Skocz do zawartości

[E34] Black Angel Eyes jak podlaczyc?


pepe1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio zakupilem lampy Black Angel Eyes i nie mam zielonego pojecia jak to podlaczyc a nie znalazlem nic na forach oraz w google wiec poszukuje pomocy tutaj, ponizej zalaczam fotki kabli i instrukcji. Bardzo prosze o pomoc ;) Pozdrawiam

 

Fotki:

http://www.iv.pl/images/32100173149114209433_thumb.jpg

 

http://iv.pl/images/01734114427489001473_thumb.jpg

 

http://iv.pl/images/70783317880318654428_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że te przewody z kółkami należy podpiąć pod plus z akumulatora ( ten z bezpiecznikiem) oraz pod masę.

Czarna wtyczka prawdopodobnie będzie pasowała do postojówki z samochodu. Trudno powiedzieć, bo na tych zdjęciach słabo widać elementy.

Ale to co napisałem powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalu rozgryzam to to ;) Dwa cinkie kable z obejmami sa do akumulatora, na plusie bezpiecznik, plus dalej biegnie do przekaznika i nastepnie do wpinki do lampy, masa biegnie przez przekaznik rowniez do wpinki do lampy, tylko teraz zastanawiam sie jak te cholerne postojowki podlaczyc jak mam tylko jedno gniazdo w tym kablu a trzeba chyba to do obu lamp podlaczyc prawda? Ma ktos jakis pomysl ? :)

I jeszcze pytanko, jak podlaczyc silnik elektrycznego sterowania swiatlami ? Pozdrawiam kolegow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu to ogarnelem, tych kabli zalaczonych do kompletu nawet nie bede montowal, poproostu przerobie kostki przy nowych lampach zeby pozycje dzialaly normalnie pod standardowa instalacja i podlaczenie zarowek jest standardowe, wiec pozostaje tylko brac sie za robote. Musze tylko sie doczytac jak zdjac grill wokol lamp i jak zdjac nerki do pomalowania. Troche czytalem ale kazdy pisze co innego. Zdejmowal ktos waski grill ?? Jesli tak to prosilbym o jakas podpowiedz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bokach przy błotnikach masz takie zatrzaski , musisz to wyciągnąć delikatnie , i reszta też jest tylko na wcisk , bynajmniej u mnie , wystarczyło szarpnąć i wyszło .. a osłony lamp masz przykręcone od góry.. jak poniesiesz przód maski nie otwierając jej zobaczysz o co chodzi .. Co do lamp , żarówki w ringach wszystkie podepnij pod jeden kabel , i podłącz pod pozycje .. Ja mam tak zrobione i działa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielkie dzieki kolego, ;) Jutro sie za to biore. A tak wlasnie wymyslilem z tymi lampami, ringi sa juz polaczone w jeden kabel i zakonczone kostka, to tylko rozbiore kostke i podlacze pod postojowki i bedzie chyba git prawda? Dzieki za Pomoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Musze troche odkopac temat, mianowicie chodzi o to ze chce wywalic kable ktore sa dolaczone do tych lapm i podlaczyc je normalnie, kostke od ringow wywalic i zlutowac z kablami pozycji. Tylko pod ktory kabelek sie przylutowac, poprzedni wlasciciel wsadzil zwykle ringi z allegro za 30zl i tu jest jakas przerobka. Wie ktos ktory konkretnie kabel podpiac pod ringi w nowych lampach?? Z gory dziekuje wam za odpowiedzi :)

 

 

Jeszcze pytanko, jak przelozyc silnik elektrycznej regulacji swiatel?? Bo w zakupionych lampach jest chyba reczna regulacja (takie biale zebate pokretlo) a w aucie mam silniczki to regulacji, jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do silniczków to wyjmujesz mecganiczne ustawienie i wkladasz silniczki, tak sumie powinno byc, ale to podróby wiec do konca nie wiadomo...

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądałem dziś program z udziałem e34.. montowali Angel Eyes bez żadnych kombinacji, jedynie dwie końcówki musieli wmienić i bez problemu śmigąły... ktoś to montował? Tak jest na prawdę?

 

A lampy 2szt. w komplecie kupisz za 600zł z przesyłką na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.