink: :cry:

Ty akurat nie powinieneś zadawać takiego pytania. :wink:

Przecież wystarczy że prześlesz do mnie zdjęcia swojego samochodu i umieścimy je tutaj.

Będę zaszczycony. :wink: :dance: Po weekendzie skompletuje fotki i napisze krotką historię :8)

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że wszystko wraca do normy :) Teraz będzie już tylko lepiej :cool2: :cool2:
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dluzszym zastanowieniu .. i pomimo wielu PW o innych forach a nawet zarejestrowaniu sie tam, to ja chyba jednak zostaje :roll:

 

dobrze mi tu ... :mrgreen:

 

mam nadzieje tylko ze uzytkownicy innych forow nie beda pietnowani :8)

 

podziekowania dla zarzadu za powrot dzialu i mysle ze nie tylko ja czekam na powrot galerii (oby w jak najlepszej formie)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie zaglądam na forum, ale akurat wczoraj nie zajrzałem

szkoda, że galeria zniknęła, ale mam nadzieję, że w imię wyższych wartości

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale między bałaganem a zniknięciem są stopnie pośrednie, np. wiekszy porządek utrzymywany przez adminów, czy też zablokowania możliwości odpowiadania

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale między bałaganem a zniknięciem są stopnie pośrednie, np. wiekszy porządek utrzymywany przez adminów, czy też zablokowania możliwości odpowiadania

Zaczynamy, czy kończymy :?: :?: :?: , powstaniu galeri takie gatki nie pomogą :wink:.

Admin, zarząd i moderatorzy też ludzie, dajcie odpocząć :D, jak widzicie wszystko jest możliwe, ale coś za coś - KULTURA = KULTURA.

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie galeria to było tylko "pomaluj progi i zmień kierunki na białe" :wink: (sorry chłopaki :roll: )

 

Postaram sie wytlumaczyc dlaczego tak. Otoz to forum nalezy do oficjalnego BMW klubu w Polsce. Klub jest zobowiazany przez BMW do propagowania dobrego wizerunku kierowcy BMW.

A BMW z wielkim spojlerem z tylu nie wszystkim sie dobrze kojarzy. To forum zawsze bedzie dazyc w tym kierunku, wszyscy ci ktorzy wola swoje "tuningi" raczej szybko sie wykruszaja bo widza ze tematyka tego forum nie jest dla nich. Ja tez jestem zdania ze nasze auta powinny byc oryginalne i dlatego zapisalem sie do tego klubu, a nie innego. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Was czytam, robi mi się niedobrze. Zgodnie z tym, co piszecie, można wykluczyć tunerów współpracujących z BMW, takich jak mi.in. AC Schnitzer, Alpina, czy inne znane, one też mają i miały w swojej ofercie spojlery i inne gadżety, które można było zamówić za pośrednictwem salonów BMW i odbierało się zmodyfikowany wózek w salonie BMW. Więc z całym szacunkiem, ale darujcie sobie teksty w stylu: tylko Oryginalne”, ponieważ to pojęcie jest względne i każdy ma na jego temat inne zdanie. Mówię o niemieckich salonach, bo jak na razie to wszystko, co związane z BMW Polska (nie mylić z BMW KLUB Polska) jest tandetne i do bani pod względem usług, jakości tych usług, kultury obsługi (personelu) i co najważniejsze cen, które nie wiem skąd BMW Polska bierze, ale chyba z sufitu. Wystarczy pojechać do najbliższego salonu i serwisu BMW w Niemczech i przekonać się, jakie są ceny tam a jakie u nas. I pytam gdzie tu logika, przecież to Niemcu słyną ze swojej drożyzny, a jak na razie to w Polsce mamy najdroższe ceny na części, usługi i zakup nowego modelu.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Od siebie dodam, że chyba bracia K. mają tak długie macki, ze chyba i tu trafili i zaczynają zmieniać zarząd na "swoich" ludzi, co można mieć wrażenie po wypowiedziach i zachowaniu pewnych osób z BMW KLUB POLSKA..................... :duh:

 

Jest jeszcze ustawa o ochronie praw autorskich, co się tyczy również każdej wypowiedzi w sieci internetowej ogólnodostępnej, do której ma prawo tylko autor, zarówno do jej zmiany jak i przetwarzania, czy też usuwania, i nikt poza autorem tekstu nie ma prawa ingerować, kopiować, przetwarzać i usuwać bez zgody autora. Ostatnio głośno na ten temat było na pewnych branżowych forach i portalach dyskusyjnych z dziedziny Prawa i Autoryzacji Prac Pisanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ustawa o ochronie praw autorskich, co się tyczy również każdej wypowiedzi w sieci internetowej ogólnodostępnej, do której ma prawo tylko autor, zarówno do jej zmiany jak i przetwarzania, czy też usuwania, i nikt poza autorem tekstu nie ma prawa ingerować, kopiować, przetwarzać i usuwać bez zgody autora. Ostatnio głośno na ten temat było na pewnych branżowych forach i portalach dyskusyjnych z dziedziny Prawa i Autoryzacji Prac Pisanych.

nie wydaje mi się, żeby jakakolwiek ustawa gwarantowała/nakazywała przechowywanie (na dodatek bezpłatne) cudzych tekstów na własnym serwerze, bez możliwości ich usuwania czy modyfikacji pod względem kosmetycznym w zakresie, który przed modyfikacją nie odpowiadał pewnym standardom

 

poza tym logując sie na forum juz zgadzasz się na możliwość "operacji" na własnych tekstach, bo to wynika z regulaminu - jednak jak napisałem, to tylko moje przemyślenia i dlatego chętnie zapoznałbym się ze źródłami na które się powołujesz - jeśli nie chcesz ich zamieszczać na forum, to przyślij mi je proszę na PW

pozdrawiam

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Od siebie dodam, że chyba bracia K. mają tak długie macki, ze chyba i tu trafili i zaczynają zmieniać zarząd na "swoich" ludzi, co można mieć wrażenie po wypowiedziach i zachowaniu pewnych osób z BMW KLUB POLSKA.....................

Ostre słowa, czasami wskazane jak najbardziej, krytyka jeżeli jest słuszna także, ale to co piszesz ma się jak piernik do wietraka............

Zawsze uważałem Cię za wartościowego uczestnika forum i ............

Jako KLUBOWICZ więcej się tu nie wypowiem.

PROSZĘ O ZROZUMIENIE I WYROZUMIAŁÓŚĆ :!: :!:

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, żeby już się więcej nie powtarzało zamykam ten wątek.

 

Wszyscy są wdzięczni Zarządowi za przywrócenie działu i niech tak zostanie. Bracia K. nie maja z Klubem nic wspólnego i tak też niech zostanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.