Skocz do zawartości

E46 3 COUPE 320Ci 170KM WBABN11040JV48072


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co powiecie na temat tego samochodu, brać? Czy za duża cena i ma za dużo najechane? Co prawda go jeszcze nie oglądałem, ale się wybieram.

http://moto.allegro.pl/bmw-3-coupe-320ci-170km-bezowa-skora-xenon-bezwypa-i2753461669.html

VIN WBABN11040JV48072

Type code BN11

Type 320CI (EUR)

Dev. series E46 (2)

Line 3

Body type COUPE

Steering LL

Door count 2

Engine M54

Cubical capacity 2.20

Power 125

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour ORIENTBLAU METALLIC (317)

Upholstery STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2 (ARBEITSN (N6HC)

Prod. date 2001-01-15

 

 

Order options

No. Description

169 EU3 EXHAUST EMISSIONS NORM

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

288 LT/ALY WHEELS

302 ALARM SYSTEM

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

438 WOOD TRIM

441 SMOKERS PACKAGE

473 ARMREST, FRONT

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

662 RADIO BMW BUSINESS CD

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

843 ENGINE LAYOUT

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

877 DELETION CROSS-OVER OPERATION

886 DUTCH/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

 

Series options

No. Description

226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

550 ON-BOARD COMPUTER

832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sztuka, nie mogę się dopatrzyć jakiś uchybień ........ o wymienionych tylnych lampach jest wzmianka w opisie ;) .

 

Skórzaną tapicerkę można by po kupnie odświeżyć.

 

Wydaje mi się, że podstopnica jest pęknięta ..... chociaż to mały/drobny szczegół.

 

Jeśli opis itd. zgodny ze stanem faktycznym ( pomijając spalanie ;) ) to wybrałbym się na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Patrzę i patrzę i nie widzę tej pękniętej podstopnicy :wink: zwróciłbym uwagę na mocno wytartą kierownicę z lewej strony, dość nieprzyjemnie to wygląda. Ceny i przebiegu nie ma co komentować patrząc na zdjęcia, trzeba obejrzeć na żywo. Jak z grubsza wszystko będzie ok to cena jest dobra.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek żeberko/przęsło przy pedale sprzęgła jest niby ciemniejsze, co mi osobiście może sugerować pęknięcie (jeśli ten element jest nadłamany to w tym miejscu najczęściej ;) ).

 

Ster faktycznie, nawet nie zauważyłem :roll: , ostatnio "dorosłość" mi czas pożera i troszeczkę wypadłem z wprawy ....... oceny fotek.

 

Jak wcześniej, wyżej wybrałbym się na oględziny .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać, wygląda sensownie. Skoro sprzedający sam sprowadził auto to zapewne posiada cap-pass potwierdzający przebieg pojazdu.

Po prostu poproś o scan lub fotkę tego dokumentu.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoce. Wybieram się go obejrzeć choć mam 180km więc kawałek na oględziny. Ogólnie jestem świeży w tych samochodach, ale wiadomo chciałbym kupić coś zadbanego. Dzwoniłem do niego to mówił ze oba zderzaki były malowane bo były jakieś po obijane, ma jakieś zdjęcia i skóra na przednich siedzeniach była regenerowana. Duże pieniądze to wiadomo żeby nie popaść w bagno, szczególnie jak się człowiek dobrze nie zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W i ma za dużo najechane?

 

A ile ma mieć 11 letnie BMW??? 50 tyś km??

Listwy w środku niewyblakłe, wiec ktoś moe je wymieniał lub nie parkował z garażu...Tej podstopnicy to ciezko stwierdzić, ale jak by rzeczywiście coś tam bylo...ale mam srednie jakości monitor, nie widać dokładnie.

SZYMON, naprawdę myślisz ze w traise ten silnik nie zejdzie do 7 litrów?? W mieście,w korkach to na pewno z 10 weźmie, ale w trasie przy spokojnej jeździe wydaje mi się ze m54 potrafi zaskoczyc.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można twierdzić że przebieg jest prawdziwy? Czy to mało prawdopodobne jak mają przebiegi 160-190tys,km. U mnie w Fordzie Mondeo to przy 220tyś, silnik był do wyrzucenia, a może w takim BMW jest co innego, szczególnie jak pracuje tylko na samej benzynie. Mi się jakoś przyjeło że ponad 200tyś,km to już może być sprzęgło do wymiany, coś się z silnikiem dziać czy coś innego, ale może się mylę co do samochodów w temacie. Najgorsze to jest w BMW że za samochód 11-12 letni trzeba dać ponad 20tyś,zł, innej marki to kupi 5-4 letni za te pieniądze. Ale niestety trzeba to zrozumieć, ale ogólnie na allegro nie wiem czemu mało jest 320 z 03-04r, dominuje raczej 99-01r. A możecie się coś wypowiedzieć na auta w linkach dodatkowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to sam sobie odpowiedziałeś. Tobie się wydaje, że auto poniżej 200tyś są lepsze, tak samo myślą handlarze i dla takich osób przygotowują ofertę, cofając szafę poniżej tej magicznej liczby, Bo czym się różni liczba 201 tyś od 199tyś Czyli według twojego toku rozumowania ten drugi za 1000km będzie już szrotem. Nie posiadasz żadnej wiedzy przy kupowaniu samochodu, więc postaraj się przy tej czynności, skorzystać z obecności kogoś kto się trochę na tym zna. Bez urazy kolego, ale z tego co napisałeś tak można sądzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie znam się i dla tego pisze na forum by zasięgnąć jakiś informacji z tego forum. I dlatego nadstawiam uszy na wasze wypowiedzi, bo posiadacie takie auta i wiecie dużo. Ze można 300tys, przejeździć beż poważnych usterek, ale i można przy 160tys, wymieniać silnik bo miał nakręcone np. 460tyś. Tak samo jak mi się wydaje że te auta nie powinny mieć dużych przebiegów, bo 6 cylindrów w benzynie, drogo wychodzi każdy kilometr, ale prawda wychodzi że nie ma różnicy czy samochód ekonomiczny czy nie, każdy ma swoje najechane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z tych i innych aut które ciebie zainteresują musisz zobaczyć na żywo, z samych opinii z forum nie "wyżyjesz" Oczywiście do tego dokładna weryfikacja techniczna, żeby nie było tak jak napisał w dziale nie polecanych pewien człowiek, który po kupnie auta nie przejechał 150km i samochód mu się rozsypał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na zachodzie mało kto kupuje auto do stanie w garazu. a jeśli takie siętrafi to już nie odda za bezcen. Z reguły takie auta mają wartość większą od rynkowej. Tak jak kolega wspomniał, musisz obejrzeć i ocenic, najlepiej na jakis kanał wjechać i podłączyć inpę lub disa.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.