Skocz do zawartości

BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwań BMW e91 ciąg dalszy, co sądzicie:

 

http://otomoto.pl/bmw-318-na-gwarancji-bmw-C26625144.html

 

- Dane pojazdu

Art. Wartość

Numer podwozia WBAUX11010A628089

Kod typu UX11

Typ 318D UL (EUR)

Typoszereg E E91 (MUE)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPACEGRAU METALLIC (A52)

Tapicerka STOFF VERTEX/BEIGE (EBB4)

Data prod. 2009-06-05

 

- Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S2BWA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 268 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 268

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S464A SKISACK Worek na narty

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

-Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4CGA INT.LEISTEN SATINSILBER MATT Listwy wewnętrzne "satin-silber" matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

Sprzedawca twierdzi, że auto zostało sprowadzone na początku roku 2012, do teraz jest używane przez niego.

Nie możliwe, żeby auto było na gwarancji ??

Edytowane przez btrial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zawsze wpływa i dlatego też myślę żeby poczekać z zakupem. Szczególnie że mam jeszcze mercedesa w201 (190) z pełnym wypasem : skóra, klima, elektryka, podgrzewanie, tempomat itd... i mam czym śmigać.

W normalnym kraju liczy się bardziej stan i przebieg - oczywiście oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś doradzi ?? Byłbym wdzięczny.

 

Co myślicie o cenie 54 000 zł ?? Za 2 miesiące auto będzie rocznikowo starsze co wpływa na spadek wartości.

Chcesz kupić poliftowe e91 za ok 50 tys i jeszcze piszesz o spadku wartości po nowym roku ? Przestań rozsmieszać tutaj towarzystwo, wkleileś auto po dzwonie z przednim wzmocnieniem od wersji coupe (metki xenon na pasie a nie na reflektorach !!!) , obszytą kierownicą u prywaciarza w dodatku nie od tego samochodu (sport i multifunkcja!!!) i wymienioną dechą po strzale poduszki (uchwyty na kubki czarne sprzed liftu!!!) , poprzednia decha uchwytów nie miała (brak kodu S442A) , deske trafił beżową bo musiał ,uchwyty wziął jakie były na giełdzie bo myśli że wszyscy widzą tyle co On ,no i tutaj niewiele się pomylił :mad2: Gwarancja bmw na co? na apteczkę ? :mrgreen: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, dokładnie :). Niech poczeka jeszcze z 2 lata, może będzie jeszcze jeden dzwon i wtedy kupi za 20k pln :D. Łowcy okazji :mad2:

 

Najważniejsze, że lift i za grosze. Sąsiad będzie patrzył na mnie z zazdrością, mimo, że mam auto na które mnie nie stać :cool2:

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem otrzymać konkretną odpowiedź, na temat stanu auta. Po części ją otrzymałem, za co dziękuję.

 

Komentarze typu "łowcy okazji" są według mnie nie na miejscu, to nie jest forum Onetu.

 

Spadek wartości auta wraz z nowych rokiem jest w wielu salonach samochodowym, czy to w Polsce, czy innych krajach. Przeceny aut z wcześniejszych lat to nie żadna żadkość, wystarczy wejść na strony dealerów.

 

Poza tym, sprzedający wystawił cenę 59 tys. zł do NEGOCJACJI, dlatego zapytałem czy cena 54 tys. jest tego auta warta, na podstawie tego co było wymieniane/naprawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie "żadkość", bardziej pasuje rzadkość :D

 

Już kilka osób opisało Ci szczegóły. Najlepiej zrobił to 320SI więc nie wiem czego oczekujesz? Kupuj szrota i będzie fajnie. Po dzwonie był na pewno, ale zawsze fajny model po lifcie, choć nie wszystko w nim go przeszło, np cup holdery :D 54k pln będzie świetną ceną, ale 40k pln byłoby jeszcze fajniejsza :mad2:

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to auto osobiście. Na mierniku wyszło mi że tylko błotnik był malowany. Nie widziałem tam żadnego drutowania. Gość nie ukrywał , że był malowany błotnik i pokazywał zdjęcia uszkodzenia przed malowaniem. Wydaje mi się , że warte zainteresowania bo przebieg orygianlny tylko kwestia ceny. Niestety się nie dogadaliśmy.
Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię co widziałem a nie gdybam z daleka. Może sobie wymienił bo się podobało. Nie wiem czemu poduchy miały być rozerwane jak maska na mierniku i zderzak ok a na wzmocnieniu nie widziałem śladów odkręcania.
Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bo się nie znasz. Niektórzy tutaj mają większą wiedzę. Jak byk widać, że przedni pas od e92. To, że czujnik nic nie pokazał to nic nie zmienia. Handlarzyk maskę pod kolor kupił i po problemie.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może się nie znam, ale umiem czytać...

 

Jak byś przeczytał cały temat to byś wiedział. Nawet się nie wysiliłeś.

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości to jeszcze pokażę Ci jak powinny wyglądać CUP HOLDERy gdy deska jest koloru beżowego: http://i1114.photobucket.com/albums/k538/rylen2/30062217.png

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekawe że ty się znasz. Mówię widziałem z bliska a ty z Poznania jechałeś oglądać? Potrafię rozróżnić śruta od auta. Po czym poznać , że tam pas jest z e92 ?

Piszesz że widziałeś z bliska, tylko co ty widziałeś? Nie rozrózniasz pasa od e92 z pasem od e90/91 więc po co ty tam pojechałeś ? Nie masz zielonego pojęcia o tym co chcesz kupić, jesteś potencjalnym pamiętaj że pisze potencjalnym (!!!) frajerem na którego czekają same okazje w tym kraju, dla takich jak Ty pracują ludzie w radomiu, płocku czy gnieźnie o pleszewie nie wspominam... Juz jesteś ich, wiesz dlaczego? Bo nie czytasz co Ci tutaj ludzie piszą a najważniejsza jest dla Ciebie jak najniższa cena. Polak najpierw wybiera samochód który mu sie podoba a później szuka takiego w tej kwocie jaką ma, nigdy odwrotnie :!: To że się nie dogadałeś to tylko Twoje szczęście ale jak mawiają co się odwlecze to nie uciecze :mrgreen: Kierownice z nowym obszyciem pewnie też wymienił o ten tylni blotnik. :mad2: Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kolejny klient z czujnikiem grubości lakieru, który ocenia samochód na podstawie jego wskazań. I robi z siebie wielkiego eksperta.

To ze wyszedł tylko malowany błotnik wcale mnie nie dziwi, maska na pewno poszła do wymiana - kolor popularny wiec obeszło sie bez malowania, na zderzaku grubości nie sprawdzisz, podłuznice, fartuchy i wzmocnienia błotników dobry lakiernik polakieruje praktycznie w oryginał. A sruby tak samo sie maluje i dokreca przez szmatke by nie było śladów.

 

Wymiana deski i pasa przedniego do niego nie przemawia - bo przeciez na mierniku jest tylko błotnik :mad2:

Maskara jakaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się do 1-go stycznia, bo wg eurotaxu wtedy samochód będzie wart 48 950zł.

 

Dobre na poczatek dnia! Dzieki! :mrgreen:

btrail po co jezdzisz po Polsce jak okazje masz u siebie pod nosem? :lol: :mad2:

 

Spadek wartości auta wraz z nowych rokiem jest w wielu salonach samochodowym, czy to w Polsce, czy innych krajach. Przeceny aut z wcześniejszych lat to nie żadna żadkość, wystarczy wejść na strony dealerów.

 

Nie osmieszaj sie, bo widac, ze nigdy nie miales do czynienia z kupowaniem auta w innym kraju. Zrozum, ze np. w takich Niemczech czy Francji nie ma tak jak u nas wyprzedazy rocznikowej! Tam sie liczy data pierwszej rejestracji + przebieg i to glownie on (przebieg i wyposazenie) ustalaja cene. Z tego powodu tak chetnie kupowane sa auta z przebiegami 200+, bo sa sporo tansze, a pozniej cofane u nas.

Musialby na przelomie rocznika wyjsc nowy model, zeby starsze modele znaczaco potanialy zagranica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że ty się znasz. Mówię widziałem z bliska a ty z Poznania jechałeś oglądać? Potrafię rozróżnić śruta od auta. Po czym poznać , że tam pas jest z e92 ?

Piszesz że widziałeś z bliska, tylko co ty widziałeś? Nie rozrózniasz pasa od e92 z pasem od e90/91 więc po co ty tam pojechałeś ? Nie masz zielonego pojęcia o tym co chcesz kupić, jesteś potencjalnym pamiętaj że pisze potencjalnym (!!!) frajerem na którego czekają same okazje w tym kraju, dla takich jak Ty pracują ludzie w radomiu, płocku czy gnieźnie o pleszewie nie wspominam... Juz jesteś ich, wiesz dlaczego? Bo nie czytasz co Ci tutaj ludzie piszą a najważniejsza jest dla Ciebie jak najniższa cena. Polak najpierw wybiera samochód który mu sie podoba a później szuka takiego w tej kwocie jaką ma, nigdy odwrotnie :!: To że się nie dogadałeś to tylko Twoje szczęście ale jak mawiają co się odwlecze to nie uciecze :mrgreen: Kierownice z nowym obszyciem pewnie też wymienił o ten tylni blotnik. :mad2: Ech...

 

 

Z tego co się orientuję to na pasie naklejki są we wszystkich modelach z xenonami po liftingu. Przeglądałem jeszcze dla upewnienia zdjęcia na mobilu i innych portalach. Poprostu nie dawało mi to spokoju. Nie wiem skąd taka teoria z naklejkami.

A pojechałem po to bo byłem tym zainteresowany. I jeszcze raz powtarzam nie widziałem tam odkręcanej śrubki poza tym jednym błotnikiem. Nie lubię kiedy ktoś robi ze mnie debila. Miałem niejedno auto , nie uważam się za znawce totalnego ale wiele już widziałem i coś mogę powiedzieć. Irytuje mnie natomiast to, że ktoś z internetu nie był nie widział a wie najlepiej.....

Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam e91 po lifcie i też mi to nie dawało spokoju opinia 320si i jej powielanie przez innych o naklejce na pasie i o tym że pas jest od e92... też mam naklejki na pasie!!!! a auto ma orginał przód. Więc uważam że opinia jest błędna :duh: :nienie: ... SPRAWDZIŁEM Z 100 OGŁOSZEŃ NA POLSKICH I ZAGRANICZNYCH STRONACH WSZYSCY E91 PO LIFCIE MAJĄ NAKLEJKI NA PASIE... CAŁE SZCZĘŚCIE BO JUŻ SIE BAŁEM O SWOJĄ BUNIE... NIE MOŻLIWE ŻE WSZYSTKIE SĄ PO DZWONIE. Miałem przed liftową i ona miała naklejki na lampach. Z resztą opini sie zgadzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie ja mam e91 po lifcie i też mi to nie dawało spokoju opinia 320si i jej powielanie przez innych o naklejce na pasie i o tym że pas jest od e92... też mam naklejki na pasie!!!! a auto ma orginał przód. Więc uważam że opinia jest błędna :duh: :nienie: ... SPRAWDZIŁEM Z 100 OGŁOSZEŃ NA POLSKICH I ZAGRANICZNYCH STRONACH WSZYSCY E91 PO LIFCIE MAJĄ NAKLEJKI NA PASIE... CAŁE SZCZĘŚCIE BO JUŻ SIE BAŁEM O SWOJĄ BUNIE... NIE MOŻLIWE ŻE WSZYSTKIE SĄ PO DZWONIE. Miałem przed liftową i ona miała naklejki na lampach. Z resztą opini sie zgadzam

Ja bardziej niż miejscem ich (choć brałem pod uwagę jedno i drugie) naklejenia sugerowałem się ich wyglądem bo byłem pewien ze po lifcie powinny wygladać tak http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320d-dpf-touring-euro5-navi-prof-bi-xenon-sindelfingen/167442773.html? ale ustaliłem że te mniejsze metki weszły dopiero 03/2010 a nie równo z modelem po lifcie więc moje niedopatrzenie i za nie przepraszam zainteresowanego, nie zmienia to jednak mojej negatywnej opinii o wklejonym aucie przy reszcie nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego btrial. Ja za jakiś tydzień będę miał gotową do sprzedaży 318d w kombi po lifcie z konca 2008, moc 180KM, beżowa skóra, nawigacja. Pewne auto z gwarantowanym przebiegiem, bez ukrywania czegokolwiek. Jakby co to pisz na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czym się sugerowałeś 320si. Nie znasz się i ostro udzielasz - teoria o pasie z e92 ( gratulacje ). Normalnie ręce opadają. Dobrze człowieku , że chociaż potrafisz się przyznać do błędu..Jak mówię, wiem co widziałem ale skoro jestem potencjalnym frajerem i się nie znam...
Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś, handlarz juz wie, ze i tak wrocisz z kasa :duh:

na mierniku miales zobaczyc to co zobaczyles, w swojej chorej glowce juz ulozyles historyjke i teraz znajdujesz milion powodow na to zeby usprawiedliwiac handlarzyka :mad2:

klasyka gatunku ( gatunku ludzi ktorzych stac na kiłę cid, ale z zasady lubią wqrwic sasiada i prężyc się ulepem bez zapłaconego Vatu)

 

Typowy znawca z miernikiem z alledrogo, co to widzial 20 aut w zyciu i zostal wielkim ekspertem na wichurze.

lec do handlarzyka czym predzej, bo w tym kraju takich jak ty, lowcow okazji jest sporo, i ktos ci ulepa sprzatnie z przed nosa

nie zapomnij zapytac handlarzyka estete czemu wymienil deske, pewnie tamta mu sie nie podobala :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.